Višňovka

Žufánek přímo ze zdroje přímo v centru hlavního města u Národního divadla na prodejně podle Gusta obchod.
Višňovka Žufánek je skvělý likér vyrobený tříměsíční macerací višní ve velejemném lihu. 
 
100% přírodní, lahodný a jemně nasládlý likér s 20% obsahem alkoholu. Vyrábí se vyluhováním speciální odrůdy čerstvých višní s přísadou koření. Čistě ovocný charakter je tak mírně potlačen a višňová chuť přechází do portského buketu. Višně po maceraci vydestilujeme a takto vzniklý višňový destilát přidáváme do likéru. Žádná sladká umělá griotka, toto je kompletně přírodní višňovka!
 
Višňovka Žufánek je skvělý likér - Likér vyrobený tříměsíční macerací višní ve velejemném lihu.
 
100% přírodní, lahodný a jemně nasládlý likér s 20% obsahem alkoholu.
 
Vyrábí se vyluhováním speciální odrůdy čerstvých višní s přísadou koření. Čistě ovocný charakter je tak mírně potlačen a višňová chuť přechází do portského buketu.
 
Višně po maceraci vydestilujeme a takto vzniklý višňový destilát přidáváme do likéru. Žádná sladká umělá griotka, toto je kompletně přírodní višňovka!
 
A jsou tu i další zajímavé produkty - ochutnejte
Přijďte si osobně koupit všechny oblíbené alkoholické nápoje z lihovaru Žusy s.r.o.k nám. Tak na Vaše zdraví
Zufanek Sour Cherry ligueur obtained by macerating cherries in neutral spirits. Sour cherries are maceraed for three months after which the liqueur is bottled and put up for an additional year of aging. A 100% natural, soothing and softly sweet liqueur with a 20% alcohol content. It is produced by placing a special variety of fresh cherries in neutral spirits. The pure fruit character becomes gently muted, allowing a hint of cherry goodness to bloom in the aroma like the bouquet of a fine port. Our cherry liqueur is not only excellent in mixed drinks but it’s also very refreshing with crushed ice in a cherry frappé
Na otázku, kde seženu kvalitní absinthe je odpověď velmi jednoduchá. Tady a právě teď. Destilát z bylin kup zde jako dárek pro kamaráda, pro muže k svátku, k narozeninám, na Vánoce i jen tak pro sebe na dnešní den.
 

 

Kontaktujte nás