Slivovice z dubového sudu

Žufánek přímo ze zdroje přímo v centru hlavního města u Národního divadla na prodejně podle Gusta obchod.
Původní slovácká slivovica. 100% přírodní ovocný destilát vyrobený s láskou a vášní v rodinném ovocném lihovaru ležícím v chráněné oblasti Bílé Karpaty. Nejprodávanější produkt, kterým začala celá historie lihovaru. Kupte si slivovici v kvalitě, kterou lidé znají pouze z domácího páleníZlatá podoba Slivovice Žufánek, která díky dlouhému zrání v dubovém sudu získala ke svým jedinečným vlastnostem i specifický koňakový tón.

Takto stařená slivovice bývá označována jako „zlatá“ a představuje zlatý hřeb každého výrobce slivovice. Dubový sud předá svým vypálením do slivovice krásnou zlatou barvu, vanilkové a dřevité tóny, ale na oplátku si vezme svoji daň v podobě nemalého dílu vzácné slivovice, která se přes něj odpaří (takzvaný andělský podíl).

Každé šarže této zlaté slivovice z dubového sudu je pouhých 225 litrů. Veškeré použité ovoce na výrobu Slivovice Žufánek pochází z vlastních sadů v systému ekologického zemědělství, ležících v chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty.
A jsou tu i další zajímavé produkty - ochutnejte
Přijďte si osobně koupit všechny oblíbené alkoholické nápoje z lihovaru Žusy s.r.o.k nám. Tak na Vaše zdraví

Limited Edition Zufanek Slivovitz, aged in oak barrels. The charred oak barrels impart to our slivovitz the vanilla and wood tones so admired in cognac.
Aged slivovitz, because of its color, is called “golden” and represents the pinnacle for each brand of slivovitz. The charred oak barrels impart to our slivovitz tones of vanilla and wood, but also exact a not-inconsequential tribute in the form of precious slivovitz evaporating through the wood (the so-called angels’ share).
Each run of golden oak-aged slivovitz totals just 225 liters.
All the fruit used for making Žufánek Slivovitz comes from our own organically cultivated orchards located in an environmentally protected district of the White Carpathian Mountains.
Na otázku, kde seženu kvalitní slivovici je odpověď velmi jednoduchá. Tady a právě teď. Ovocný destilát kup zde jako dárek pro kamaráda, pro muže k svátku, k narozeninám, na Vánoce i jen tak pro sebe na dnešní den.

Kontaktujte nás