Ořechovka

Žufánek přímo ze zdroje přímo v centru hlavního města u Národního divadla na prodejně podle Gusta obchod.
Ořechovka Žufánek likér je nejúčinnější a nejznámější žaludeční likér nejen na Slovácku. Vyrábí se dlouhou macerací nezralých ořechů společně s devíti bylinami a kořením.
 
Osvědčený žaludeční likér s obsahem alkoholu 35%, jehož účinnost v souvislosti s dobrým trávením již ověřil čas.
 
Nápoj se získává vyluhováním nezralých plodů ořešáku vlašského s přísadou devíti koření a bylin ve velejemném lihu. Přírodní hořkost dolaďuje velmi jemné doslazení, takže zráním získává likér vyváženou chuť s kořenito-ořechovým nádechem. Základ vychází z postupů výroby ořechovky, kterou vyráběla Žufánkova prababička její babičky, známá to místní babaka bylinkářka a lidový léčitel. Stejně jako všechny ostatní produkty, je i Ořechovka 100% přírodní a zcela závisí na úrodě a kvalitě ořechů z daného roku. Jednotlivé ročníky se můžou lišit v intenzitě ořechové chuti a vůně. Nejde o stále chutnající sirupový postmix. Výrobek obsahuje alergen č. 8 – ořechy.
 
Ořechovka Žufánek likér je nejúčinnější a nejznámější žaludeční likér nejen na Slovácku. Vyrábí se dlouhou macerací nezralých ořechů společně s devíti bylinami a kořením.
 
Osvědčený žaludeční likér s obsahem alkoholu 35%, jehož účinnost v souvislosti s dobrým trávením již ověřil čas.
 
Nápoj se získává vyluhováním nezralých plodů ořešáku vlašského s přísadou devíti koření a bylin ve velejemném lihu. Přírodní hořkost dolaďuje velmi jemné doslazení, takže zráním získává likér vyváženou chuť s kořenito-ořechovým nádechem.
 
Základ vychází z postupů výroby ořechovky, kterou vyráběla prababička naší babičky, známá to bylinkářka a lidový léčitel.
 
Stejně jako všechny ostatní naše produkty, je i Ořechovka 100% přírodní a zcela závisí na úrodě a kvalitě ořechů z daného roku. Jednotlivé ročníky se můžou lišit v intenzitě ořechové chuti a vůně. Nejde o stále chutnající sirupový postmix. Výrobek obsahuje alergen č. 8 – ořechy.
A jsou tu i další zajímavé produkty - ochutnejte
Přijďte si osobně koupit všechny oblíbené alkoholické nápoje z lihovaru Žusy s.r.o.k nám. Tak na Vaše zdraví
Zufanek Walnut ligueur  -  a well-known and respected stomachic liqueur not only in its native Moravian region but also well beyond. A proven gastric tonic with an alcohol content of 35%, its efficacy in relation to proper digestive function is time-tested. The drink is produced by extracting in alcohol immature walnuts in their husks with the addition of nine herbs and spices. The natural bitterness is balanced with a very delicate sweetening so that with aging the liqueur acquires a harmonious taste redolent of walnuts and spice. Our walnut liqueur is based on a famous folk healer and herbalist’s method for making walnut liqueur: Zufanek great-great-grandmother’s.
Na otázku, kde seženu kvalitní absinthe je odpověď velmi jednoduchá. Tady a právě teď. Destilát z bylin kup zde jako dárek pro kamaráda, pro muže k svátku, k narozeninám, na Vánoce i jen tak pro sebe na dnešní den.

 

Kontaktujte nás