Omg Gin

Žufánek přímo ze zdroje přímo v centru hlavního města u Národního divadla na prodejně podle Gusta obchod.
První poctivý a z bylinek vydestilovaný gin v České republice. Mezi hlavní složky patří grains of paradise, levandule, čerstvá pomerančová kůra, meduňka a lípa srdčitá.
 
OMG je vymazlený, bylinkami bohatý a rukodělně destilovaný London Dry gin.
 
Je vyroben průtahovou destilací 16 jedinečných bylin a koření, které spolu vytvořili jeden z nejkomplexnějších ginů na trhu.
 
Najdete mezi nimi tradiční koření jakým je jalovec, koriandr, puškvorec, andělika ale i netradiční v podobě grains of paradise, brusinek či květu našeho národního stromu – lípy srdčité.
 
Gin si nejlépe vychutnáte s kostkou ledu a nebo s tonikem (50 ml OMG, 150 ml kvalitního toniku). Kvůli vyššímu podílu jalovce, než je tomu u ostatních ginů, dochází při vychlazení láhve v ledničce či mrazničce k mírnému zakalení nápoje. To mají na svědomí právě aromatické oleje z destilovaného jalovce, které se v teplotách pod 7 °C vysráží a v teple naopak rozpustí. Stejně jako naše ostatní destiláty, tak i gin doporučujeme nevychlazovat.
 
OMG – Oh My Gin Zufanek spirit
The first legitimate, distilled herbal gin in the Czech Republic. Among the dominant ingredients are a particular sort of African pepper called Grains of paradise, lavender of Provence, our own melissa and small-leaved linden.
 
OMG is a polished, handcrafted, herbally rich distilled spirit in the style of London dry gin (without added sugar).
 
It is created through a process of triple column distillation of 16 unique herbs and spices macerated in a base alcohol, which collectively yield one of the most complex gins on the market.
 
In the flavor profile are such traditional spices as juniper, coriander, calamus and angelica. But there are also non-traditional ones such as grains of paradise, lavender flower, and blossoms from the Czech national tree – the small-leaved linden.
 
Our gin is best enjoyed alone over ice or with tonic (1 jigger OMG, 7 ounces of quality tonic). Because OMG contains a greater portion of juniper than other gins a cloudy appearance may result when bottles are cooled in your fridge or freezer. The aromatic oil distilled from the juniper is responsible because at temperatures below 7° C it precipitates from its otherwise dissolved state at warmer temperatures. As with our other spirits, we do not recommend chilling.
První poctivý a z bylinek vydestilovaný gin v České republice. Mezi hlavní složky patří grains of paradise, levandule, čerstvá pomerančová kůra, meduňka a lípa srdčitá. OMG je vymazlený, bylinkami bohatý a rukodělně destilovaný London Dry gin. Je vyroben průtahovou destilací 16 jedinečných bylin a koření, které spolu vytvořili jeden z nejkomplexnějších ginů na trhu. Najdete mezi nimi tradiční koření jakým je jalovec, koriandr, puškvorec, andělika ale i netradiční v podobě grains of paradise, brusinek či květu našeho národního stromu – lípy srdčité.
Gin si nejlépe vychutnáte s kostkou ledu a nebo s tonikem (50 ml OMG, 150 ml kvalitního toniku). Kvůli vyššímu podílu jalovce, než je tomu u ostatních ginů, dochází při vychlazení láhve v ledničce či mrazničce k mírnému zakalení nápoje. To mají na svědomí právě aromatické oleje z destilovaného jalovce, které se v teplotách pod 7 °C vysráží a v teple naopak rozpustí. Stejně jako naše ostatní destiláty, tak i gin doporučujeme nevychlazovat.
A jsou tu i další zajímavé produkty - ochutnejte
Přijďte si osobně koupit všechny oblíbené alkoholické nápoje z lihovaru Žusy s.r.o.k nám. Tak na Vaše zdraví
OMG – Oh My Gin Zufanek spirit - the first legitimate, distilled herbal gin in the Czech Republic. Among the dominant ingredients are a particular sort of African pepper called Grains of paradise, lavender of Provence, our own melissa and small-leaved linden. OMG is a polished, handcrafted, herbally rich distilled spirit in the style of London dry gin (without added sugar). It is created through a process of triple column distillation of 16 unique herbs and spices macerated in a base alcohol, which collectively yield one of the most complex gins on the market. In the flavor profile are such traditional spices as juniper, coriander, calamus and angelica. But there are also non-traditional ones such as grains of paradise, lavender flower, and blossoms from the Czech national tree – the small-leaved linden. Our gin is best enjoyed alone over ice or with tonic (1 jigger OMG, 7 ounces of quality tonic). Because OMG contains a greater portion of juniper than other gins a cloudy appearance may result when bottles are cooled in your fridge or freezer. The aromatic oil distilled from the juniper is responsible because at temperatures below 7° C it precipitates from its otherwise dissolved state at warmer temperatures. As with our other spirits, we do not recommend chilling.

Na otázku, kde seženu kvalitní gin je odpověď velmi jednoduchá. Tady a právě teď. Destilát z bylin kup zde jako dárek pro kamaráda, pro muže k svátku, k narozeninám, na Vánoce i jen tak pro sebe na dnešní den.

Kontaktujte nás