Meruňkovica

Žufánek přímo ze zdroje přímo v centru hlavního města u Národního divadla na prodejně podle Gusta obchod.
Původní slovácká meruňkovica. 100% přírodní ovocný destilát vyrobený s láskou a vášní v rodinném ovocném lihovaru ležícím v chráněné oblasti Bílé Karpaty. 
 
A jsou tu i další skvělé produkty - ochutnejte!
Přijďte si osobně koupit všechny oblíbené alkoholické nápoje z lihovaru Žusy s.r.o.k nám. Tak na Vaše zdraví
Vůně, která vám připomene meruňkovou marmeládu. Jemný ovocný destilát vyrobený trojnásobnou destilací vyzrálých meruněk. Intenzivní vůně a plná chuť předurčuje meruňkovici jako výborný digestiv po dobrém jídle. Doporučovaná teplota podávání a skladování je od 10 – 16 °C. Při teplotách pod cca 8 °C dojde k mírnému zakalení z důvodu vysrážení aromatických olejů. Není nejmenší důvod naše destiláty chladit a nebo dokonce mrazit v mražáku. Kvůli těm úžasným a pracně získaným aromatickým olejům to vlastně pijete. Jinak by to chutnalo jako vodka. Na výrobu 1 litru Meruňkovice se spotřebuje 16 kg šťavnatých meruněk.
 
Vůně, která vám připomene meruňkovou marmeládu.
 
Jemný ovocný destilát vyrobený trojnásobnou destilací vyzrálých meruněk. Intenzivní vůně a plná chuť předurčuje meruňkovici jako výborný digestiv po dobrém jídle.
 
Po katastrofálním jaru 2017, kdy zmrzla úroda meruněk po celém Česku, jsme ročník 2017 vydestilovali z neuvěřitelně aromatických meruněk z Maďarska. Jinak bychom již druhý rok po sobě meruňkovici vůbec neměli.
 
Doporučovaná teplota podávání a skladování je od 10 – 16 °C. Při teplotách pod cca 8 °C dojde k mírnému zakalení z důvodu vysrážení aromatických olejů. Není nejmenší důvod naše destiláty chladit a nebo dokonce mrazit v mražáku. Kvůli těm úžasným a pracně získaným aromatickým olejům to vlastně pijete. Jinak by to chutnalo jako vodka.
 
Na výrobu 1 litru Meruňkovice se spotřebuje 16 kg šťavnatých meruněk.
 
Apricot brandy Zufanek - An aroma that will remind you of apricot preserves. All the fruit used has a BIO organic certification, guaranteeing an unparalleled taste experience.
 
A smooth fruit brandy produced by triple distillation of ripe apricots. Its intense aroma and full flavor fulfills the promise of this apricot brandy as an excellent aperitif.
 
The deep taste and aroma of the spirit derives solely from ripe apricots grown on Velké Pavlovice farms with BIO organic certification, collected at the peak of maturity.
Apricot brandy Zufanek - An aroma that will remind you of apricot preserves. All the fruit used has a BIO organic certification, guaranteeing an unparalleled taste experience. A smooth fruit brandy produced by triple distillation of ripe apricots. Its intense aroma and full flavor fulfills the promise of this apricot brandy as an excellent aperitif. The deep taste and aroma of the spirit derives solely from ripe apricots grown on Velké Pavlovice farms with BIO organic certification, collected at the peak of maturity.
Na otázku, kde seženu kvalitní slivovici je odpověď velmi jednoduchá. Tady a právě teď. Ovocný destilát kup zde jako dárek pro kamaráda, pro muže k svátku, k narozeninám, na Vánoce i jen tak pro sebe na dnešní den.
 

 

Kontaktujte nás