Kontušovka

Žufánek přímo ze zdroje přímo v centru hlavního města u Národního divadla na prodejně podle Gusta obchod.
Kontušovka Žufánek - legendární a lahodný bylinný likér z dob Haškova Švejka je zpět!
 
Původní polský recept z roku 1901 složený z anýzu, fenyklu, koriandru a kmínu jsme doplnili o dalších pět bylin, které ve výsledku stojí za naprosto unikátní chutí a vůní. Celá tato směsice bylin byla týdny macerována v destilátu z tříleté medoviny a poté uložena do sklepa k dozrání. Svoji ohromnou popularitu zažívala během první republiky, kdy byla součástí každé hospody a patřila mezi nejčastěji konzumované alkoholy vůbec! Jedna zmínka ve Švejkovi jí pak zajistila nesmrtelnost.
Kontušovka Žufánek - legendární a lahodný bylinný likér z dob Haškova Švejka je zpět!
 
Původní polský recept z roku 1901 složený z anýzu, fenyklu, koriandru a kmínu jsme doplnili o dalších pět bylin, které ve výsledku stojí za naprosto unikátní chutí a vůní.
 
Celá tato směsice bylin byla týdny macerována v destilátu z tříleté medoviny a poté uložena do sklepa k dozrání.
 
Svoji ohromnou popularitu zažívala během první republiky, kdy byla součástí každé hospody a patřila mezi nejčastěji konzumované alkoholy vůbec! Jedna zmínka ve Švejkovi jí pak zajistila nesmrtelnost.
A jsou tu i další zajímavé produkty - ochutnejte
Přijďte si osobně koupit všechny oblíbené alkoholické nápoje z lihovaru Žusy s.r.o.k nám. Tak na Vaše zdraví
Zufanek Kontusovka herbs ligueur. A once famous bar booze that’s been missing from the market since the days of the Good Soldier Schweik. The legendary herbal liqueur from the time of Jaroslav Hašek’s novel The Good Soldier Schweik is back! A member of the family of anise-flavored liqueurs, it’s a scent on the breath that those in the know will recognize immediately. To the original Polish recipe (Kontuszówka) from 1901 containing anise, fennel, coriander and cumin we have added an additional five herbs which produce the unique taste and aroma of our worthy successor. The entire complement of herbs is macerated for weeks in spirits derived from three-year-old mead and then stored in our cellars to mature.
Na otázku, kde seženu kvalitní absinthe je odpověď velmi jednoduchá. Tady a právě teď. Destilát z bylin kup zde jako dárek pro kamaráda, pro muže k svátku, k narozeninám, na Vánoce i jen tak pro sebe na dnešní den.
 

Kontaktujte nás