Hruškovice

Žufánek přímo ze zdroje přímo v centru hlavního města u Národního divadla na prodejně podle Gusta obchod
Kup ovocný destilát zde! Máme Žufánek hruškovica k odběru ihned na Národní 9, Praha 1. Je to skvělý, jemný 45% ovocný destilát, vyrobený z hrušek Williams. 
Kup ovocný destilát zde! Máme Žufánek hruškovica k odběru ihned na Národní 9, Praha 1
 
 jemný 45% ovocný destilát, vyrobený z hrušek Williams.
 
Charakteristické vlastnosti této lahodné odrůdy dodávají destilátu dlouhotrvající chuť po máslových hruškách.
 
Při přípravě kvasu a samotné výrobě je dodržován stejně pečlivý postup jako u naší slivovice. Vybíráme proto jen ty nejkvalitnější hrušky odrůdy Williams pocházející výhradně z moravských ovocných sadů. Zvláštní důraz je kladen na speciálním způsobu jejich kvašení, díky kterému do destilátu přeneseme všechny aromatické a chuťové prvky.
 
Na výrobu 1 litru Hruškovice z roku 2017 jsme potřebovali přesně 12,5 kg šťavnatých hrušek.
 
Námi doporučovaná teplota podávání a skladování je od 10 – 15 °C. Při teplotách pod cca 8 °C dojde k mírnému zakalení z důvodu vysrážení aromatických olejů. Není nejmenší důvod naše destiláty chladit a nebo dokonce dávat do mrazáku. Kvůli těm úžasným a pracně získaným aromatickým olejům to vlastně pijete.
 
Původní slovácká hruškovica. 100% přírodní ovocný destilát vyrobený s láskou a vášní v rodinném ovocném lihovaru ležícím v chráněné oblasti Bílé Karpaty. Charakteristické vlastnosti této lahodné odrůdy dodávají destilátu dlouhotrvající chuť po máslových hruškách. Při přípravě kvasu a samotné výrobě je dodržován stejně pečlivý postup jako u místní slivovice. V lihovaru vybírají jen ty nejkvalitnější hrušky odrůdy Williams pocházející výhradně z moravských ovocných sadů. Zvláštní důraz je kladen na speciálním způsobu jejich kvašení, díky kterému se do destilátu přenesou všechny aromatické a chuťové prvky. Na výrobu 1 litru Hruškovice se potřebuje přesně 12,5 kg šťavnatých hrušek. Námi doporučovaná teplota podávání a skladování je od 10 – 15 °C. Při teplotách pod cca 8 °C dojde k mírnému zakalení z důvodu vysrážení aromatických olejů. Není nejmenší důvod naše destiláty chladit a nebo dokonce dávat do mrazáku. Kvůli těm úžasným a pracně získaným aromatickým olejům to vlastně pijete. Tak na Zdraví! 
A jsou tu i další skvělé produkty - ochutnejte!
Přijďte si osobně koupit všechny oblíbené alkoholické nápoje z lihovaru Žusy s.r.o.k nám. Tak na Vaše zdraví

Zufanek - Pear Brandy. A smooth fruit spirit distilled from pears. After slivovitz, pear is our most popular fruit brandy, owing its wonderful aroma and taste to the Williams pear variety. The characteristic qualities of this delicious variety lend the distillate a long-lasting pear flavor.

We stick to the same meticulous procedures in preparing the mash and during the production itself as we do for our slivovitz. For this reason we select only the best-quality fruit coming exclusively from Moravian orchards. To produce 1 liter of Pear Brandy needed precisely 12.5 kilograms of delicious pears.

Na otázku, kde seženu kvalitní hruškovici je odpověď velmi jednoduchá. Tady a právě teď. Ovocný destilát kup zde jako dárek pro kamaráda, pro muže k svátku, k narozeninám, na Vánoce i jen tak pro sebe na dnešní den.

Kontaktujte nás