Hruškovice z dubového sudu

Žufánek přímo ze zdroje přímo v centru hlavního města u Národního divadla na prodejně podle Gusta obchod.
Původní slovácká slivovica. 100% přírodní ovocný destilát vyrobený s láskou a vášní v rodinném ovocném lihovaru ležícím v chráněné oblasti Bílé Karpaty

Limitovaná edice Hruškovice Žufánek, která vyzrávala v dubovém sudu.
 
Třetí a na delší dobu poslední produkt z řady archivních destilátů Žufánek stařených v dubových sudech. Po slivovici a vínovici se z chladivého klidu našeho sklepa dostala hruškovice.
 
Jedná se speciálním způsobem připravený ovocný destilát z hrušek odrůdy Williams, který až do dnešních dní zrál v sudu z francouzského bílého dubu.
 
Na výrobu jednoho litru hruškovice bylo použito 13 kilogramů hrušek.
 
A limited edition Žufánek Pear Brandy which has been left to mature in oak casks in conjunction with dried Williams pears.
 
The third and for a longer period the last product in our series of archival Žufánek spirits aged in oak barrels. Following after slivovitz and grape brandy from the cool quiet of our basement now comes pear brandy.
 
This is the very same Žufánek Pear Brandy from 2011 which can be found currently being marketed, except that this has until now been maturing in barrels made from French white oak in the company of dried pears. This produces the final color, delicate sweetness and amazing aroma of the final product.
 
To produce one liter of pear brandy requires nearly 13 kilograms of pears and in the subsequent maceration another x kilograms of dried pears are added.

A jsou tu i další skvělé produkty - ochutnejte!

Přijďte si osobně koupit všechny oblíbené alkoholické nápoje z lihovaru Žusy s.r.o.k nám. Tak na Vaše zdraví

Limitovaná edice Hruškovice Žufánek, která vyzrávala v dubovém sudu.

Třetí z řady archivních destilátů Žufánek stařených v dubových sudech. Po slivovici a vínovici se z chladivého klidu našeho sklepa dostala hruškovice. Jedná se speciálním způsobem připravený ovocný destilát z hrušek odrůdy Williams, který až do dnešních dní zrál v sudu z francouzského bílého dubu. Na výrobu jednoho litru hruškovice bylo použito 13 kilogramů hrušek.

Oak barrel aged Pear brandy. A limited edition Žufánek Pear Brandy which has been left to mature in oak casks in conjunction with dried Williams pears. The third and for a longer period the last product in our series of archival Žufánek spirits aged in oak barrels. Following after slivovitz and grape brandy from the cool quiet of our basement now comes pear brandy. This is the very same Žufánek Pear Brandy, which can be found currently being marketed, except that this has until now been maturing in barrels made from French white oak in the company of dried pears. This produces the final color, delicate sweetness and amazing aroma of the final product. To produce one liter of pear brandy requires nearly 13 kilograms of pears and in the subsequent maceration another x kilograms of dried pears are added.

Na otázku, kde seženu kvalitní hruškovici je odpověď velmi jednoduchá. Tady a právě teď. Ovocný destilát kup zde jako dárek pro kamaráda, pro muže k svátku, k narozeninám, na Vánoce i jen tak pro sebe na dnešní den.

Kontaktujte nás