Bez černý

Žufánek přímo ze zdroje přímo v centru hlavního města u Národního divadla na prodejně podle Gusta obchod.
Bez černý Žufánek je průtahový destilát vyrobený ze sušených květů bezu černého, který roste v okolí našich ovocných sadů. Jedno staré české přísloví říká, Před heřmánkem smekni, před bezinkou klekni. Bez černý, Sambucus nigra, je jedním z nejrozšířenějších keřů nejen v našem okolí. Z jeho květů se vyrábí jeden z nejoblíbenějších sirupů bez kterého se neobejde žádné léto. No a my jsme z nich vydestilovali další dobrotu do naší řady netradičních specialit. Výsledný produkt je čistou esencí bezových květů, kterou doporučujeme servírovat při teplotě kolem 18 °C.
A jsou tu i další zajímavé produkty - ochutnejte
Přijďte si osobně koupit všechny oblíbené alkoholické nápoje z lihovaru Žusy s.r.o.k nám. Tak na Vaše zdraví
European Elder Zufanek geist made from dried elder-flowers growing near our orchards. An old Czech saying goes, “Raise your hat to a linden, kneel before an elder. European elder (or black elder, Sambucus nigra) is one of the most abundant shrubs around. Its flowers are used for a popular syrup summers cannot do without. And we gathered them and distilled another delicacy for our series of unconventional specialties.
The resulting product is the pure essence of elder-flowers, recommended to be served at a temperature of 18 °C (64 °F)
European Elder Zufanek geist made from dried elder-flowers growing near our orchards.
 
An old Czech saying goes, “Raise your hat to a linden, kneel before an elder.”
 
European elder (or black elder, Sambucus nigra) is one of the most abundant shrubs around. Its flowers are used for a popular syrup summers cannot do without. And we gathered them and distilled another delicacy for our series of unconventional specialties.
 
The resulting product is the pure essence of elder-flowers, recommended to be served at a temperature of 18 °C (64 °F)
 
Na otázku, kde seženu kvalitní absinthe je odpověď velmi jednoduchá. Tady a právě teď. Destilát z bylin kup zde jako dárek pro kamaráda, pro muže k svátku, k narozeninám, na Vánoce i jen tak pro sebe na dnešní den.

 

Kontaktujte nás