Amave

Žufánek přímo ze zdroje přímo v centru hlavního města u Národního divadla na prodejně podle Gusta obchod.
Amave Žufánek je lahodný, aromatický a hutný čirý absint ve stylu utajovaných švýcarských les bleues. Tradiční byliny, kterými se absint barví na zeleno, jsou v tomto případě zdestilovány. V době absintového zákazu bylo totiž jednodušší ukrýt láhev čiré tekutiny, než láhev jasně zelené. Švýcarsko je rodištěm absintu a dnes nejznámějším zdrojem čirých absintů o nižší lihovitosti, které tam označují jako blanche nebo la bleue. Amave je klasickým zástupcem tohoto stylu, tedy čirý absint s obsahem alkoholu 53 %. I když to bude svádět k pití v neředěném stavu, i tak vřele doporučujeme poměr aspoň 1:1, tedy na díl absintu díl chladné vody. Ideální je i jako součást míchaných koktejlů.
 
 
Amave Žufánek - Lahodný, aromatický a hutný čirý absint ve stylu utajovaných švýcarských les bleues.
 
Tradiční byliny, kterými se absint barví na zeleno, jsou v tomto případě zdestilovány. V době absintového zákazu bylo totiž jednodušší ukrýt láhev čiré tekutiny, než láhev jasně zelené.
 
Švýcarsko je rodištěm absintu a dnes nejznámějším zdrojem čirých absintů o nižší lihovitosti, které tam označují jako blanche nebo la bleue. Amave je klasickým zástupcem tohoto stylu, tedy čirý absint s obsahem alkoholu 53 %. I když to bude svádět k pití v neředěném stavu, i tak vřele doporučujeme poměr aspoň 1:1, tedy na díl absintu díl chladné vody.
 
Ideální je i jako součást míchaných koktejlů.
 
Amave Zufanek A genuine blanche absinthe, excellent as a ‘session’ absinthe, or as a first taste of absinthe.
 
Absinthe Amave, the first Blanche from Zufanek, was worth the wait.
 
Amave is an aromatic clear absinthe, that takes its inspiration from classic Swiss La Bleue, the kind that was produced during the absinthe prohibition.
 
Absinthe connoisseurs will enjoy this absinthe. We see this absinthe as one that is also particularly suited to those starting out with absinthe. Amave is exceedingly easy to drink, having a well balanced taste that is rounded off by a little fruity twist.
 
This absinthe is produced in accordance with traditional distillation techniques and selected herbs only
A jsou tu i další zajímavé produkty - ochutnejte
Přijďte si osobně koupit všechny oblíbené alkoholické nápoje z lihovaru Žusy s.r.o.k nám. Tak na Vaše zdraví

Amave Zufanek spirit is a blanche absinthe, excellent as a ‘session’ absinthe, or as a first taste of absinthe. 

Absinthe Amave, the first Blanche from Zufanek, was worth the wait. It is an aromatic clear absinthe, that takes its inspiration from classic Swiss La Bleue, the kind that was produced during the absinthe prohibition. Absinthe connoisseurs will enjoy this absinthe. We see this absinthe as one that is also particularly suited to those starting out with absinthe. Amave is exceedingly easy to drink, having a well balanced taste that is rounded off by a little fruity twist. This absinthe is produced in accordance with traditional distillation techniques and selected herbs only

Na otázku, kde seženu kvalitní absinthe je odpověď velmi jednoduchá. Tady a právě teď. Destilát z bylin kup zde jako dárek pro kamaráda, pro muže k svátku, k narozeninám, na Vánoce i jen tak pro sebe na dnešní den.

Kontaktujte nás