Servis Praha - máte zájem o dodávky vín z Pálavy?

Sklad a Distribuce vín po Praze a okolí. Výhodné kartonové ceny. Kupte dobré víno v centru Prahy. Vína z mnoha zemí i oblastí, výběr zajímavých odrůd. Doprava po Praze i zdarma! Ochutnávkové balíčky.Osobní odběr v centru zdarma, výdejní místa, Nabídka odrůdových bílých a červených vín.

Přímý prodej ze skladu Víno Praha

SKLAD PRAHA - 

Kartonový a kusový prodej v Praze

Máte zájem o servis našich vín? Přijedeme i k Vám

Odešlete nám poptávku na víno - zavoláme Vám a domluvíme doručení vína až k vám

Vína pro firmy i domácnosti za přímé ceny našeho vinařství v Praze.Kontaktujtenás!

Naše vína si můžete v Praze přímo zakoupit po lahvích nebo kartonech

 objednejte si v e-shopu 1lahev, 1karton vín

E-shop a osobní odběr v centru, výdejní místa, Vinotéka na Vinohradech, vína z Perné dopravou po Praze. Potřebujete poslat naší nabídku? Každý měsíc aktualizujeme naši nabídku vína podle odrůd, podle ročníků, podle zařazení, podle obsahu alkoholu. U všech našich vín najdete požadované informace o obsahu cukru, kyselin, extraktu a vše o původu vín, z jakých jsou poloh a vin viničních tratí. Kdo hledá kvalitu, musí na jižní Moravu a na Pálavu! My máme vína vinařtví Popela ihned skladem Praha. Vyberte si a nakupte naše vína na našem eshop Online.‎ Výhodné a přímé kartonové ceny, pro všechny zajistíme kusový prodej lahví, pro podnikatele kartonový prodej. Zastavte se v prodejně v Praze. Vína posíláme ze skladu také spolehlivým dopravcem po celé ČR. Pálavská vína od Popely - prodej lahvového a sudového vína rodinných vinařství, dárková balení a přímé ceny v Praze. Vína z vlastních rodinných vinic na našem eshopu. Víno z pálavských svahů je pro svojí kvalitu a mimořádné charakteristické chuťě velmi vyhledávané u znalců a milovníků vína z jižních svahů. Pálava z Pálavy, víno z Moravy, kvalita od Popely po celý rok, dostupné ceny za vynikající kvalitu. Potřebujete poradit s výběrem vína, nebo už jste si našel výběr z hroznů? Přívlastkové pozdní sběry, jakostní vína, suché bílé, moravské červené i rosé od Standy Popely vždy v Praze najde své příznivce a obdivovatele. Osobní odběr Praha ZDARMA. Tak nyní už neváhejte, vyberte si a nakupujte na našem eshopu, pošleme vám kompletní nabídkový list aktuálního skladu Praha. Doručení vín po celé Praze z našeho skladu na samostatné lahve.

Celé samostatné nebo namíchané kartony za přímé ceny Vinařství

Vinařství Popela vyrábí vína jakostní i přívlastkové a speciální. Zvláště ty odrůdy, kterým nejvíce vyhovují podmínky v okolí pálavských vrchů. 

Vína zde dosahují vysokých hodnot přírodní cukernatosti a tento faktor jim dodává optimální základ pro jejich další vývoj. 

Ošetřování a lahvování je dáno kritériemi, kterými se firma řídí k dosažení kvalitních výsledků produktů.

Každé naše víno z Pálavy v sobě odráží svůj původ, vývoj a práci kterou vzniklo. Kompletní nabídkový list a ceník Nakupte si u nás vína pohodlně ze svého domova online! Objednejte si za přímé ceny z našeho Vinařství

Rozvoz zajištujeme v pracovní dny do domácností a do firem 

  

osobní odběry po celé ČR

posíláme dopravcem až do domu, nebo firmy

Naše vína si můžete v Praze přímo zakoupit po lahvích nebo kartonech

 objednejte si v e-shopu 1lahev, 1karton vín

Vinařské tratě Perná