Studené předkrmy a víno 

Nabídka odrůdových bílých a červených vín

Studené předkrmy a víno. Vyberte si u nás naše dobré víno podle vašeho oblíbeného předkrmu - studeného i teplého. Připravte si doma své oblíbená malá jídla. Ideální před obědem i večeři. My vám k nim připravíme dobré víno. Prodej a rozvoz vína po Praze. Víno do domu i do firmy, víno servis a dáme jídlo k předkrmům. Prodej vína na prodejně v centru Praha 1, jsme v domě U Topičů, Národní č 9, dobrá cena a skvělá kvalita čeká i na vás. Víno pošleme celá ČR i k vašim skvělým předkrmům. A jaká máme vína? Na všechny oslavy, víno k svátku, k narozeninám, k dobrému jídlu, v akci a slevě i na tento víkend je připravené také skvělé nealkoholické. Ano, víno bez alkoholu, dealko se ke studeným předkrmům také skvěle hodí. Jestli si připravujete předkrm, zajděte k nám pro víno. 

Studené bílé víno z Pálavy a předkrmy studené, celoroční nabídka ze sklepa za sklepní ceny na webu o víně z Perné. Studené chuťovky, zákusky a ochutnávečky se hodí k bílým vínům, ke kořeněným předkrmům a předkrmům z tmavého masa jsou vhodná zase naše červená vína. Doporučené odrůdy bílých vín: Aurelius, Neuburské, Müller Thurgau, Sylvánské zelené, Ryzlink rýnský, Ryzlink vlašský, Sauvignon, Tramín, Hibernal, Kerner, Muškát moravský, Muškát Ottonel. Doporučené odrůdy červených vín: vína typu Zweigeltrebe. Předkrmy mohou být připravené z mnoha surovin a potravin, podávají se studené i teplé. Doporučené popisy a studené předkrmy například ze zeleniny, masa, vajec, ovoce, pečiva a dalších ingrediencí spolu s informací o námi doporučeném vínu vám zde usnadní jejich výběr. Jsou zde recepty na předkrmy jednoduché i složitější, chutné studené předkrmy podle nich připraví jak zdatná kuchařka, začínající kuchař amatér, tak profesionál v oboru vysoké gastronomie. Ochutnejte od nás vína, která se podávají v Praze v nejlepších podnicích, která su kupuje i znalec vín, domácnost či firma, která s vařením nemá nic společného. Podívjte se u nás, jak chutná třeba takový Uzený losos, Plněná vejce zdobená kaviárem a jaké k nim pijeme víno. Další zajímavé pokrmy, které nezevšední ani na Moravě, ani v Čechách a které si může díky dostunosti dopřát nejeden gurmán. Exotické čerstvé hrušky plněné nivou a víno, Kataifi nudle s pistáciemi, Paštika z uzené makrely, oblíbené Carpaccio z hovězího masa s pecorinem a víno z Moravy, Asijské zeleninové závitky z rýžového papíru a bílé suché víno odrůdy Ryzlink, pravé Italské Insalata caprese, klasický aspik se zeleninou a vejcem, moravské játrové chlebíčky. Tisíce nejlepších receptů, u nás při nákupu vín z Moravy ušetříte čas i peníze! Můžete vybírat podle mnoha kategorií, vína červená, vína bílá, vína růžová, u každého názvu oblíbeného předkrmu je od nás TIP a doporučení, které naše víno se k němu hodí. Dozvíte se i nutriční hodnoty, na zadní etiketě našeho vína najdete obsah alkohol a viniční trať, ze které sklizeno, máme zde také rubriku víno a dieta, víno podle příležitosti, vína na omáčku, na k těstovinám, jaké sýry k vínům, moravská vína ke grilovaným masům, slavnostní vína na slavostní tabuli, lahodná vína k jídlům z Asie, výborné polevky a víno, zdravé ryby a k nim naše vína, jarní a letní saláty a víno a dokonce můžete vyloučit recepty s potravinami, na které máte alergii. S naším doporučením a dobrým sudovým i vínem v lahvi se sluncem dokáže vařit opravdu každý! Ochutnejte také překrmy, ke kterým se nejvíce prodává Pálava, odrůdové víno bílé z nejlepších viničních poloh po Pálavou, víno ze sklepa Perná u Mikulova.

Krevety ve vinném aspiku a vínečko bílé
Ovčí sýr nakládaný s paprikou a víno
Rostbif s křenem v žitném chlebu
Pomazánka z pivního sýru
Ančovičky v marinádě
Olivová pomazánka
Babiččina paštika
Tatarák bezmasý
a Český fenomén - chlebíčku k vínu. Po víně je hlad, takže pokud Vás nečeká domácí polévka, hlavní chod a další vydatná jídla, na chlebíčky pozor! jsou většinou moc dobré a moc chlebíčků jako předkrm Vám nedoporučí žádný hostitel. Zaprvé by se mělo dostat na všechny hosty a ne , že jeden host sní všechny chlebíčky všem hostům a za druhé jsou syté. Chlebíčky s pečeným kuřecím masem a další lahůdky, speciality, delikatesy a dobrůtky, které si dáte jako malý předkrm k jídlu. Domácí pomazánka se sádlem. Studené předkrmy se můžou jíst samotné, dopolední svačinka, na malý piknik či výlet, k vodě i na jízdy na cyklistické ztesky, podávají před hlavními chody na dezertním talíři s dezertním příborem. Měly by mít lákavou barevnou úpravu, jejich hlavním cílem je připravit hosta na hlavní chod, nebo chody. U předpokládané večeře či slavnostní tabule o více chodech v žádném případě není cílem hosty či strávníky nasytit, proto se před hlavními jídly podávají lehce stravitelná a chuťově zajímavé překrmy. V některých zemích, například v Libanonu, Řecku či Francii tvoří mnoho různých studených i teplých předkrmů v malinkých porcích velkou část tabule. Každé naše víno ze současné nabídky má své vlastnosti, které se dají vyzdvihnout pomocí harmonie s jídlem, vína tedy ochutnejte, loni bylo spousty odrůd vyprodáno již v listopadu. Naše unikátní a omezené šarže vín, vína plněné vinohradníkem si proto nenechte rozhodně ujít a dbejte na dobrý výběr, ochutnejte pozdní sběr, jakostní vína bílá, červená i růžová, nejlepší ročník.

Poznámka pod čarou - chlebíčky pro domácí i hosty večer před spaním nejsou ideální strava, i když u televize a napínavé detektivky se rády k vínu přikusují. Hodně vína a hodně chlebíčků, zvláště s česnekem, vejcem, pomazánkou či omáčkou, hodně majonézy a kombinace bílé i červené víno dohromady, to je dobrý předpoklad, že bude večer v áleji u vinohradu nablito. Hore vinohradom, hore kopcom, dávejte si pozor na to, co jíte a jaké kupujete a kde víno, není všechno víno z Moravy, i když je tam moravské víno plněné na Moravě.

Kontaktujte nás