Víno měsíce ledna

Prodej vína ihned v centru Praha 1, v domě U Topičů

Víno měsíce si kup zde

Víno na tento měsíc si kup zde

Víno měsíce, dobře dostupné již na tento víkend podle vinařství, máme to nejlepší z proslulých vinic. Celý leden si zde můžete objednat víno domů, do firmy nebo pro své přátele jako dárek. Vyberte si druh vína, vychutnejte si skvělou pohodu. Neváhejte jsme na Starém Městě, Praha 1,v domě U Topičů, Národní číslo 9, dobrá cena čeká i na vás. Podle Gusta Obchod je e-shop nabízející široký sortiment kvalitních vín.  

Vína z mnoha zemí i oblastí, výběr zajímavých odrůd. Vyberte si vína, která máte rádi a staňte se naším spokojeným zákazníkem. Nabízíme široký výběr kvalitních vín.Objevte exkluzivní vína na našem e-shopu, vína z domova i ze světově proslulých vinařských oblastí. V naší nabídce najdete všechny kategorie vín. Škála vín je však velmi široká, napříč apelacemi, odrůdami a terroiry. 

Prodej vína Praha, víno na narozeniny, víno na svátky, na oslavy. A zde musím také připomenout, že existuje verze víno k svátku bez alkoholu, dealkoholická vína. Vína bez alkoholu ze Středomoří, z jižní Moravy, z Rakouska, z Německa jsou nyní velmi populární i u našich těhotných zákaznic. Těhotenství, porod a miminko, dlouhé období, kdy si žena ráda dopřeje dobré víno. A je jedno, zda si dopřeje sklenku bílého, červeného, růžového, perlivého, šumivého na oslavě. A já jako řidič se k nim velmi rád přidám. Stejně tak jako naši zákazníci sportovci, důchodci a lidé se zdravotními problémy, co konzumují léky. A stejně tak věřící. Veřte nevěřte, i věřící pijou víno. Je hřích, když křesťan pije alkohol? Tak se také přidejte a vyzkoušejte, když se to dobře vychladí, je to velmi dobré pití. Kup bílé, červené, růžové, šumivé i bio organické ihned pro ženy i muže co nemohou a nechtějí pít alkohol.

 

Víno na letošní leden. Je po vánocích po oslavách Silvestra, ale na víno je i v lednu stále chuť. Víno na Leden v Praze ihned skladem. Měsíc leden a naše víno. Podívejte se k nám do obchodu, i když je venku zima. Formulář na vyplnění je zde! Objednejte přímo u nás - budeme se vám ihned věnovat

Vína máme po kusech, na celé kartony, dárkové sety máme i po třech kusech. Pro tři krále může vždy nachystána víno roku, Krále vína oceněná vína, které se dají šestého ledna darovat k svátku. Pokud někdo z Vašich blízkých má svátek v lednu a potřebujete mu poslat lahvičku vína, nám k tomu stačí jeho jméno, adresa, druh a typ vína a my se o víno k svátku postaráme. Celý měsíc balíme a posíláme všem překvapení z jižní Moravy. Zde je náš Seznam svátků. Dole pod lahví s vínem najdete všechny státní svátky a mezinárodní dny.
 
1. 1. Mečislav.
2. 1. Karin, Karina a Vasil.
3. 1. Radmila, Jenovéfa, Radomil a Jenifer.
4. 1. Dajana, Diana a Deana.
5. 1. Dylan, Dalimil a Dalemil.
6. 1. Kašpar, Baltazar a Melichar.
7. 1. Vilemína, Wilhelmina, Vilma a Atila.
8. 1. Erhard a Čestmír.
9. 1. Valtr, Vladana, Vlaďka a Vladan.
10. 1. Břetislava a Břetislav.
11. 1. Bohdana a Teodora.
12. 1. Pravoslava a Pravoslav.
13. 1. Leontýna a Edita.
14. 1. Radovan a Radovana.
15. 1. Severín a Alice.
16. 1. Ctislav, Česlav a Ctirad.
17. 1. Drahoš a Drahoslav.
18. 1. Vladislava, Vladislav a Priska.
19. 1. Doubravka a Fabián.
20. 1. Sebastián a Ilona.
21. 1. Běla, Bianka a Géza.
22. 1. Slavomír, Slavomíra a Slávek.
23. 1. Ramon, Raimund, Zdenko a Zdenek.
24. 1. Milena, Tim a Amanda.
25. 1. Miloš a Miloň.
26. 1. Zoran, Aurora, Danica a Zora.
27. 1. Ingeborg, Inka a Ingrid.
28. 1. Otýlie, Otilie a Manfréd.
29. 1. Zdeslava, Zdislava a Zdislav.
30. 1. Erna a Robin.
31. 1. Marika a Marieta.
Státní svátky v lednu a seznam státních svátků, které jsou v lednu.
 
1. 1. - den obnovy samostatného českého státu
1. 1. - nový rok
Mezinárodní dny v lednu
Významné mezinárodní dny, které se slaví právě v lednu.
 
6. 1. - tři králové
12. 1. - světový den manželství
27. 1. - mezinárodní den památky obětí holocaustu a předchá...
28. 1. - mezinárodní den mobilizace proti jaderné válce
28. 1. - den ochrany osobních údajů
31. 1. - světový den pomoci malomocným
Pomůžeme rádi i Vám, proto máme obchod s vínem. Pokud se bojíte o ochranu osobních údajů nevadí, neváhejte nás navštívit osobně. Koupit může hned na prodejně bez objednávky a platby předem, za internetové cena sobotní prodej je zajištěn i pro ty, kteří hledají víno v Praze na tento víkend!

Hledáte víno v lednu? Kupte přímo zde!

Prosíme vyplnit formulář a odeslat, budeme Vás kontaktovat na Vámi uvedený telefon!!