Víno měsíce července

Na dovolenou na Pálavu, zajistíme ubytování, penzion, výlety, ochutnávky, ale víno vozit v tom horku nemusíte
naše víno je již připraveno ve vašem městě na osobní odběry i na dodání domů. Loňské víno na letošní měsíc červenec, celý měsíc a prázdniny si užijte s naším vínem. Sledujte naše moravské pranostiky a předpovědi, již nyní se dá odhadnout, jaké bude letošní úroda. Počasí nám přeje, vína máme dost, servis je připraven obsloužit i Vás. Když dne ubývá, horka přibývá. Červenec nese parna, krupobití a medovice, jestli hojný na bouřky a vichřice. Červenec a srpen jsou nejteplejšími měsíci v roce. Slunce peče - déšť poteče. Na mokrý červenec následuje bouře a krupobití. Co červenec neuvaří - srpen nedopeče. Co červenec neupeče, to již srpnu neuteče. V červenci do košile rozdělej se a v prosinci po uši oděj se!Jaký červenec, takový leden. Když červenec pěkně hřeje, o vánocích se zima zaskvěje. Červenec - úrody blíženec. Nebyl -li červen dostatečně děštivý, dodá vodu až červenec a přidá ještě mnohé bouře. Co červenec končí, srpen začíná. Víno ze slunce Pálavy, na letošní mladé víno z Perné si musíte počkat až do listopadu, ale na skladě je stálé velký výběr všech odrůd z loňské úrody, bílá vína z našich tratí to je opravdová lahůdka, speciálně pozdní sběr a výběr z hroznů. Přijedeme do domu a doneseme Vám víno až na zahradu, na grilování, na chaty i na chalupy, moravské víno opět letos zabodovalo! Kupte a objednejte přímo zde, odešlete email a zabodujte u nás, dostanete dárek. Víno ze slunce Pálavy, na letošní mladé víno z Perné si musíte počkat až do listopadu, ale na skladě je stálé velký výběr všech odrůd z loňské úrody, bílá vína z našich tratí to je opravdová lahůdka, speciálně pozdní sběr a výběr z hroznů. Přijedeme do domu a doneseme Vám víno až na zahradu, na grilování, na chaty i na chalupy, moravské víno opět letos zabodovalo! Kupte a objednejte přímo zde, odešlete email a zabodujte u nás, dostanete dárek, výborné moravské víno přímo od vinaře! Hurá na dovolenou, hurá na prázdniny, vezměte sebou lahvičku vína od nás, nebo darujte i letos víno k svátku - i v červenci se prostě svátky slaví. Zde je seznam a aktuální ceník vín + seznam svátků a jmenin jak mužů tak jmen všech žen, které aktuálně registrujeme. Některá jména slaví svátek několikrát do roka, jako třeba my doma. U nás se slaví prakticky celý rok, vždy se najde příležitost a důvod, proč otevřít dobré moravské víno. 
 
1. 7. Vesna a Jaroslava.
2. 7. Alma a Patricie.
3. 7. Radomír, Anatol a Radomíra.
4. 7. Ulrich a Prokop.
5. 7. Metoděj a Cyril.
6. 7. Spytihněv.
7. 7. Bohuslava a Hostivít.
8. 7. Kilián, Edgar a Nora.
9. 7. Drahuše a Drahoslava.
10. 7. Libuše, Ludoslav, Amálie a Ludoslava.
11. 7. Olga, Pius a Helga.
12. 7. Bořek a Borislav.
13. 7. Megan, Perla, Margit, Markéta a Margareta.
14. 7. Karolina, Larisa a Karla.
15. 7. Egon a Jindřich.
16. 7. Cedrik, Liboslav, Carmen, Luboslav a Luboš.
17. 7. Martina, Iris a Arleta.
18. 7. Drahomila, Drahomír, Drahomil a Drahomíra.
19. 7. Čeňka a Čeněk.
20. 7. Iljana, Ilja, Eliana a Eliáš.
21. 7. Vítězslava a Vítězslav.
22. 7. Rozvita, Magdalena, Magda a Marlena.
23. 7. Liboslava, Liboslav, Libora a Libor.
24. 7. Tina, Gleb, Kristina, Kristen a Kristýna.
25. 7. Timur a Jakub.
26. 7. Anita, Anna a Nancy.
27. 7. Bertold a Věroslav.
28. 7. Victor, Alina, Inocenc a Viktor.
29. 7. Olaf, Marta, Beatrice a Martha.
30. 7. Bořivoj a Vojen.
31. 7. Ignác a Ignát.
I když jste na dovolené, tak snad připojeni k interentu jste, ne? Pokud máte signál, pokud jste schopni nás najít na chytrém telefonu, tak stáčí párktrát kliknou sem a víno za Vás necháme doručit k svátku, i když jste na dovolené či výletu. Vy si užívejte volných dní, dovolená, to je Vámi vyvolená šnůra volných dní. My volno nemáme, my vína poíláme k svátku i když je čas dovolených.
 
5. 7. - den slovanských věrozvěstů cyrila a metoděje
6. 7. - den upálení mistra jana husa
Mezinárodní dny v červenci
Významné mezinárodní dny, které se slaví právě v červenci.
 
2. 7. - světový den ufo
5. 7. - mezinárodní den objetí zdarma
6. 7. - světový den polibku
6. 7. - světový den tibetu
9. 7. - světový den veterinárních lékařů
11. 7. - světový den populace
14. 7. - mezinárodní den alternativ ke spalovnám
20. 7. - mezinárodní den šachu
Víno července - víno pro horké dny - suché bílé i růžové, pro vína na Moravu jezdit nemusíte, my Vám ho přivezeme až domů

 

Kontaktujte nás