Svátky v únoru

Víno jako dárek k svátku - víno přímo od vinaře, obchod vínem
Vína si můžete v Praze přímo zakoupit po lahvích nebo kartonech

Dealko vína k svátku! Dnes opět aktuálně nejnovější seznam vín podle Gusta obchod Praha 1.

Prodej vína jako dárek ihned v domě F. Topič, na Národní 9, dobrá cena čeká i na vás. Odběr zdarma, víno pošleme celá ČR až domů i letos v únoru

Hledáte dárek k svátku? Darujte naše dárková vína, degustační sety a dárkové kazety s vínem z Moravy. Podívej se na seznam jednotlivých jmen a svátků, které nás čekají v únoru. Pro všechny z vás je tu připravena také možnost objednat vína pro svého nejbližšího. Únor je typický zimní měsíc, ale významných a mezinárodních dní se slaví celá řada. Zde naleznete přehledný seznam včetně popisu dne - původu, vzniku apod. Naše kvalitní vína, která můžete darovat,  by měl být něčím opravdu mimořádným, ba exclusivním. Mělo by to být víno s příběhem, které obdarovaného nepotěší jen jako prostý dárek, ale i faktem, že jste si při jeho výběru dali záležet a našli víno, které nejlépe odpovídám chutím obdarovaného. My jsme pro vás připravili několik tipů na vína s příběhem, vína která vyhrála v testech nebo která jsou všeobecně oblíbená tím, že je nenajdete na každé benzínce, slevě, slevové akci nebo letáku nejbližšího supermarketu. Nabídka vín je seřazena tak, aby si zde každý našel podle jmen a aktuálního měsíce, ve které se dané jméno oslavence nachází. Pro jistotu vždy připomínáme, objednávejte podle formuláře včas, nejméně týden před plánovanou oslavou. sledujte také doporučené párování vín k jídlu, správné servírování, teploty vína a skloubení s jídly. Zde je přehledná seznam jmen na letošní Únor. Všem oslavencům Blahopřejeme! Vyberte si víno na oslavu u nás! Vína si můžete v Praze přímo zakoupit po lahvích nebo kartonech.
 
Každý rok, tak i letos tu máme druhý měsíc v roce. Víno měsíce února prodáváme zde! A hledáte dárek k svátku? Darujte naše dárková vína, degustační sety a dárkové kazety s vínem z Moravy. Podívej se na seznam jednotlivých jmen a svátků, které nás čekají tento měsíc!. Pro všechny z vás je tu připravena také možnost objednat víno na Valentýna - pro svého nejbližšího. Typický zimní měsíc, ale významných dní se v ÚNORU slaví celá řada. Zde naleznete přehledný seznam včetně popisu dne - původu, vzniku apod. 

Svátky v měsíci únoru

Datum Jméno
1. 2. Hynek
2. 2. Nela
3. 2. Blažej
4. 2. Jarmila
5. 2. Dobromila
6. 2. Vanda
6. 2. Wanda
7. 2. Veronika
8. 2. Milada
9. 2. Apolena
10. 2. Mojmír
11. 2. Božena
12. 2. Slavěna
13. 2. Věnceslav
14. 2. Valentýn
14. 2. Valentin
14. 2. Valentýna
15. 2. Jiřina
15. 2. Jorga
16. 2. Ljuba
17. 2. Miloslav
18. 2. Gisela
18. 2. Gizela
19. 2. Patrik
20. 2. Oldřich
21. 2. Lenka
21. 2. Eleonora
22. 2. Petr
23. 2. Svatopluk
24. 2. Matyáš
24. 2. Matěj
24. 2. Matej
25. 2. Lilian
25. 2. Lily
25. 2. Liliana
26. 2. Dorota
26. 2. Dorotea
27. 2. Alexander
27. 2. Alexis
27. 2. Alexandr
28. 2. Lumír
29. 2. Rufin
29. 2. Horymír
 
 
Pojďte se podívat, jaké víno se objeví v měsíci ńoru v naší nabídce. Vyberte si druh vína, vychutnejte si skvělou pohodu. Neváhejte jsme na Starém Městě, Praha 1,v domě U Topičů, Národní číslo 9, dobrá cena čeká i na vás. Podle Gusta Obchod je e-shop nabízející široký sortiment kvalitních vín. Vína z domova i ze světově proslulých vinařských oblastí. V naší nabídce najdete všechny kategorie vín. Škála vín je však velmi široká, napříč apelacemi, odrůdami a terroiry.
 
Jak vybrat kvalitní víno na tento víkend? Nejen na sváteční tabuli nebo jako dárek, dobré víno si můžete za pár peněz i jen tak. Pomůžeme vám se zorientovat v naší nabídce. Prima nákup vín, prima vínko na každý únorový den podle kalendáře.
 
Musím zde také připomenout, že existuje verze víno k svátku bez alkoholu, dealkoholická vína. Vína bez alkoholu ze Středomoří, z jižní Moravy, z Rakouska, z Německa jsou nyní velmi populární i u našich těhotných zákaznic. Těhotenství, porod a miminko, dlouhé období, kdy si žena ráda dopřeje dobré víno. A je jedno, zda si dopřeje doma či na oslavě sklenku bílého, červeného, růžového, perlivého, šumivého A já jako řidič se k nim velmi rád přidám. Stejně tak jako naši zákazníci sportovci, důchodci a lidé se zdravotními problémy, co konzumují léky. Také tak věřící. Věřte nevěřte, i věřící pijou víno. Je hřích, když křesťan pije alkohol? Na to si musí odpovědět sám, dealko verze je připravena. A tak se také přidejte a vyzkoušejte, když se to dobře vychladí, je to velmi dobré pití. Kup bílé, červené, růžové, šumivé i bio organické ihned pro ženy i muže co nemohou a nechtějí pít ve sváteční den alkohol.
 
Prodej vína Praha po láhvi i celé balení výhodně. Vína z mnoha apelací, výběr zajímavých odrůd ke všem druhům jídel, co existují. Vína jsou skvělým dárkem pro všechny běžné i slavností příležitosti. Víno má tu moc vás okouzlit, harmonizovat a dovést požitek z konzumace skvělého vína k naprosté dokonalosti. Výběr vína v akci a ve slevě byste u nás neměli podceňovat, víno za skvělou cenu i na poslední kousky už na tento týden. Víno pošleme celá ČR až domů. Víno za skvělé ceny přímo v centru Prahy. Nákup od jedné láhve, kartonové ceny pro firmy i jednotlivce. Naše vína jsou vyhlášenou lahůdkou, vynikají svými typickými chutěmi a vůněmi. A k nim přidáme rychlý víno servis.Hola hola, konec února a březen volá, sejdeme se zase v prním jarním měsíci.
Víno k svátku doručíme na druhou adresu jako dárek
Víno k svátku - víno od nás každý měsíc. Víno pro všechny, kteří slaví svátek v únoru. Na nikoho nezapomene. Na každý den a pro každé slavné jméno z našeho kalendáře máme skvělý tip na dárek. Ano, netradiční dealko víno. Dárková dealkoholická vína zasíláme také jako překvapení na druhou adresu. Stačí nám vše nahlásit týden předem, my vína připravíme, přivezeme po Praze na adresu, nebo pošleme balíkem na jeho jméno až domů. Co k tomu potřebujeme? Vy jako objednavatel a ten co dárky platí uvádíte své jnéno, svůj email a telefon. Do objednávky píšete jméno a přijmení obdarovaného, jeho přesnou adresu a telefon. O vše ostatní se staráme my
 

Hledáte dárek k svátku? Kupte naše víno!

Po odeslání poptávky Vás budeme kontaktovat na Vámi uvedený telefon!