Svátky v listopadu

Víno jako dárek k svátku - víno přímo od vinaře, obchod vínem
Vína si můžete v Praze přímo zakoupit po lahvích nebo kartonech

Dealko vína k svátku! Dnes opět aktuálně nejnovější seznam vín podle Gusta obchod Praha 1.

Vyberte a nakupte u nás víno k svátku! Prodáváme víno červené, bílé i růžové, víno dárky, víno pro ženy i pro muže, u nás si vybere každý, kdo hledá v listopadu rychlý, spolehlivý a laciný dárek. Kdo má kdy svátek - jmeniny? Kalendářní seznam jmen, včetně popisu jmenného původu. Naše vína nabízíme víno podle odrůd, víno podle ročníků, podle barvy, podle obsahu cukru a zařazení, tematické a degustační sady vín - víno z těch nejlepších vinařských tratí. V Praze a okolí, obsloužíme vás i v sobotu a neděli. Potřebuje koupit víno? Kontaktujete nás! Máme vlastní dopravu - seznam všech svátku v listopadu je zde!

Každý rok, tak i letos tu máme jedenáctý měsíc v roce. Víno měsíce listopadu na prodej. A hledáte dárek k svátku? Darujte naše dárková vína, degustační sety, dárkové kazety s vínem. Podívej se na seznam jednotlivých jmen a svátků, které nás čekají tento měsíc! Napište nám a objednávejte vína celý listopad

Svátky v měsíci Listopad: 

Den, jméno

1. 11. Felix a Felície.
2. 11. Tobiáš a Jessica.
3. 11. Teofil a Hubert.
4. 11. Karel, Skarlet a Karla.
5. 11. Vědunka, Emerich, Zacharíáš a Miriam.
6. 11. Leonard a Liběna.
7. 11. Saskie a Engelbert.
8. 11. Bohumíra a Bohumír.
9. 11. Darek, Božidar a Bohdan.
10. 11. Noe, Orest, Lionel, Eugen a Evžen.
11. 11. Martin a Davor.
12. 11. Beno, Astrid, Vitold, Benedikta a Benedikt.
13. 11. Tibor a Brenda.
14. 11. Mladen a Sáva.
15. 11. Leopold a Leopoldina.
16. 11. Otmar, Otomar a Daisy.
17. 11. Mahulena, Edeltruda a Gertruda.
18. 11. Odon a Romana.
19. 11. Ilsa, Alžběta, Elisabeth a Běta.
20. 11. Nikol a Nikola.
21. 11. Alberta, Aldo a Albert.
22. 11. Cindy a Cecílie.
23. 11. Klement, Lukrécie, Klementina a Kliment.
24. 11. Emílie, Emilia a Lothar.
25. 11. Rina, Katrin, Kateřina, Katarína a Katka.
26. 11. Kurt, Konrád, Artuš, Aram a Artur.
27. 11. Xenie, Oxana a Virgil.
28. 11. René, Renée, Tristan a Renát.
29. 11. Zina a Zinajda.
30. 11. Ondřej a Ondřejka.
 
Státní svátky v listopadu - Seznam státních svátků, které jsou v listopadu a Mezinárodní dny v listopadu. Zmáčkni zde baner slunce z Pálavy, objeví se ti vzpomínky na letošní léto plné slunce, ochutnej víno i v listopadu, výhodný nákup na celý karton v Praze, na letošní víno se však čeká až do 11.11. 
 
17. 11. - den boje za svobodu a demokracii - vše začalo u nás na Národní třídě-kousek od nás. Dnes máme svobodu, dnes už můžeme kupovat vína online, dnes je vína všude dost a dost. Servis a osobní předání vín v centru Prahy, výdejní místo Národní Praha 1- vína která zde vydáváme celý rok, nejenom na Státní svátek! 
 
1. 11. - svátek všech svatých a trpělivých - to je přeci ten náš!
1. 11. - světový den veganství
2. 11. - památka zesnulých
3. 11. - den bez pesticidů
6. 11. - mezinárodní den prevence ničení životního prostředí
9. 11. - mezinárodní den boje proti fašismu a antisemitismu
10. 11. - světový den vědy pro mír a rozvoj všech vědátorů
11. 11. - mezinárodní den válečných veteránů
13. 11. - mezinárodní den nevidomých
14. 11. - světový den diabetiků
14. 11. - den pouze s vínem  - Váš toužebně očekávaný den bez aut
15. 11. - den vězněných spisovatelů
16. 11. - mezinárodní den tolerance
17. 11. - mezinárodní den studentstva
18. 11. - mezinárodní nekuřácký den
19. 11. - světový den prevence týrání a zneužívání dětí
19. 11. - světový den toalet
20. 11. - den industrializace afriky
20. 11. - světový den dětí
20. 11. - světový den chronické obstrukční plicní nemoci
21. 11. - světový den pozdravů
21. 11. - světový den televize
21. 11. - mezinárodní den filozofie
25. 11. - mezinárodní den za odstranění násilí páchaného na všech vinařích!
25. 11. - mezinárodní den bez nákupů  - platí pouze pro ženy
28. 11. - mezinárodní den nekupování ničeho
29. 11. - mezinárodní den solidarity s lidem Palestiny
Ten předposlední svátek - dnes nic nekupujeme, ten se docela hodí všem, kteří šetří na Vánoce a mají před výplatou
Výhodný nákup vín na celý karton přivezeme i Vám až na místo do vaší práce, do kanceláře, do firmy. Pokud hledáte dárky pro své kolegy, pro svém zaměstnance, pro své obchodní partnery, zajistíme pravidelný servis a donášku vín až na Vaše pracoviště na celém území hlavního města Praha.
 
Pojďte se podívat, jaké víno se objeví v měsíci listopad v naší nabídce. Vyberte si druh vína, vychutnejte si skvělou pohodu. Neváhejte jsme na Starém Městě, Praha 1, v domě U Topičů, Národní číslo 9, dobrá cena čeká i na vás. Podle Gusta Obchod je e-shop nabízející široký sortiment kvalitních vín. Vína z domova i ze světově proslulých vinařských oblastí. V naší nabídce najdete všechny kategorie vín. Škála vín je však velmi široká, napříč apelacemi, odrůdami a terroiry.
 
Jak vybrat kvalitní víno na tento víkend? Nejen na sváteční tabuli nebo jako dárek, dobré víno si můžete za pár peněz i jen tak. Pomůžeme vám se zorientovat v naší listopadové nabídce. Prima nákup vín, prima vínko na každý den podle kalendáře.
 
Musím zde také připomenout, že existuje verze víno k svátku bez alkoholu, dealkoholická vína. Vína bez alkoholu ze Středomoří, z jižní Moravy, z Rakouska, z Německa jsou nyní velmi populární i u našich těhotných zákaznic. Těhotenství, porod a miminko, dlouhé období, kdy si žena ráda dopřeje dobré víno. A je jedno, zda si dopřeje doma či na oslavě sklenku bílého, červeného, růžového, perlivého, šumivého A já jako řidič se k nim velmi rád přidám. Stejně tak jako naši zákazníci sportovci, důchodci a lidé se zdravotními problémy, co konzumují léky. Také tak věřící. Věřte nevěřte, i věřící pijí naše víno nealko. Je hřích, když křesťan pije alkohol? Na to si musí každý odpovědět sám, dealko verze je připravena. A tak se také přidejte a vyzkoušejte, když se to dobře vychladí, je to velmi dobré pití. Kup bílé, červené, růžové, šumivé i bio organické ihned pro ženy i muže co nemohou a nechtějí pít ve sváteční den alkohol.
 
Prodej vína Praha po láhvi i celé balení výhodně. Vína z mnoha apelací, výběr zajímavých odrůd ke všem druhům jídel, co existují. Vína jsou skvělým dárkem pro všechny běžné i slavností příležitosti. Víno má tu moc vás okouzlit, harmonizovat a dovést požitek z konzumace skvělého vína k naprosté dokonalosti. Výběr vína v akci a ve slevě byste u nás neměli podceňovat, víno za skvělou cenu i na poslední kousky už na tento týden. Víno pošleme celá ČR až domů. Víno za skvělé ceny přímo v centru Prahy. Nákup od jedné láhve, kartonové ceny pro firmy i jednotlivce. Naše vína jsou vyhlášenou lahůdkou, vynikají svými typickými chutěmi a vůněmi. A k nim přidáme rychlý víno servis.
Hola hola, Vánoční čas volá, sejdeme se přímo zde zase v měsíci Prosinec.

 

Víno k svátku doručíme na druhou adresu jako dárek
Víno k svátku - víno od nás každý měsíc. Víno pro všechny, kteří slaví svátek v listopadu. Na nikoho nezapomene. Na každý den a pro každé slavné jméno z našeho kalendáře máme skvělý tip na dárek. Ano, netradiční dealko víno. Dárková dealkoholická vína zasíláme také jako překvapení na druhou adresu. Stačí nám vše nahlásit týden předem, my vína připravíme, přivezeme po Praze na adresu, nebo pošleme balíkem na jeho jméno až domů. Co k tomu potřebujeme? Vy jako objednavatel a ten co dárky platí uvádíte své jméno, svůj email a telefon. Do objednávky píšete jméno a příjmení obdarovaného, jeho přesnou adresu a telefon. O vše ostatní se staráme my.