Svátky v květnu

Víno jako dárek k svátku - víno přímo od vinaře, obchod vínem
Vína si můžete v Praze přímo zakoupit po lahvích nebo kartonech

Dealko vína k svátku! Dnes opět aktuálně nejnovější seznam vín podle Gusta obchod Praha 1

 
Vyberte a nakupte u nás víno k svátku! Prodáváme víno červené, bílé i růžové, víno dárky, víno pro ženy i pro muže, u nás si vybere každý, kdo hledá v květnu rychlý, spolehlivý a laciný dárek. Kdo má kdy svátek - jmeniny? Kalendářní seznam jmen, včetně popisu jmenného původu. Naše vína nabízíme víno podle odrůd, víno podle ročníků, podle barvy, podle obsahu cukru a zařazení, tematické a degustační sady vín - víno z těch nejlepších vinařských tratí. V Praze a okolí, obsloužíme vás i v sobotu a neděli. Potřebuje koupit víno? Kontaktujete nás! Máme vlastní dopravu - seznam všech svátku v květnu je zde!

Každý rok, tak i letos tu máme pátý měsíc v roce. Víno měsíce května na prodej. A hledáte dárek k svátku? Darujte naše dárková vína, degustační sety, dárkové kazety s vínem. Podívej se na seznam jednotlivých jmen a svátků, které nás čekají tento měsíc! Napište nám a objednávejte vína celý květen.

Svátky v měsíci květnu: 

Den, jméno

1. 5. Pamela a Jeremiáš.
2. 5. Atanas a Zikmund.
3. 5. Alex, Alexej, Alexie a Alexa.
4. 5. Květoslav a Florián.
5. 5. Klaudius, Klaudia, Klaudie a Claudia.
6. 5. Radislav a Radoslav.
7. 5. Stanislav a Stojan.
8. 5. Aurel, Zlatomír, Zlatan a Zlatko.
9. 5. Stibor, Ctibor a Honoráta.
10. 5. Gordon a Blažena.
11. 5. Svatomíra, Svatava a Svatoslava.
12. 5. Pankrác a Vsevolod.
13. 5. Ofélie a Servác.
14. 5. Dina a Bonifác.
15. 5. Žofie, Harald a Sofie.
16. 5. Přemek, Přemysl a Přemyslav.
17. 5. Dětmar, Paskal, Aneta a Anetta.
18. 5. Timea a Nataša.
19. 5. Ivoš, Alvin, Ivo a Celestýn.
20. 5. Zbyšek.
21. 5. Mona a Monika.
22. 5. Emil, Rita a Emilián.
23. 5. Želmíra, Vladimíra a Vladimír.
24. 5. Vanesa a Jana.
25. 5. Urban, Violeta a Viola.
26. 5. Filipína, Filipa a Filip.
27. 5. Vojslav, Vadim, Waldemar a Valdemar.
28. 5. Viliam, Vilém a Vilibald.
29. 5. Maxim, Maximilian, Maxmilián a Max.
30. 5. Elmar a Ferdinand.
31. 5. Kamila a Nila.
 
Státní svátky v květnu Seznam státních svátků, které jsou v květnu.
 
 
1. 5. - Svátek práce
8. 5. - Den vítězství
Mezinárodní dny v květnu, významné mezinárodní dny, které se slaví právě letošní květen. Víno na slavnostní rauty a slavností příležitosti, pro státní instituce, pro státní podníky, pro státní úřady a úředníky, víno z Pálavy, které se ve večerkách nenajdete a supermarket nenabízí. Celý nákup Vám přivezeme až domů obchod s vínem online. Klikněte na obrázek se sluncem z Pálavy a na pár kliknutí je víno z jihu Moravy i u vás
 
1. 5. - svátek práce - nepracujeme
3. 5. - den slunce
4. 5. - den hasičů
5. 5. - mezinárodní den porodních asistentek
5. 5. - den evropy
6. 5. - světový den astmatu
8. 5. - vzpomínkový den na ty, kdo ztratili svůj životní příběh
8. 5. - Den Matek
8. 5. - světový den červeného kříže
12. 5. - mezinárodní den ošetřovatelek
12. 5. - mezinárodní den podpory nemocných s chronickým úna...
13. 5. - mezinárodní den falun dafa
13. 5. - světový den koktejlů aneb lufťákovo den
15. 5. - mezinárodní den naší i vaší rodiny
15. 5. - světový den proti mozkové mrtvici
16. 5. - evropský den slunce
17. 5. - světový den informační společnosti
17. 5. - mezinárodní den proti homofobii
18. 5. - mezinárodní den muzeí
21. 5. - světový den kulturní diverzity pro dialog a rozvoj...
21. 5. - týden solidarity s obyvateli všech koloniálních úz...
22. 5. - mezinárodní den pro biologickou diverzitu
24. 5. - evropský den parků
25. 5. - mezinárodní den počítačů a internetu
25. 5. - den Afriky
25. 5. - mezinárodní den ztracených dětí
25. 5. - týden solidarity s národy bez správního teritoria
25. 5. - ručníkový den
29. 5. - mezinárodní den mírových jednotek osn
30. 5. - evropský den melanomu
30. 5. - svátek sousedů
31. 5. - světový den bez tabáku
31. 5. - den otevírání studánek
 
Výhodný nákup vín na celý karton přivezeme i Vám až na místo do vaší práce, do kanceláře, do firmy. Pokud hledáte dárky pro své kolegy, pro svém zaměstnance, pro své obchodní partnery, zajistíme pravidelný servis a donášku vín až na Vaše pracoviště na celém území hlavního města Praha.
 
Pojďte se podívat, jaké víno se objeví v měsíci květnu v naší nabídce. Vyberte si druh vína, vychutnejte si skvělou pohodu. Neváhejte jsme na Starém Městě, Praha 1, v domě U Topičů, Národní číslo 9, dobrá cena čeká i na vás. Podle Gusta Obchod je e-shop nabízející široký sortiment kvalitních vín. Vína z domova i ze světově proslulých vinařských oblastí. V naší nabídce najdete všechny kategorie vín. Škála vín je však velmi široká, napříč apelacemi, odrůdami a terroiry.
 
Jak vybrat kvalitní víno na tento víkend? Nejen na sváteční tabuli nebo jako dárek, dobré víno si můžete za pár peněz i jen tak. Pomůžeme vám se zorientovat v naší květnové nabídce. Prima nákup vín, prima vínko na každý den podle kalendáře
 
Musím zde také připomenout, že existuje verze víno k svátku bez alkoholu, dealkoholická vína. Vína bez alkoholu ze Středomoří, z jižní Moravy, z Rakouska, z Německa jsou nyní velmi populární i u našich těhotných zákaznic. Těhotenství, porod a miminko, dlouhé období, kdy si žena ráda dopřeje dobré víno. A je jedno, zda si dopřeje doma či na oslavě sklenku bílého, červeného, růžového, perlivého, šumivého A já jako řidič se k nim velmi rád přidám. Stejně tak jako naši zákazníci sportovci, důchodci a lidé se zdravotními problémy, co konzumují léky. Také tak věřící. Věřte nevěřte, i věřící pijí naše víno nealko. Je hřích, když křesťan pije alkohol? Na to si musí každý odpovědět sám, dealko verze je připravena. A tak se také přidejte a vyzkoušejte, když se to dobře vychladí, je to velmi dobré pití. Kup bílé, červené, růžové, šumivé i bio organické ihned pro ženy i muže co nemohou a nechtějí pít ve sváteční den alkohol.
 
Prodej vína Praha po láhvi i celé balení výhodně. Vína z mnoha apelací, výběr zajímavých odrůd ke všem druhům jídel, co existují. Vína jsou skvělým dárkem pro všechny běžné i slavností příležitosti. Víno má tu moc vás okouzlit, harmonizovat a dovést požitek z konzumace skvělého vína k naprosté dokonalosti. Výběr vína v akci a ve slevě byste u nás neměli podceňovat, víno za skvělou cenu i na poslední kousky už na tento týden. Víno pošleme celá ČR až domů. Víno za skvělé ceny přímo v centru Prahy. Nákup od jedné láhve, kartonové ceny pro firmy i jednotlivce. Naše vína jsou vyhlášenou lahůdkou, vynikají svými typickými chutěmi a vůněmi. A k nim přidáme rychlý víno servis.
Hola hola, jaro volá, sejdeme se zase v měsíci Květen.

 

Víno k svátku doručíme na druhou adresu jako dárek
Víno k svátku - víno od nás každý měsíc. Víno pro všechny, kteří slaví svátek v květnu. Na nikoho nezapomene. Na každý den a pro každé slavné jméno z našeho kalendáře máme skvělý tip na dárek. Ano, netradiční dealko víno. Dárková dealkoholická vína zasíláme také jako překvapení na druhou adresu. Stačí nám vše nahlásit týden předem, my vína připravíme, přivezeme po Praze na adresu, nebo pošleme balíkem na jeho jméno až domů. Co k tomu potřebujeme? Vy jako objednavatel a ten co dárky platí uvádíte své jméno, svůj email a telefon. Do objednávky píšete jméno a příjmení obdarovaného, jeho přesnou adresu a telefon. O vše ostatní se staráme my

 

Potřebujete koupit víno? Kupte přímo zde - Kontaktujte nás

Po odeslání poptávky Vás budeme ihned kontaktovat na Vámi uvedený telefon!