Svátku v dubnu

Víno jako dárek k svátku - víno přímo od vinaře, obchod vínem
Vína si můžete v Praze přímo zakoupit po lahvích nebo kartonech

Dealko vína k svátku! Dnes opět aktuálně nejnovější seznam vín podle Gusta Obchod Praha 1.

 
Vyberte a nakupte u nás víno k svátku! Prodáváme víno červené, bílé i růžové, víno dárky, víno pro ženy i pro muže, u nás si vybere každý, kdo hledá v dubnu rychlý, spolehlivý a laciný dárek. Kdo má kdy svátek - jmeniny? Kalendářní seznam jmen, včetně popisu jmenného původu. Naše vína nabízíme víno podle odrůd, víno podle ročníků, podle barvy, podle obsahu cukru a zařazení, tematické a degustační sady vín - víno z těch nejlepších vinařských tratí. V Praze a okolí, obsloužíme vás i v sobotu a neděli. Potřebuje koupit víno? Kontaktujete nás! Máme vlastní dopravu - seznam všech svátku v dubnu je zde!

Každý rok, tak i letos tu máme čtvrtý měsíc v roce. Víno měsíce dubna na prodej. A hledáte dárek k svátku? Darujte naše dárková vína, degustační sety, dárkové kazety s vínem. Podívej se na seznam jednotlivých jmen a svátků, které nás čekají tento měsíc! Napište nám a objednávejte vína celý duben.

Svátky v měsíci dubnu

Den, jméno

1. 4. Hugo, Veleslav a Velen.
2. 4. Erika a Aron.
3. 4. Richarda a Richard.
4. 4. Ivana, Izidor a Ivanka.
5. 4. Miroslava, Mirka a Mira.
6. 4. Venuše, Vendulka a Vendula.
7. 4. Hermína, Herman, Mína, Armand a Armin.
8. 4. Ema, Konstantina a Emma.
9. 4. Dušan, Dustin a Dušana.
10. 4. Darya, Darja, Daria a Darie.
11. 4. Izabela, Isabel, Ratmír a Ariel.
12. 4. Zenon, Július a Julian.
13. 4. Norma, Aleš a Aleška.
14. 4. Vincenc, Pravomila, Vincent a Pravomil.
15. 4. Anastázie, Oktavián a Anastazia.
16. 4. Ireneus, Erina, Irini a Irena.
17. 4. Ralf, Raul, Rudolfa, Rolf a Rudolf.
18. 4. Valer, Verner, Valerie a Valeria.
19. 4. Rostislava, Timon, Rastislav a Rostislav.
20. 4. Celina, Marcela a Odeta.
21. 4. Alexandra a Selma.
22. 4. Evžénie a Leonid.
23. 4. Vojtěška, Gerhard, Vojtěch a Garik.
24. 4. Fidel, Juraj, George a Jiří.
25. 4. Ervín, Ervína a Marek.
26. 4. Otto, Uve, Udo, Oto a Ota.
27. 4. Jarolím a Jaroslav.
28. 4. Paris, Vlastislava a Vlastislav.
29. 4. Robert, Roger, Roderik a Roberta.
30. 4. Blahomír, Blahomil, Blahoslav a Blahoslava.
 
Mezinárodní dny v dubnu - významné mezinárodní dny, které se slaví právě v dubnu, uděláme také něco pro vaše významné obchodní partnery, stačí nás kontaktovat přes formulář přímo a jseš v obchodě s vínem, vyber způsob dopravy a platby a jedeme!
1. 4. - mezinárodní den ptactva a všech ptáků
2. 4. - mezinárodní den dětské knihy
2. 4. - světový den zvýšení povědomí o autismu
3. 4. - mezinárodní den spodního prádla
4. 4. - mezinárodní den proti nášlapným minám
7. 4. - světový den zdraví
8. 4. - mezinárodní den romů
11. 4. - mezinárodní den solidarity osvobození politických ...
11. 4. - světový den parkinsonovy choroby
12. 4. - mezinárodní den letectví a kosmonautiky
14. 4. - světový den monitoringu diabetiků
18. 4. - mezinárodního den památek a sídel
20. 4. - mezinárodní den svobody tisku
22. 4. - den země
22. 4. - evropský den akcí proti rasismu
23. 4. - světový den knihy a autorského práva
24. 4. - mezinárodní den skautů a skautek
24. 4. - světový den laboratorních zvířat
25. 4. - světový den malárie
26. 4. - světový den duševního vlastnictví
26. 4. - mezinárodní den vzpomínky na černobyl
27. 4. - světový den grafiky
27. 4. - světový den sdružených měst
27. 4. - mezinárodní den smutku
28. 4. - světový den bezpečnosti a ochrany zdraví při práci...
29. 4. - mezinárodní den tance
30. 4. - den pracoviště - den sklepa, den vinice, den obchodu, den rozvozu, den servisu, den konzumace vína.
 
Výhodný nákup vín na celý karton přivezeme i Vám až na místo do vaší práce, do kanceláře, do firmy. Pokud hledáte dárky pro své kolegy, pro svém zaměstnance, pro své obchodní partnery, zajistíme pravidelný servis a donášku vín až na Vaše pracoviště na celém území hlavního města Praha.
 
Pojďte se podívat, jaké víno se objeví v měsíci duben v naší nabídce. Vyberte si druh vína, vychutnejte si skvělou pohodu. Neváhejte jsme na Starém Městě, Praha 1, v domě U Topičů, Národní číslo 9, dobrá cena čeká i na vás. Podle Gusta Obchod je e-shop nabízející široký sortiment kvalitních vín. Vína z domova i ze světově proslulých vinařských oblastí. V naší nabídce najdete všechny kategorie vín. Škála vín je však velmi široká, napříč apelacemi, odrůdami a terroiry.
 
Jak vybrat kvalitní víno na tento víkend? Nejen na sváteční tabuli nebo jako dárek, dobré víno si můžete za pár peněz i jen tak. Pomůžeme vám se zorientovat v naší dubnové nabídce. Prima nákup vín, prima vínko na každý den podle kalendáře
 
Musím zde také připomenout, že existuje verze víno k svátku bez alkoholu, dealkoholická vína. Vína bez alkoholu ze Středomoří, z jižní Moravy, z Rakouska, z Německa jsou nyní velmi populární i u našich těhotných zákaznic. Těhotenství, porod a miminko, dlouhé období, kdy si žena ráda dopřeje dobré víno. A je jedno, zda si dopřeje doma či na oslavě sklenku bílého, červeného, růžového, perlivého, šumivého A já jako řidič se k nim velmi rád přidám. Stejně tak jako naši zákazníci sportovci, důchodci a lidé se zdravotními problémy, co konzumují léky. Také tak věřící. Věřte nevěřte, i věřící pijí naše víno nealko. Je hřích, když křesťan pije alkohol? Na to si musí každý odpovědět sám, dealko verze je připravena. A tak se také přidejte a vyzkoušejte, když se to dobře vychladí, je to velmi dobré pití. Kup bílé, červené, růžové, šumivé i bio organické ihned pro ženy i muže co nemohou a nechtějí pít ve sváteční den alkohol.
 
Prodej vína Praha po láhvi i celé balení výhodně. Vína z mnoha apelací, výběr zajímavých odrůd ke všem druhům jídel, co existují. Vína jsou skvělým dárkem pro všechny běžné i slavností příležitosti. Víno má tu moc vás okouzlit, harmonizovat a dovést požitek z konzumace skvělého vína k naprosté dokonalosti. Výběr vína v akci a ve slevě byste u nás neměli podceňovat, víno za skvělou cenu i na poslední kousky už na tento týden. Víno pošleme celá ČR až domů. Víno za skvělé ceny přímo v centru Prahy. Nákup od jedné láhve, kartonové ceny pro firmy i jednotlivce. Naše vína jsou vyhlášenou lahůdkou, vynikají svými typickými chutěmi a vůněmi. A k nim přidáme rychlý víno servis.
Hola hola, jaro volá, sejdeme se zase v měsíci Květen.

 

Víno k svátku doručíme na druhou adresu jako dárek
Víno k svátku - víno od nás každý měsíc. Víno pro všechny, kteří slaví svátek v dubnu. Na nikoho nezapomene. Na každý den a pro každé slavné jméno z našeho kalendáře máme skvělý tip na dárek. Ano, netradiční dealko víno. Dárková dealkoholická vína zasíláme také jako překvapení na druhou adresu. Stačí nám vše nahlásit týden předem, my vína připravíme, přivezeme po Praze na adresu, nebo pošleme balíkem na jeho jméno až domů. Co k tomu potřebujeme? Vy jako objednavatel a ten co dárky platí uvádíte své jméno, svůj email a telefon. Do objednávky píšete jméno a příjmení obdarovaného, jeho přesnou adresu a telefon. O vše ostatní se staráme my
 

Hledáte v dubnu víno k svátku? Kontaktujte nás

Napište nám poptávku - zavoláme vám na Váš telefon zpět