Svátky v červnu

Víno jako dárek k svátku - víno přímo od vinaře, obchod vínem
Vína si můžete v Praze přímo zakoupit po lahvích nebo kartonech

Dealko vína k svátku! Dnes opět aktuálně nejnovější seznam vín podle Gusta obchod Praha 1.

Vyberte a nakupte u nás víno k svátku! Prodáváme víno červené, bílé i růžové, víno dárky, víno pro ženy i pro muže, u nás si vybere každý, kdo hledá v červnu rychlý, spolehlivý a laciný dárek. Kdo má kdy svátek - jmeniny? Kalendářní seznam jmen, včetně popisu jmenného původu. Naše vína nabízíme víno podle odrůd, víno podle ročníků, podle barvy, podle obsahu cukru a zařazení, tematické a degustační sady vín - víno z těch nejlepších vinařských tratí. V Praze a okolí, obsloužíme vás i v sobotu a neděli. Potřebuje koupit víno? Kontaktujete nás! Máme vlastní dopravu - seznam všech svátku v červnu je zde!

Každý rok, tak i letos tu máme šestý měsíc v roce. Víno měsíce června na prodej. A hledáte dárek k svátku? Darujte naše dárková vína, degustační sety, dárkové kazety s vínem. Podívej se na seznam jednotlivých jmen a svátků, které nás čekají tento měsíc! Napište nám a objednávejte vína celý červen

Svátky v měsíci červnu: 

Den, jméno

1. 6. Lora, Laura a Loreta.
2. 6. Jaromil a Jarmil.
3. 6. Kevin, Lešek a Tamara.
4. 6. Dalibor, Tara a Fatima.
5. 6. Dobroslava, Dobroslav a Dobruše.
6. 6. Norbert a Norman.
7. 6. Slavibor, Slavoj, Yveta a Iveta.
8. 6. Pěva a Medard.
9. 6. Stanislava a Anabela.
10. 6. Otta, Gréta, Margita a Gita.
11. 6. Bruno, Barnabáš a Brunhilda.
12. 6. Antonina, Táňa a Antonie.
13. 6. Antonín a Genadij.
14. 6. Rolanda, Herta a Roland.
15. 6. Vítek, Vít, Senta a Víta.
16. 6. Zbyhněv, Zbyněk a Zbyňka.
17. 6. Adolfina, Ada, Adolf a Adina.
18. 6. Milíč, Milan a Milana.
19. 6. Lev, Leoš, Leo, Leon a Ruslan.
20. 6. Květuše, Květa a Flora.
21. 6. Alojz, Alois, Lejla, Aloisie a Aloys.
22. 6. Arabela, Zaira a Pavla.
23. 6. Sidonie, Zdena a Zdenka.
24. 6. Jan, Dejan a Jonatan.
25. 6. Salome, Fabrizio a Ivan.
26. 6. Adrian a Adriana.
27. 6. Ladislava a Ladislav.
28. 6. Lubomil, Lubomír, Lubomíra a Serena.
29. 6. Esmeralda, Petr a Pavel.
30. 6. Šárka, Vlastimíra a Vlastimír. - 
 
všichni zde jmenovaní přejte si dárek - víno k svátku - obchod s vínem se o něj postará
 
Mezinárodní dny v červnu, ke kterým se Vám mohou hodit naše dárkové sety, krabičky a dárková vína
Významné mezinárodní dny, které se slaví právě v červnu.
1. 6. - mezinárodní den dětí
2. 6. - mezinárodní den čistého ovzduší
4. 6. - mezinárodní den dětí, které se staly obětí agrese
5. 6. - mezinárodní den ptačího zpěvu
5. 6. - den rozvoje a vzdělání dospělých
5. 6. - světový den životního prostředí
8. 6. - mezinárodní den oceánů
12. 6. - světový den proti dětské práci
14. 6. - světový den dárců krve
15. 6. - mezinárodní den odpůrců vojenské služby
16. 6. - den afrického dítěte
16. 6. - evropský den židovské kultury
17. 6. - mezinárodní den proti rozšiřování pouští a sucha
17. 6. - světový den sdělovacích prostředků
20. 6. - světový den uprchlíků
21. 6. - evropský den hudby
21. 6. - den hrdosti
21. 6. - mezinárodní den trpaslíků
23. 6. - mezinárodní olympijský den
23. 6. - světový den házené
23. 6. - osn pro den veřejné služby
26. 6. - mezinárodní den podpory obětem násilí (mučení)
26. 6. - mezinárodní den boje proti drogám a nezákonnému ob...
27. 6. - den politických vězňů
27. 6. - světový den rybářství
Výhodný nákup vín na celý karton přivezeme i Vám až na místo do vaší práce, do kanceláře, do firmy. Pokud hledáte dárky pro své kolegy, pro svém zaměstnance, pro své obchodní partnery, zajistíme pravidelný servis a donášku vín až na Vaše pracoviště na celém území hlavního města Praha.
 
Pojďte se podívat, jaké víno se objeví v měsíci červnu v naší nabídce. Vyberte si druh vína, vychutnejte si skvělou pohodu. Neváhejte jsme na Starém Městě, Praha 1, v domě U Topičů, Národní číslo 9, dobrá cena čeká i na vás. Podle Gusta Obchod je e-shop nabízející široký sortiment kvalitních vín. Vína z domova i ze světově proslulých vinařských oblastí. V naší nabídce najdete všechny kategorie vín. Škála vín je však velmi široká, napříč apelacemi, odrůdami a terroiry.
 
Jak vybrat kvalitní víno na tento víkend? Nejen na sváteční tabuli nebo jako dárek, dobré víno si můžete za pár peněz i jen tak. Pomůžeme vám se zorientovat v naší červnové nabídce. Prima nákup vín, prima vínko na každý den podle kalendáře.
 
Musím zde také připomenout, že existuje verze víno k svátku bez alkoholu, dealkoholická vína. Vína bez alkoholu ze Středomoří, z jižní Moravy, z Rakouska, z Německa jsou nyní velmi populární i u našich těhotných zákaznic. Těhotenství, porod a miminko, dlouhé období, kdy si žena ráda dopřeje dobré víno. A je jedno, zda si dopřeje doma či na oslavě sklenku bílého, červeného, růžového, perlivého, šumivého A já jako řidič se k nim velmi rád přidám. Stejně tak jako naši zákazníci sportovci, důchodci a lidé se zdravotními problémy, co konzumují léky. Také tak věřící. Věřte nevěřte, i věřící pijí naše víno nealko. Je hřích, když křesťan pije alkohol? Na to si musí každý odpovědět sám, dealko verze je připravena. A tak se také přidejte a vyzkoušejte, když se to dobře vychladí, je to velmi dobré pití. Kup bílé, červené, růžové, šumivé i bio organické ihned pro ženy i muže co nemohou a nechtějí pít ve sváteční den alkohol.
 
Prodej vína Praha po láhvi i celé balení výhodně. Vína z mnoha apelací, výběr zajímavých odrůd ke všem druhům jídel, co existují. Vína jsou skvělým dárkem pro všechny běžné i slavností příležitosti. Víno má tu moc vás okouzlit, harmonizovat a dovést požitek z konzumace skvělého vína k naprosté dokonalosti. Výběr vína v akci a ve slevě byste u nás neměli podceňovat, víno za skvělou cenu i na poslední kousky už na tento týden. Víno pošleme celá ČR až domů. Víno za skvělé ceny přímo v centru Prahy. Nákup od jedné láhve, kartonové ceny pro firmy i jednotlivce. Naše vína jsou vyhlášenou lahůdkou, vynikají svými typickými chutěmi a vůněmi. A k nim přidáme rychlý víno servis.
Hola hola, léto volá, sejdeme se v létě zase v měsíci Červenec.

 

Víno k svátku doručíme na druhou adresu jako dárek
Víno k svátku - víno od nás každý měsíc. Víno pro všechny, kteří slaví svátek v červnu. Na nikoho nezapomene. Na každý den a pro každé slavné jméno z našeho kalendáře máme skvělý tip na dárek. Ano, netradiční dealko víno. Dárková dealkoholická vína zasíláme také jako překvapení na druhou adresu. Stačí nám vše nahlásit týden předem, my vína připravíme, přivezeme po Praze na adresu, nebo pošleme balíkem na jeho jméno až domů. Co k tomu potřebujeme? Vy jako objednavatel a ten co dárky platí uvádíte své jméno, svůj email a telefon. Do objednávky píšete jméno a příjmení obdarovaného, jeho přesnou adresu a telefon. O vše ostatní se staráme my.

 

Kontaktujte nás