Víno k svátku - víno od nás každý měsíc

Víno jako dárek k svátku - víno přímo od vinaře, obchod vínem
 
Vína si můžete v Praze přímo zakoupit po lahvích nebo kartonech

Dealko vína k svátku! Dnes opět aktuálně nejnovější seznam vín podle Gusta obchod Praha 1.

Objednejte u nás Formulář na vyplnění je zde! Budeme se vám ihned věnovat. Máme pro vás horký tip - vína ze země vína. Dárek k svátku je příležitost ukázat, že jsme si vzpomněli. Když žena vybírá víno pro svého milého, může se nechat inspirovat jeho koníčkem. Vybrat víno muže, víno pro rybáře, víno pro myslivce, víno pro hasiče, víno pro lékaře, víno pro policistu, vno pro všechny ostatní, kteří chtějí víno a nemohou alkohol. Slavit svátek se dá i s vínem bez alkoholu. Dealko víno je opravdu netradiční dárek k svátku. U nás v rodině se stalo téměř tradicí, že si dospěláci mezi sebou předáváme k svátku lahev vína. Tak jsem si jednoho dne řekl, že to pojmu trochu netradičně a do dárování vína přiberu také naše děti. Řekl jsem si, mám pět dětí, mám ve sklepě mám pět vín bez alkoholu, tak postupně budu dávat všem dětem pět vín. Na rodinou oslavu většinou někdo dorazí, tak aby nebylo na stole málo vína. Aby se víno dostalo na každého. A i přestože je moje žena opět těhotná, může pít vína s námi. Nechal jsem se inspirovat ve Francii, kde jsem uviděl francouskou rodinu, která celá piknikuje a pije víno i s dětmi. Ano, existuje rodinná verze Sans Alcool - bez alkoholu. Dětem bylo už dvanáct a do osmánácti by je čekálo každý rok připíjení jen tou jejich sladkou kolou. Od letošního roku tedy u nás pije víno celá naše nalkoholická rodina. Pokud chcete ochutnat, tak se přidejte - rozhodně to stojí za to!

Je tu velká nabídka, prodáváme odrůdová dealko vína z Francie, jemně perlivá dealko vína z jižní Moravy, dealkoholizovaná moravská vína Hruška z Blatničky. Jejich kolekce vín s názvem VIANTE v sobě skrývá 3 odrůdová vína bez obsahu alkoholu, máme tu skvělá dealko vína z Rakouska, nejprodávanější víno z Německa, víno ze Španělska, skvělé nealko Prosecco z Itálie i ten náš Bohemia sekt. To je panečku výběr! Vína již od jedné láhve, kupovat vína můžete i výhodně se slevou na celé balení - celý karton. Ještě výhodněji vyjde víno výhodně jako degustační set- třeba odrůdy z malých rodinných vinařství. Garantujeme, že vína v této nabídce nenajdete nikde jinde, koupit se dají jen u nás. Levněji nikde jinde, to nejde uhlídat, ale naše značky si pohlídáme.

Prodej vína jako dárek k svátku ihned v domě F. Topič, na Národní 9, dobrá cena a výborná kvalita čeká i na vás. Odběr zdarma, víno pošleme celá ČR až domů. Víno jako dárek k svátku vašeho blízkého je velmi oblíbenou formu obdarování. Naše kvalitní vína, která můžete darovat by měl být něčím exclusivním. Mělo by to být víno s příběhem, které obdarovaného nepotěší jen jako prostý dárek, ale i faktem, že jste si při jeho výběru dali záležet a našli víno, které nejlépe odpovídám chutím obdarovaného. My jsme pro vás připravili několik tipů na vína s příběhem, vína která vyhrála v testech nebo která jsou všeobecně oblíbená tím, že je nenajdete na každé benzínce, slevě, slevové akci nebo letáku nejbližšího supermarketu. Nabídka je seřazena tak, aby si zde každý našel podle jmen a aktuálního měsíce, ve které se dané jméno oslavence nachází. Pro jistotu vždy připomínáme, objednávejte podle formuláře včas, nejméně týden před plánovanou oslavou. sledujte také doporučené párování vín k jídlu, správné servírování, teploty vína a skloubení s jídly.

 

Víno k svátku - víno od nás každý měsíc. Víno pro všechny, kteří slaví svátek v lednu, v únoru, v březnu, v dubnu, v květnu, v červnu, v červenci, v srpnu, v září, v říjnu, v listopadu i v prosinci. Na nikoho nezapomene. Na každý den a pro každé slavné jméno z našeho kalendáře máme skvělý tip na dárek. Ano, netradiční dealko víno. Dárková dealkoholická vína zasíláme také jako překvapení na druhou adresu. Stačí nám vše nahlásit týden předem, my vína připravíme, přivezeme po Praze na adresu, nebo pošleme balíkem na jeho jméno až domů. Co k tomu potřebujeme? Vy jako objednavatel a ten co dárky platí uvádíte své jnéno, svůj email a telefon. Do objednávky píšete jméno a přijmení obdarovaného, jeho přesnou adresu a telefon. O vše ostatní se staráme my

 

Kontaktujte nás