Saint Véran

Prodej vína ihned v centru Praha 1, jsme v domě U Topičů, na Národní číslo 9, dobrá cena čeká na vás. 

Víno z Francie si kup zde

Francouzské víno z Bourgogne si kup zde

Máme to nejlepší z proslulých vinic. Vyberte si druh vína, vychutnejte si skvělou pohodu. Neváhejte, Podle Gusta Obchod je e-shop nabízející široký sortiment kvalitních vín ze všech koutů Burgundska. Vína ze světově proslulých vinařských oblastí. V naší nabídce najdete všechny kategorie vín. Škála vín je ve vinařské oblasti Bourgundsko však velmi široká, napříč apelacemi, odrůdami a terroiry. Nesmíme kromě vyhlášených vín červených také zapomenout na čím dál tím populárnější bílá a růžová vína. A nesmí se zapomenout na skvělé nealko víno, dealko vína z Francie jsou u nás také velmi populární. 
Prodej vína Praha po láhvi i celé balení výhodně. Vína z mnoha apelací, výběr zajímavých odrůd ke všem druhům jídel, co existují. Vína jsou skvělým dárkem pro všechny běžné i slavností příležitosti. Víno z Francie má tu moc vás okouzlit, harmonizovat a dovést požitek z konzumace skvělého vína k naprosté dokonalosti. Výběr vína v akci a ve slevě byste u nás neměli podceňovat, víno za skvělou cenu i na poslední kousky už na tento týden. Víno z Bourgogne pošleme celá ČR až domů. Na dobré víno v Praze. Víno servis do domu, do bytu, do kanceláře, do firmy, zdarma doručení vín po Praze a okolí. Francouzská vína podle Gusta obchod vyber z webu, víno na které bylo vždy spolehnutí - osobní odběr na prodejně.
Špičkové bílé francouzské víno s elegantním a svěžím charakterem. Krásné, jiskrné víno zlaté barvy. Ochutnejte Chateau de la Guiche s doporučením od Hachette des Vins, Tastevinage, Gault Millau a Burgondia dOr. Vůně s ovocným aroma zelených jablek, čerstvého citronu a karamelu. Obec Saint Véran z oblasti Mâconnais. Na sever od ní leží dobře známá jména jako je Pouilly-Fuissé, Pouilly-Loché a Pouilly-Vinzelles. Vína z této oblasti jsou obvykle velmi suchá, jemná a mladistvá. Vyznačují se zlatožlutou barvou a chutí se silným aroma bílých květů, ořechů, jemného koření a praženého aroma.

 

Kontaktujte nás