Bourgogne Pinot Noir v Praze

Prodej vína ihned v centru Praha 1, jsme v domě U Topičů, na Národní číslo 9, dobrá cena čeká na vás. 

Víno z Francie si kup zde

Francouzské víno z Bourgogne si kup zde

Máme to nejlepší z proslulých vinic. Vyberte si druh vína, vychutnejte si skvělou pohodu. Neváhejte, Podle Gusta Obchod je e-shop nabízející široký sortiment kvalitních vín ze všech koutů Burgundska. Vína ze světově proslulých vinařských oblastí. V naší nabídce najdete všechny kategorie vín. Škála vín je ve vinařské oblasti Bourgundsko však velmi široká, napříč apelacemi, odrůdami a terroiry. Nesmíme kromě vyhlášených vín červených také zapomenout na čím dál tím populárnější bílá a růžová vína. A nesmí se zapomenout na skvělé nealko víno, dealko vína z Francie jsou u nás také velmi populární. 
Prodej vína Praha po láhvi i celé balení výhodně. Vína z mnoha apelací, výběr zajímavých odrůd ke všem druhům jídel, co existují. Vína jsou skvělým dárkem pro všechny běžné i slavností příležitosti. Víno z Francie má tu moc vás okouzlit, harmonizovat a dovést požitek z konzumace skvělého vína k naprosté dokonalosti. Výběr vína v akci a ve slevě byste u nás neměli podceňovat, víno za skvělou cenu i na poslední kousky už na tento týden. Víno z Bourgogne pošleme celá ČR až domů. Na dobré víno v Praze. Víno servis do domu, do bytu, do kanceláře, do firmy, zdarma doručení vín po Praze a okolí. Francouzská vína podle Gusta obchod vyber z webu, víno na které bylo vždy spolehnutí - osobní odběr na prodejně.

Obchod s červeným vínem‎ Bourgogne Pinot Noir. Burgundsko s apelacemi Vosne-Romanée AOC, Bourgogne AOC, Savigny-lès-Beaune AOC, Savigny-lès-Beaune 1er Cru, Aloxe Corton 1er Cru a Ladoix 1er Cru. Internetový prodej francouzských vín, sýrů a delikates. Nabídka vín z regionu Burgundsko. Víno z Burgundska, burgundská vína a internetový obchod nejen s vínem. Prodáváme burgundská vína založená na odrůdách Chardonnay a Pinot noir za nejnižší ceny v Praze, na které můžete ve Francii a dnes také v Praze narazit. Široká nabídka francouzských kvalitních vín od zajímavých a osvědčených vinařů za velmi zajímavé ceny. Vyvážené červené víno Pinot - rulandské modré s kouřovým aroma s tóny třešní a malin. Elegantní chuť lesního ovoce s krásnou tříslovinou a intenzivním závěrem. Výborně se hodí ke grilovanému masu, zvěřině a vyzrálým sýrům. Široká nabídka francouzských kvalitních vín od zajímavých a osvědčených vinařů za velmi zajímavé ceny přímo od dovozce. Špičkové viniční tratě se v Bourgogne nacházejí ve vyšších polohách svahů s převážně vápencovým podložím, z nichž nejznámější jsou na úpatí zlatých svahů - Côte dOr. Region s bohatou historií se dále rozděluje se do několika podoblastí. Prodáváme Víno z vinařských oblastí Beaujolais, Cotes de Beaune, Chablis, Chassagne-Montrachet, Meursault, Pommard, Pouilly Fouissé, Puligny-Montrachet, Rully, Santenay. Místním vínům dodávají osobitý charakter nejen půdní podmínky, ale i drsné zimy a teplá léta. Burgundsko tvoří složitá mozaika vinic, obcí, clos a crus, které se dělí do čtyř označení původu.

Kontaktujte nás