Víno a ústřice

Prodej vína ihned v centru Praha 1, jsme v domě U Topičů, na Národní číslo 9, dobrá cena čeká na vás. 

Víno si kup zde

Víno si kup zde

Máme to nejlepší z proslulých vinic. Vyberte si druh vína, vychutnejte si skvělou pohodu. Neváhejte, Podle Gusta Obchod je e-shop nabízející široký sortiment kvalitních vín. Vína z domova i ze světově proslulých vinařských oblastí. V naší nabídce najdete všechny kategorie vín. Škála vín je však velmi široká, napříč apelacemi, odrůdami a terroiry. Nesmíme kromě vyhlášených vín červených také zapomenout na čím dál tím populárnější bílá a růžová vína. 
Prodej vína Praha po láhvi i celé balení výhodně. Vína z mnoha apelací, výběr zajímavých odrůd ke všem druhům jídel, co existují. Vína jsou skvělým dárkem pro všechny běžné i slavností příležitosti. Víno má tu moc vás okouzlit, harmonizovat a dovést požitek z konzumace skvělého vína k naprosté dokonalosti. Výběr vína v akci a ve slevě byste u nás neměli podceňovat, víno za skvělou cenu i na poslední kousky už na tento týden. Víno pošleme celá ČR až domů. Víno za skvělé ceny přímo v centru Prahy. Nákup od jedné láhve, kartonové ceny pro firmy i jednotlivce. Rychlý servis i k vašim oblíbeným ústřicím.

Ústřice jsou pro spoustu lidí skutečnou lahůdkou a i když se někdy tepelně upravují, konzumují se převážně syrové. Podávají se právě otevřené a pokud možno i čerstvě vylovené z moře. Čerstvé ústřice svěže voní mořskou vodou, nejčastěji se servírují po tuctu na ledu zakapané citrónem nebo dresinkem a každý, kdo jim přijde na chuť, se jich nemůže nabažit. Asi největší konzumenti ústřic jsou Francouzi. Ústřice neobsahují žádný tuk a skoro žádné kalorie a naopak vysoký obsah proteinu. Slávky jsou nejběžnější mušle a mistři v jejich přípravě jsou především v Belgii, kde jsou tyto mušle národním pokrmem. Slávky se tepelně upravují a to nejčastěji dušením v bílém víně, bylinkách, smetaně, česneku, nebo zelenině. Přílohou bývá bílý chléb nebo hranolky. Slávky mohou být také součástí jiných pokrmů, například italských těstovin nebo španělské paelly. V Belgii je tradičně dusí na jejich vynikajícím pivu nebo například s řapíkatým celerem a bílým vínem a příloha v Belgii jsou hranolky a majonéza. K slávkám se nejlépe hodí bíle víno. 

Mušle svatého Jakuba neboli hřebenatky jsou velmi oblíbené mušle, díky svému křehkému masu, které má vynikající chuť a lze ho upravit mnoha způsoby. Mušle se přidávájí se do různých těstovin, dusí v páře, grilují nebo se konzumují syrové, například v sushi. Svatojakubskou mušli poznáte na první pohled. O moravském víně víme vše, ale servis těchto specialit necháme na profesionály, na nás je víno doporučit, na vás je ho s mořskými plody konzumovat se správnou teplotou. Nabízíme nejlepší bílá moravská vína z nejlepších hroznů a z nejlepších vinic.

 

Kontaktujte nás