Těstoviny na víně

Nabídka odrůdových bílých a červených vín

Připravte si doma své oblíbené kuřecí těstoviny. Ideální pro oběd i večeři. My vám k nim připravíme dobré víno. Prodej a rozvoz vína po Praze. Víno do domu i do firmy, víno servis a dáme jídlo k těstovinám. Prodej vína na prodejně v centru Praha 1, jsme v domě U Topičů, Národní č 9, dobrá cena a skvělá kvalita čeká i na vás. Víno pošleme celá ČR i k vašim těstovinám. A jaká máme vína? Na všechny oslavy, víno k svátku, k narozeninám, k dobrému jídlu, v akci a slevě i na tento víkend je připravené také skvělé nealkoholické. Ano, víno bez alkoholu, dealko se k těstovinám skvěle hodí
 
Jednoduchá a rychlá večeře či oběd a k ním přivezeme rychle a spolehlivě naše vína - co vy na to, dnes si připravíme těstoviny na víně - na oravském víně to dá rozum. Kupte si a zvolte těstoviny, kde chcete a jaké chcete, my do těstovin neděláme, potraviny a koloniál do domu nerozvážíme, slevy a akce máme pouze na moravská vína. My osobně kupujeme italské těstoviny u Itala v Praze, mají velký výběr a nekonečné chuti, tak jako tomu je u našich vín. Italové si chválí svá vína z Itálie, my nedáme dopustit na moravská vína k těstovinám. U Itala na webu píší, že je to internetový prodej italských potravin a specialit, ale nás nejvíce zajímají jejich vyhlášené italské těstoviny a nejlepší italská pasta, protože k nim se právě nejlépe hodí naše vína. Kupujeme je osobně, nebo si je necháme doručit, Ital ale nerad pracuje a posílá balíky, nejraději v létě vaří a v zimě tančí, ale mám pro nás nejkvalitnější italskou pastu všech velikostí a druhů. Kupujeme u něj Spaghetti, Lasagne, Penne, Bucatini, Tagliatelle, Gragnano nebo Marobotto, v další kapitole Vám popíšeme, jak je vaříme na moravském víně, mňam, naše vařečka si ráda užije. Italům se líbí u nás na Moravě a co si budem, více než přírodu se jim líbí naše děvčata, našim děvčatům, holkám, dívkám i vdaným ženám zase imponují snědí Italové devizově správně vybavení a jejich domácí kuchyně. Podle nás to je v Evropské Unii naprosto ideální pohyb všech Italů na Moravu a moravských žen do Itálie nejenom na dovolenou, ale hlavně za poznáním. Naše děvčata se rády učí novým receptům a každý týden máme ve svém moravském jídelníčku nové jídlo s těstovinami na víně. Co druh vína, do druh těstovin, co týden přinesl a dal, jaké je počasí a jak se povedlo skloubit víno k jídlu se podívejte zde! Uvaříme si těstoviny v osolené vodě, doporučené Ingredience k tomuto receptu jsou hlavně suché bílé víno, použijte moravské sudové, ne aromatické. Co potřebujete připravit před vařením!
1 kelímek smetany ke šlehání 
1 porci dobrých oliv, mohou být krájené 
1 plechovku žampionů, pokud nejsou čerstvé
 balíček těstovin a jeho výběr necháme na Vás
 1 velkou cibuli 
špetku umleté černého pepře a malinko soli
a samozřejmě plný džbán vína - na těstoviny vám bude stačit sklenička bílého vína na podlévaní.
 
Těstoviny, ženy a správná kuchyně se poznají podle pánve, naše Mařenka má medaily za nejkrásnější pánev na Moravě, za dobře vybavenou kuchyň dostala stříbro, za zásoby těstovin na vaření dostala třetí místo, ale suveréně nejlepší byla před porotou, když mluvila o našem víně ve své pánvi ve své kuchyni při svém domácí vaření těstovin na víně. S cizí ženou v cizí kuchyni by nebylo vaření to ono, jedinou vyjímkou je Ital, který bydlí u nás s jinou ženou v pokoji pro hosty. Často nám do vaření mluví  a při vaření pomáhá. Na pánvi si naše Mařenka zlehka osmahne cibuli a zalije žampiony a chvíli povaří. přidám nakrájené olivy na kroužky. Potom přilijeme trochu našeho dobrého domácí bílého vína. Nakonec vše zalije pravou moravskou smetanou a podle chuti osolí a přidá trochu pepře,ať se Italovi vzepře. U jídla rádi mluvíme, připíjíme a ochutnáváme loňská a předloňská vína, Italům se na Pálavě líbí zejména kromě místních žen také nejlepší polohy pod Pálavou. Doma si vína užívejte, pijte a vařte těstoviny každý týden jako my, doporučujeme využít také naší mimořádné nabídky, kdy vína každý týden na Moravě nejenom naložíme, ale doručíme i k vám do vaší kuchyně k vašemu vaření. Osobně nakládáme vína a jednou týdně v úterý nebo v pátek jezdíme také velké objednávky zdarma. Moravská vína na Váš stůl a k vašim výborným jídlům přivezeme k Vám. Vy si klidně kupujte v marketech, ale pro vína a pro těstoviny do večerky raději nedoporučujeme nechodit, kupte si raději kvalitní, značkové, poctivé a pochutná si, stejně tak jako víno. Za laciná vína a laciné těstoviny vyhrajete titul nejlacinější jídlo na víně, ale asi vás nikdo za jídlo nepochválí. Dejte jídlo doma nebo v práci, naše auto trefí i do vaší firmy a s vínem se dá zajet až ke kanceláři. Pro kuchaře máme vína pro restaurace, hotely a kuchyně, pizzerie jedeme všude tam, kde se dobře vaří všechny dobré druhy těstovin na víně. U nás také najdete dobrý recept kuře víno, kuřecí maso na víně,  recept kuře těstoviny, těstoviny a kuře, kuřecí na víně, víno k těstovinám a další a další je jech tady celkem 52 a Ital občas přiveze nějaký další nápad, nápadník jeden z jižní Itálie.

Kontaktujte nás