Nejoblíbenější polévky na víně

Nabídka odrůdových bílých a červených vín

Připravte si doma svojí neoblíbenější polévku. Ideální k obědu i k večeři. My vám k ní připravíme dobré víno. Prodej a rozvoz vína po Praze. Víno do domu i do firmy, víno servis a dáme jídlo k polévce. Prodej vína na prodejně v centru Praha 1, jsme v domě U Topičů, Národní č 9, dobrá cena a skvělá kvalita čeká i na vás. Víno pošleme celá ČR i k vaší domácí polévce. A jaká máme vína? Na všechny oslavy, víno k svátku, k narozeninám, k dobrému jídlu, v akci a slevě i na tento víkend je připravené také skvělé nealkoholické. Ano, víno bez alkoholu, dealko se skvěle k oblíbené polévce hodí. Nákup vín přímo zde, přímo od vinaře, přímo z mobilu. Prodáváme červená a bílá vína k jídlu. Rychlé dodání a rozvoz po Praze 

Nejoblíbenější polévky - česká polévka a moravské víno, vše co potřebujeme a můžeme mít každý den. Hovězí polévka na víně je naše nejoblíbenější domácí polévka, protože vše co používáme a co jíme máme domácí, včetně vína. Tradiční moravská polévka z hovězího masa s bramborem, mrkví a rajčatovým protlakem, vařená na víně je jednoduchá a zdravá, silná a my, co pracujeme ve sklepě ji potřebujeme každý den. Nejdůležitější je, že se u nás vaří každý den čerstvá a domácí chléb k polévce je to nejlepší, co může vinař dostat. Ono po ráno se pít nemá, ale po 11 hodině je čas Králů a my už před obědem otevíráme první lahev vína k polévce. Poradíme Vám, jaké si dát vína k jídlu, k obědu i k večeři, víno k polévce i odpolední přesnídávce, víno na běžný den i slavnostní událost. Ve vinařské obce není na vysoké gastronomické vyváření čas, všechny ruce jsou potřeba ve vinohradu, na vinici, ve sklepě, při lahvování i při rozvážce vína. Každý, kdo si zkusil tvrdou práci vinaře ví, jak taková dobrá polévka chutná! Moravské Víno k polévkách vína z malého moravského vinařství se hodí také pro vaše recepty a doma připravené nejoblíbenější polévky. Ta nejlepší volba pro Vás jsou vína! Kupujte u nás víno jinak - kupte ihned na webu a chytře, ihned z mobilu! Tipy, rady, doporučení, jaká použít vína k jídlu, vína k polévkám. Objednejte přímo zde - vína, která běžně neseženete.
 
Co potřebujete na vaření a kolik na dvě porce polévky!
 
100 - 200g  g rajského protlaku, používáme svá domácí rajčata
2 lžíce petrželky - nasekjte si horní nať
 1 ks velká cibule, na jaře použijte jarní 
300 ml suché moravské odrůdové bílé nearomatické víno 
1 lžičku čtyřbarevného pepře
 2 ks mrkvičky
 1 lžíci mleté červené papriky - používáme Kalocsai z Maďarska
 400 g předního hovězího masa 
přidejte 4 stroužky česneku 
masový vývar, brambory podle uvážení, sůl, pepř podle vlastní chuti a potřeby
 
Hovězí polévku plnou masa můžeme podávat jako hlavní chod. Vhodnou přílohou k polévce na víně je bílé pečivo.Jaké zvolit víno? To naše je 100% čisté a kvalitní, no a protože sami rádi vaříme na víně, naše nejoblíbenější jsou všechny domácí i zahraniční recepty, kde se dá při vaření použít naše víno, vyzkoušejte naše vína z naší nabídky, budete spokojeni! 
 
 

 

Kontaktujte nás