Víno a maso

Nabídka odrůdových bílých a červených vín k masům, ke všem masovým jídlům a výběru jídla s dobrým masem!

Prodej vína Praha, vyberte si u nás víno k vašim oblíbeným masům. Připravte si doma své oblíbená velká i malá jídla s dobrým a kvalitním masíčkem. Ideální je k obědu i k večeři. My ke všem masům a masovým jídlům připravíme dobré víno. Prodej a rozvoz vína po Praze. Víno do domu i do firmy, víno servis a dáme jídlo k masu. Prodej vína na prodejně v centru Praha 1, jsme v domě U Topičů, Národní č 9, dobrá cena a skvělá kvalita čeká i na vás. Víno pošleme celá ČR i k vašim masům na grilu. A jaká máme vína? Na všechny oslavy, víno k svátku, k narozeninám, k dobrému jídlu, v akci a slevě i na tento víkend je připravené také skvělé nealkoholické. Ano, víno bez alkoholu, dealko se také skvěle hodí ke všem typům a druhům masa a k jejich úpravám. Víno pošleme celá ČR i k vašemu masíčku.
Prodej vína po láhvi i celé balení výhodně. Vína z mnoha zemí i oblastí, výběr zajímavých odrůd ke všem druhům masa, co existuje. Vína jsou skvělým doplňkem k mnoha nejrůznějším pokrmům. Víno má tu moc jídla s masem harmonizovat, či je podtrhnout a dovést požitek z jídla k naprosté dokonalosti. Ke každému druhu masa se proto hodí i jiné víno a jeho výběr byste neměli podceňovat.

Víno k masu. Miluji maso, máme maso každý den a masa není nikdy dost. Kdo hodně pracuje, musí mít sílu, kdo hodně pracuje, musí pít víno. Kdo pije víno, musí mít to naše. Vyberte si v Praze víno k masu. Bude se vám doma hodit.

 Ano, šéfe, jsme v centru a máme také nejlepší výdejní místo na nejlepší moravské víno! A ani pro nejlepší z nejlepších není snadné nalézt vyváženou harmonii a soulad mezi vínem a jídlem není snadný. Osvědčený vzorec je obecně uznaný v domácnosti i ve vrcholné gastronomii. Červené víno = tmavé maso, bílé víno = ryba, lehká jídla = lehká vína, ale třeba takový maďarský guláš v tom dokáže udělat hotový guláš, protože nám nejvíce chutná hovězí na víně a houbách a k tomu bílé víno, svíčková na smetaně a k tomu červené víno a asi ti nebude ta nejlepší kombinace, ale nám to prostě doma chutná. Proto radíme všem, co rádi kupují a konzumují naše víno, experimentujte, pijte a jezte pouze to, co vám chutná. Navíc, každý rok se nám urodí sice stejná odrůda vína ze stejné vinice, ale chuť, vůně a skloubení vína nemusí být každý rok stejné. Víno pro vaše hodování zajistíme bez obav, v klidu si doma vařte, my nakládáme a jedeme. Rozvoz vín z Pálavy po Praze vlastní dopravou, dopravcem pošleme po celé ČR. Víno Zweigeltrebe ke kachně, Svatomartinské k huse, červené moravské víno ke skopovému, víno z Pálavy k hovězímu a omáčkám, těžké a plné víno Cabernet výběr z hroznů ke steaku, lehké bílé víno k sýru, růžová vína k salátům, polosuchý Ryzlink k rybě, co vás ještě napadne, co vás ani napadnout nemohlo, my máme vína, která nejsou z Hodonína, zato se hodím ke všem masům, jen je potřeba vědět kdy, jaké a kolik a v kolik hodin, přidat správnou teplotu a mít vždy tu správnou příležitost a tu máme máme každý den, proto pijeme víno, dobře jíme, dobře spíme a dobře se nám poté vozí víno k zákazníkům. Využijte naší nabídky, víno rozvážíme po Praze také každé úterý, čtvrtek a i v sobotu zdarma! 

Kombinace vína a vhodných pokrmů pro výsledné spojení harmonií chutí, aromat a barev. Lehká bílá vína jsou vhodná k podávání lehkých jídel, vyzrálejší bílá vína jsou vhodná k vydatnějším jídlům, sladká bílá vína jsou vhodná k podávání ovocných salátů nebo dezertů. Bílá vína jsou vhodná ke všem bílým masům (drůbež, ryby, mořské plody, telecí maso) a vybraným sýrům. Červená vína jsou vhodná k podávání tmavých pokrmů jako jsou tmavá masa a omáčky. Červená vína jsou vhodná k vybraným sýrům a kořeněným jídlům. Růžová vína jsou vhodná ke svěžím a sladkým pokrmům. Kategorie vín která má 16 pod kategorií, budem se věnovat každé zvlášť. kdo pije naše víno, už také ví, kam na víno v Praze. Maso a víno je božská kombinace

 

Kontaktujte nás