Víno a prodej vín

Prodej vína ihned v centru Praha 1, jsme v domě U Topičů, na Národní číslo 9, dobrá cena čeká na vás. 

Víno si kup zde

Víno si kup zde

Máme to nejlepší z proslulých vinic. Vyberte si druh vína, vychutnejte si skvělou pohodu. Neváhejte, Podle Gusta Obchod je e-shop nabízející široký sortiment kvalitních vín. Vína z domova i ze světově proslulých vinařských oblastí. V naší nabídce najdete všechny kategorie vín. Škála vín je však velmi široká, napříč apelacemi, odrůdami a terroiry. Nesmíme kromě vyhlášených vín červených také zapomenout na čím dál tím populárnější bílá a růžová vína. 
Prodej vína Praha po láhvi i celé balení výhodně. Vína z mnoha apelací, výběr zajímavých odrůd ke všem druhům jídel, co existují. Vína jsou skvělým dárkem pro všechny běžné i slavností příležitosti. Víno má tu moc vás okouzlit, harmonizovat a dovést požitek z konzumace skvělého vína k naprosté dokonalosti. Výběr vína v akci a ve slevě byste u nás neměli podceňovat, víno za skvělou cenu i na poslední kousky už na tento týden. Víno pošleme celá ČR až domů. Víno za skvělé ceny přímo v centru Prahy. Nákup od jedné láhve, kartonové ceny pro firmy i jednotlivce. Rychlý servis, platba až při převzetí.

Prodáváme červená a bílá vína. Víno z Pálavy, nejlepší viniční tratě pod Pálavou a letošní ročník opět v prodeji. Nakupujte on-line, rychlé dodání. Rozvoz po Praze a servis pro všechna výdejní místa v ČR

Víno pro vaši oslavu, na svatbu i na běžný den Vám pomůže vybrat sklepmistr, degustátor, sommeliér a odborník v oblasti vína a gastronomie. Víno i na tento víkend, víno pro hosty k jídlu i jako dárek sebou, víno ke grilování či na Vánoce, se vším si umí kluk jeden chytrá poradit. Jestli tedy plánujete sváteční oběd či večeři o několika chodech, určitě se podívejte se na naše přiložené video a pročtěte si pár následujících řádek. Vaši hosté budou obdivovat, jak vaše menu s naším vínem nádherně funguje! Expedice a servis za ním také nezaostávají, pracují 7 dní v týdnu a snad ani nikdy nespí. takže se zdá, že je u nás vše dokonalé. Nízké ceny, vysoká kvalita a letošní úroda je opět mimořádná. To se to bude panečku popíjet, na nic nemusíte myslet, stačí nám poslat nákupní seznam a Váš vinař se o vše postará. Tím, že víme o víně téměř vše, tak si opravdu myslíme, že víno přímo z vinařství musíte mít!

 

Kontaktujte nás