Malossol

Prodej ihned v centru Praha 1, U Topičů, Národní 9, dobrá cena čeká i na vás. 

Malossol kaviár za dobrou cenukup zde

Prodejna v přízemí domu č.p. 9, vedle Raiffeisenbank, cca 50 metrů od Národního divadla

Pochoutky, delikatesy a lahůdky k vínu. Prodej osobně i online přímo zde.
Prodej kaviáru v centru Praha 1, v domě U Topičů, Národní číslo 9, dobrá cena čeká i na vás. Dobré víno a jikry z lososa- to jde k sobě. vyrábí z jiker (vajíčka) sladkovodních i mořských jeseterovitých či lososovitých ryb a rozděluje se na pravý (černý) kaviár a nepravý (červený) kaviár.
 
Delikatesa vyrobená dle tradiční staroruské receptury z nemražených lososích jiker. 
Co je to kaviár a co o něm víme? Že to rozhodně není laciná záležitost, ale že to stojí za ho rozhodně jednou za čas ochutnat. Kaviár je vyhlášená pochoutka všech labužníků. Není divu. Kdo jednou ochutná jednohubky nebo chlebíčky s kaviárem, už se mu na něj vždycky budou sbíhat sliny jen při vyslovení jeho názvu.
 
 
 
V naší nabídce najdete pravý černý kaviár z jeseterových ryb, který bývá považován za nejlahodnější. Klasické recepty doporučují servírování na tmavém pečivu, toastu nebo na ruský způsob na tzv. blinách
Dobré víno a jikry z lososa - to jde k sobě. Tem pravý se vyrábí z jiker (vajíčka) sladkovodních i mořských jeseterovitých či lososovitých ryb a rozděluje se na pravý (černý) kaviár a nepravý (červený) kaviár. Delikatesa vyrobená dle tradiční staroruské receptury z nemražených lososích jiker. Obsah soli v tomto kaviáru je méně než 4% - jedná se tedy o malossolDelikátní pochoutka pro vytříbené gurmánské jazýčky. Prosolené jikry jsou vyhlášenou delikatesou po celém světě, proto nemůže nemůže chybět ani v naší nabídce. Za nejlepší druhy kaviáru je považován i tento Malossol. Je velmi málo solený a velmi jemný kaviár. Je to dnes nejvyhledávanější a nejvyhledávanějším.

 

Kontaktujte nás