Valentýnské víno

Měsíc únor - měsíc všech zamilovaných.  Máme víno, dárky i delikatesy pro vaši oslavu!

Prodej vína v centru hlavního města, jsme v domě U Topičů, na Národní číslo 9, dobrá cena a výborná kvalita čeká i na vás. Odběr zdarma, víno pošleme celá ČR až domů.
Vážení zamilovaní - Váš svátek lásky Svatý Valentýn je opět tady! 14. únor je dnem, kdy si zamilované páry dávají najevo, jak moc se milují. Nejčastějším způsobem, jak projevit lásku, bývají nejrůznější dárečky.
Už víte, čím letos překvapíte svůj protějšek. Nabízíme malou pozornost, která určitě potěší Váši lásku a zpříjemní tento slavnostní den. Mnohými zatracovaný, ale i oslavovaný svátek všech zamilovaných se blíží a pokud na něj chcete být připraveni, máme pro vás tip: Vyberte u nás vhodný dárek, pro vás a vaší milovanou polovičku, ověřte si, zda je některý z Valentýnských růžových setů ještě volný a pokud ano, objednejte a užijte si společné romantické zážitky s vínem z Moravy. Víno z lásky darované. Už víte, čím partnerku nebo partnera ohromíte na Valentýna.
Nabídka odrůdových bílých a červených vín, Přímý prodej Víno Popela Perná, SKLAD PRAHA - Rozvoz do domu - až na váš stůl. Přichystali jsme pro vás dárková vína, jež obsahují přívlastkové víno, pomůcky pro víno a další milá překvapení za více než příznivou cenu. Nechte starosti, jak vybrat dárek na nás. Víno, láska a Valentýn si v moderní historii hrály do noty. Noc ve vinném sklípku za tónů moravských lidových písní přesvědčila každého, kdo si kdy myslel opak. Víno je vedle čokolády nejoblíbenější afrodiziakum. Důvodem je alkohol, který zvyšuje produkci estrogenů, a tím podněcuje libido. Jako u jiných příznivých účinků vína i zde platí, že nadměrná konzumace (nad 4 deci denně) vede spíše k opačnému efektu? Víno napomáhá mezilidskému sbližování i tím, jak rozvazuje jazyk. Vyznání lásky je po dvou, třech deci lahodného moku mnohem snazší, než se původně zdálo. Vždyť nakonec i známé rčení in vino veritas praví, že ve víně je pravda.
 A jaké víno pro příjemný večer ve dvou máme zvolit? Víno vybírané s láskou i citem - Valentýnské růžové balíčky od naší baličky! Víno Popela vyřeší všechny starosti s výběrem vína a obalu za vás. Tyto balíčky využijete nejen jako dárky k Valentýnu, ale i při dalších příležitostech, jako jsou svátky či narozeniny. A dárkové sety, balíčky navíc vyjdou levněji než nákup samostatných produktů.Nezaujal vás žádný z našich dárkových balíčků? Pokud víte, jaké víno váš protějšek preferuje, vybírejte přímo z nabídky bílých, červených a růžových vín! A pokud s výběrem přeci jen nespěcháte a necháte to na poslední chvíli, držte se následujících rad: Ženám raději vybírejte polosuchá vína - jako dárek doporučujeme spíše polosladká a sladká červená i bílá vína, včetně vín ledových a slámových. Mohou jimi být například polosladké Chardonnay, nebo Tramín červený. Mužům raději suchá vína. Pokud se miláčkovi chcete zavděčit, darujte mu suché nebo polosuché víno, ať už červené, bílé nebo růžové barvy. Nezapomeňte na vkusný obal. Kupujete víno pro dárkové účely? Tedy nezapomeňte na vhodnou dárkovou krabičku nebo tašku na víno, kterou rádi přibalíme k vaší objednávce! Objednejte si vína za přímé ceny vinařství! Nakupte si u nás vína pohodlně ze svého domova online! Budeme se vám ihned věnovat.

 

Hledáte dárková vína na Valentýna? Objednejte u nás!

Odešlete poptávkový formulář - budeme se Vám ihned věnovat