Trapiche Oak Cask Pinot Noir

Prodej vína ihned v centru Praha 1, jsme v domě U Topičů, Národní číslo 9, dobrá cena čeká i na vás

Víno Trapiche si kup zde

Trapiche víno si kup zde

Argentinské víno, dobře dostupné již na tento víkend podle vinařství, máme to nejlepší z proslulých vinic. Vyberte si druh vína, vychutnejte si skvělou pohodu. Neváhejte, Podle Gusta Obchod je e-shop nabízející široký sortiment kvalitních vín. Vína z domova i ze světově proslulých vinařských oblastí. V naší nabídce najdete všechny kategorie vín. Víno má červenou barvu střední intenzity. Vůně je komplexní po černých plodech, třešních a višních s lehkým tónem opečeného chleba, vanilky a karamelu. Víno má skvělou rovnováhu mezi ovocitostí, kyselinkou a cukrem. Zrání v sudech probíhající po dobu 6 měsíců dodává vínu harmonii, komplexnost a ušlechtilost. Doporučujeme podávat k pokrmům z bílého masa se zeleninou nebo k těstovinám s lehkými omáčkami.

Doporučená teplota podávání: 16 - 18 °C. Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Prodej vína Praha po láhvi i celé balení výhodně. Vína z mnoha apelací, výběr zajímavých odrůd ke všem druhům jídel, co existují. Vína jsou skvělým dárkem pro všechny běžné i slavností příležitosti. Víno má tu moc vás okouzlit, harmonizovat a dovést požitek z konzumace skvělého vína k naprosté dokonalosti. Výběr vína v akci a ve slevě byste u nás neměli podceňovat, víno za skvělou cenu i na poslední kousky už na tento týden. Víno pošleme celá ČR až domů. Víno za skvělé ceny přímo v centru Prahy. Nákup od jedné láhve, kartonové ceny pro firmy i jednotlivce. Naše vína jsou vyhlášenou lahůdkou, vynikají svými typickými chutěmi a vůněmi. A k nim přidáme rychlý servis i na Argentinská vína

 

Kontaktujte nás