Broquel

Prodej vína ihned v centru Praha 1, jsme v domě U Topičů, Národní číslo 9, dobrá cena čeká i na vás

Víno Trapiche si kup zde

Trapiche víno si kup zde

Argentinské víno, dobře dostupné již na tento víkend podle vinařství, máme to nejlepší z proslulých vinic. Vyberte si druh vína, vychutnejte si skvělou pohodu. Neváhejte, Podle Gusta Obchod je e-shop nabízející široký sortiment kvalitních vín. Vína z domova i ze světově proslulých vinařských oblastí. V naší nabídce najdete všechny kategorie vín. Škála vín je však velmi široká, napříč apelacemi, odrůdami a terroiry. Nesmíme kromě vyhlášených vín červených také zapomenout na čím dál tím populárnější bílá vína. 
Prodej vína Praha po láhvi i celé balení výhodně. Vína z mnoha apelací, výběr zajímavých odrůd ke všem druhům jídel, co existují. Vína jsou skvělým dárkem pro všechny běžné i slavností příležitosti. Víno má tu moc vás okouzlit, harmonizovat a dovést požitek z konzumace skvělého vína k naprosté dokonalosti. Výběr vína v akci a ve slevě byste u nás neměli podceňovat, víno za skvělou cenu i na poslední kousky už na tento týden. Víno pošleme celá ČR až domů. Víno za skvělé ceny přímo v centru Prahy. Nákup od jedné láhve, kartonové ceny pro firmy i jednotlivce. Naše vína jsou vyhlášenou lahůdkou, vynikají svými typickými chutěmi a vůněmi. A k nim přidáme rychlý servis i na Argentinská vína.
Malbec dává vína příjemné chuti a středního těla, s typicky zemitými tóny a intenzivní purpurovou barvou. Díky silné struktuře a chuti získává lehce rustikální nádech. Stejně jako červeným vínem, je Argentina známa i svým hovězím masem. Spojení těchto dvou produktů je ale více než geografické - díky svým robustním taninům je Malbec přirozeně vhodným partnerem pro šťavnaté steaky. Pokud byste rádi ochutnali víno této odrůdy, můžete v našem e-shopu zakoupit například barrique Broguel z vinařství Trapiche. Vinařství se svou 120 let starou historií stále posiluje svoji vedoucí pozici nejexportovanější značky vín na náš český trh. Před třemi lety započala společnost s intenzivní transformací na vinicích i ve vinařství, aby upevnila svůj post lídra na trhu argentinských vín. Hrozny nyní pocházejí nejen z nejlepších vinic Trapiche v Mendoze, ale též z nejlepších terroirs Argentiny. Pravidelně si tak můžete objevovat a vychutnávat výborná vína s garancí kvality a vzdělávat se díky zábavně-vzdělávacím degustacím, akcím a degustačním poznámkám přiloženým ke každému vínu. Oblíbená vína si můžete dokupovat se slevou

 

Hledáte vína Broguel? Máme je i pro Vás, kupte je zde!

odešlete poptávku na víno - budeme vás kontaktovat na Váš telefon!