Sylvánské zelené

Prodej vína ihned v centru Praha 1, v domě U Topičů

Víno Sylvánské zelené si kup zde

Sylvánské zelené vino si kup zde

Odrůdové bílé víno, dobře dostupné již na tento víkend podle vinařství, máme to nejlepší z proslulých vinic. Vyberte si druh vína, vychutnejte si skvělou pohodu. Neváhejte jsme na Starém Městě, Praha 1,v domě U Topičů, Národní číslo 9, dobrá cena čeká i na vás. Podle Gusta Obchod je e-shop nabízející široký sortiment kvalitních vín. Vína z domova i ze světově proslulých vinařských oblastí. V naší nabídce najdete všechny kategorie vín. Škála vín je však velmi široká, napříč apelacemi, odrůdami a terroiry. Nesmíme kromě vyhlášených bílých vín také zapomenout na čím dál tím populárnější míchaná vína - cuvée. 
Musím zde také připomenout, že existuje verze bez alkoholu, dealkoholické víno. Vína bez alkoholu jsou nyní velmi populární a u našich těhotných zákaznic. A já jako řidič se k nim velmi rád přidávám. Stejně tak jako naši zákazníci sportovci, důchodci a lidé se zdravotními problémy, co konzumují léky. Tak se také přidejte a vyzkoušejte, když se to dobře vychladí, je to velmi dobré pití. Sylvánek máme rádi po celý rok. Bílé víno odrůdy Sylvánské zelené je vhodné k podávání krémových a bílých polévek, polotvrdých, uzených a ovčích sýrů.

Prodej vína Sylvánské zelené Praha po láhvi i celé balení výhodně. Vína z mnoha apelací, výběr zajímavých odrůd ke všem druhům jídel, co existují. Vína jsou skvělým dárkem pro všechny běžné i slavností příležitosti. Víno má tu moc vás okouzlit, harmonizovat a dovést požitek z konzumace skvělého vína k naprosté dokonalosti. Výběr vína v akci a ve slevě byste u nás neměli podceňovat, víno za skvělou cenu i na poslední kousky už na tento týden. Víno pošleme celá ČR až domů. Víno za skvělé ceny přímo v centru Prahy. Nákup od jedné láhve, kartonové ceny pro firmy i jednotlivce. Naše vína jsou vyhlášenou lahůdkou, vynikají svými typickými chutěmi a vůněmi. A k nim přidáme rychlý Sylván servis. Barva je žlutozelená , velmi decentní s náznakem lipového květu, případně broskví, meruněk, ananasu nebo vyzrálích kdoulí. Minerální plnost přechází do pepřnaté kořenitosti láhvově zralého vína, které se vyznačuje elegancí díky zvýrazněné souhře mezi kyselinami a extraktivními látkami Zelenožlutá barva, vůně neutrální, jemně kořenitá. Víno je v mládí poněkud méně harmonické, někdy až drsné. Rychle vyzrává do vláčné plnosti a kulatosti, kdy se prezentuje příjemným dojmem celistvosti. Hrozny jsou středně velké, kompaktní se středně velkou bobulí zelené barvy. Dužnina je slizká, velmi příjemné chuti, a proto dříve sloužilo Sylvánské jako nenáročný stolní hrozen. Hrozny zrají středně pozdě. Provoz vinotéky. Nabídka sudových i lahvových odrůdových a přívlastkových vín z Moravy, vína z obce Perná na Moravě. Vyberte si moravské vína na našem eshopu

Objednejte u nás moravské víno. Budeme se vám ihned věnovat. 
 

Hledáte víno Sylvánské? Kupte ho přímo u nás!

Po odeslání poptávky vás budeme kontaktovat na Vámi uvedený telefon!