Sauvignon La Forge

Prodej vína ihned v centru Praha 1, v domě U Topičů

Víno Sauvignon si kup zde

Sauvignon víno si kup zde

Odrůdové bílé víno, dobře dostupné již na tento víkend podle vinařství, máme to nejlepší z proslulých vinic. Vyberte si druh vína, vychutnejte si skvělou pohodu. Neváhejte jsme na Starém Městě, Praha 1,v domě U Topičů, Národní číslo 9, dobrá cena čeká i na vás. Podle Gusta Obchod je e-shop nabízející široký sortiment kvalitních vín. Vína z domova i ze světově proslulých vinařských oblastí. V naší nabídce najdete všechny kategorie vín. Škála vín je však velmi široká, napříč apelacemi, odrůdami a terroiry. Nesmíme kromě vyhlášených bílých vín také zapomenout na čím dál tím populárnější míchaná vína - cuvée. Kupáž s odrůdou Sauvignon vzniká smícháním několika odrůd hroznů, rmutů nebo moštů dohromady. Scelování této odrůdy vín pomáhá k dosažení harmonie konečného produktu. 
Musím zde také připomenout, že existuje verze bez alkoholu, dealkoholické víno. Vína bez alkoholu z Francie, z Moravy jsou nyní velmi populární a u našich těhotných zákaznic. A já jako řidič se k nim velmi rád přidávám. Stejně tak jako naši zákazníci sportovci, důchodci a lidé se zdravotními problémy, co konzumují léky. Tak se také přidejte a vyzkoušejte, když se to dobře vychladí, je to velmi dobré pití.

Prodej vína Sauvignon Praha po láhvi i celé balení výhodně. Vína z mnoha apelací, výběr zajímavých odrůd ke všem druhům jídel, co existují. Vína jsou skvělým dárkem pro všechny běžné i slavností příležitosti. Víno má tu moc vás okouzlit, harmonizovat a dovést požitek z konzumace skvělého vína k naprosté dokonalosti. Výběr vína v akci a ve slevě byste u nás neměli podceňovat, víno za skvělou cenu i na poslední kousky už na tento týden. Víno pošleme celá ČR až domů. Víno za skvělé ceny přímo v centru Prahy. Nákup od jedné láhve, kartonové ceny pro firmy i jednotlivce. Naše vína jsou vyhlášenou lahůdkou, vynikají svými typickými chutěmi a vůněmi. A k nim přidáme rychlý Sauvignon servis. SAUVIGNON BLANC, Vin de Pays d´OC - La Forge Estate  - Francie. Bílé víno, suché. Objem alkoholu: 12,5 %  Vinařství: La Forge Estate. Domaines Vignobles Paul Mas.

Země původu: Francie. Vinařská oblast: Languedoc. Víno pochází z hroznů vypěstovaných v nejchladnější části vinic v oblasti Languedoc. 25 let starý vinohrad díky vápencovo-štěrkovité půdě a skvělým klimatickým podmínkám dává vínu žádanou vyváženost kyselinek. Sklizeň je cíleně limitovaná (62 hl / 1 ha). Půda: Vinice jsou vysázeny na jílovito-vápencové půdě s příměsí písku.  Bílé víno ze země vína. Odrůda 100% Sauvignon Blanc Mošt je filtrován a nastává fermentace. 5% vína je fermentuje a zraje v dubových sudech po dobu 3 měsíců. Charakteristické znaky: Víno provází jasná citronově-žlutá jemná barva se zelenkavými tóny. Vůně je komplexní s tóny čerstvého chřestu, lučních bylin a tropického ovoce. Dlouhotrvající čistý závěr medové příchuti. Toto středně plné, šťavnaté víno v chuti nejvíce odkrývá stopy grapefruitu a ovoce jižních zemí. Gastronomie: Hodí se k mořským plodům, salátům, těstovinovým pokrmům, chřestu, měkkým čerstvým sýrům a dezertům. Vynikající aperitiv! Pro svůj svěží projev je velmi dobré i samotné.  Ideální teplota k podávání je 8 -10°C. Tak na Zdraví! 

 Tak SAUVIGNON BLAN, Vin de Pays d´OC - La Forge Estate 2016
 
 
Bílé víno, suché.
Objem alkoholu: 12,5 % 
Vinařství: La Forge Estate (Domaines Paul Mas)
Země původu: Francie
Vinařská oblast: Languedoc. Víno pochází z hroznů vypěstovaných v nejchladnější části vinic v oblasti Languedoc. 
25 let starý vinohrad díky vápencovo-štěrkovité půdě a skvělým klimatickým podmínkám dává vínu žádanou vyváženost
kyselinek. Sklizeň je cíleně limitovaná (62 hl / 1 ha).   
Půda: Vinice jsou vysázeny na jílovito-vápencové půdě s příměsí písku.  
Odrůda: 100 % Sauvignon Blanc
Vinifikace: Víno není v kontaktu se slupkami. 
Mošt je filtrován a nastává fermentace. 5% vína je fermentuje a zraje v dubových sudech po dobu 3 měsíců. 
Charakteristické znaky: Víno provází jasná citronově-žlutá jemná barva se zelenkavými tóny.
Vůně je komplexní s tóny čerstvého chřestu, lučních bylin a tropického ovoce. Dlouhotrvající čistý závěr medové příchuti.
U mladého vína v buketu převládají ovocné tóny, které jsou postupem času nahrazeny medovými aromaty. 
Toto středně plné, šťavnaté víno v chuti nejvíce odkrývá stopy grapefruitu a ovoce jižních zemí.
Gastronomie: Hodí se k mořským plodům, salátům, těstovinovým pokrmům, chřestu, měkkým čerstvým sýrům a dezertům. Vynikající aperitiv!
Pro svůj svěží projev je velmi dobré i samotné. 
Alergeny: obsahuje siřičitany
Ideální teplota k podávání: 10 ° C.

 

Kontaktujte nás