Proč nakupovat víno

Protože je u nás dobré. Nabídka odrůdových bílých a červených vín

Proč koupit víno u nás
Sortiment
Nabízíme prvotřídní moravská vína, která nejsou k dostání v běžné prodejní síti. Náš sortiment zahrnuje také řadu souvisejícího příslušenství
Kvalita zaručena
Veškerá vína z naší nabídky jsme sami ochutnali a tudíž se můžeme osobně zaručit za jejich kvalitu. Většina vín pochází z malých vinic, ručním sběru hroznů a správném technologickém postupu jejich zpracování tak, aby výsledné víno bylo vždy perfektní.
Dostupnost
Veškerá nabízená vína máme skladem v množství obvyklém pro uspokojení běžných objednávek. To se netýká doprodejů starších ročníků a některých specifických vín.
Cena 
Prodáváme víno za srovnatelné ceny, které nabízejí samotní vinaři. Oproti kamenným vinotékám tak u nás ušetříte až několik desítek procent z ceny vína. Navíc za každých koupených 6 lahví od nás dostanete slevu 5% na Váš další nákup.
Informace
U každého vína je uvedena jeho kompletní specifikace o objemu, obsahu alkoholu, zbytkového cukru, extraktu, kyselinách, oblasti, včetně co možná nejpřesnější charakteristiky vůní a chutí. Veškerá další hodnocení necháváme pouze na Vás zákaznících. Rádi Vám však zodpovíme jakýkoliv dotaz či pomůžeme s výběrem vhodného vína k různým příležitostem.
Objednávka a expedice 
Při objednávce nejste limitováni minimálním odběrem, objednávat můžete již od 1 lahve vína. Víno balíme s maximální péčí, aby každá zásilka dorazila na Váš stůl v naprostém pořádku.

 

Kontaktujte nás