Portské jako Aperitiv nebo digestiv

Prodej vína ihned v centru Praha 1

Portské víno si kup zde

Víno Porto si kup zde

Lahodné portské víno, dobře dostupné již na tento víkend podle vinařství, máme to nejlepší z proslulých vinic, jsme v domě U Topičů, na Národní číslo 9, dobrá cena čeká na vás. Porto, Oporto či v originále Vinho do Porto. Naši zákazníci mají své oblíbené portské po celý rok. Nejznámější fortifikované, dolihované, víno, které je produkované výhradně na strmých svazích podél řeky Douro. Vyberte si druh vína, vychutnejte si skvělou pohodu. Neváhejte, Podle Gusta Obchod je e-shop nabízející široký sortiment kvalitních vín ze země Portugalsko, které si můžete zakoupit ihned, i bez objednání. Vína ze světově proslulých vinařských oblastí máme ihned na prodejně při ruce. V naší nabídce najdete všechny kategorie vín z Porta. Škála portských vín však velmi široká, napříč apelacemi, odrůdami a terroiry. Portské víno (známé také pod názvy Porto, Oporto nebo v originále Vinho do Porto) je fortifikované (dolihované) víno produkované v údolích podél řeky Douro v severní části Portugalska. Druhy portské vína, která najdeme nejčastěji na pultu našeho obchodu je Ruby, víno, které se nejvíce kupuje na Vánoce, ale i když někdo má narozeniny, na oslavu, k svátku, jako dárek pro každou příležitost. Prodej vína ihned v centru Praha 1, v domě U Topičů, Národní číslo 9, dobrá cena čeká na vás. Víno Porto - nejvíce vyráběným stylem portského a je to pro konzumenta většinou obecně nejdostupnějším dolihovaným vínem, pokud jeho volba padne právě na portské. 
 
 
nejvíce vyráběným stylem portského a je to pro konzumenta většinou obecně nejdostupnějším dolihovaným vínem, pokud jeho volba padne právě na portské.
 
Výraz “Ruby” není kupodivu nijak právně vymezen. Až do roku 1960 znamenal prostě jen “hromadně vyráběné portské”. Nicméně výrobci a trh se shodují v popisu: víno mladé, silné a silně ovocité. Charakterizuje jej jasně červená – rubínová – barva
Prodej vína Praha po láhvi i celé balení výhodně. Dárkové sady, krabičky a balení k svátku, k narozeninám, víno pro ženu i muže, skvělý dárek na Vánoce. Vína z mnoha apelací, výběr zajímavých odrůd ke všem druhům jídel, co existují. Vína jsou skvělým dárkem pro všechny běžné i slavností příležitosti. Víno z Portugalska má tu moc vás okouzlit, harmonizovat a dovést požitek z konzumace skvělého vína k naprosté dokonalosti. Výběr vína v akci a ve slevě byste u nás neměli podceňovat, víno za skvělou cenu i na poslední kousky už na tento týden. Portské víno doručíme celá ČR až domů. Máme skladem v Praze výběr, White, Ruby, Tawny, LBV, Vintage - nakupte přímo u nás značkovéPortské víno, velký výběr podle značek. Royal Oporto, Insignia, Porto Cruz, Sandeman, Cockburn, Graham, Taylor a mnoho dalších. Vzhledem k výrazné chuti i vyššímu obsahu alkoholu se portské víno doporučuje spíše jakodigestiv, tedy k čokoládovým desertům, k dobrým sýrům, k ořechům, ke zmrzlině, na konci oběda či večeře. Pro nejlepší portská vína již nemusíte jezdit za hranice Portugalska.Kdo jste z Prahy, můžete se zastavit ihned na prodejně. Všem, co ho chtějí doručit na adresu domů, můžete ho mít od nás doma již zítra! Pro nákup online přejděte rovnou do sekce portská vína v našem e-shopu. 

 

Hledáte dobré portské? Kontaktujte nás

odešlete nám poptávku - zavoláme Vám