Ochutnejte rozdíl našich vín

Dealko víno - výhodně na Národní 9, Podle Gusta. Prodejnu naleznete v přízemí domu č.p. 9, vedle Raiffeisenbank, cca 50 metrů od Národního divadla. Přidejte se k nám a staňte se naším spokojeným zákazníkem.

Pro naše vína do sklepa nemusíte, naše vína najdete v obchodě s vínem Praha. Nakupte tento měsíc kvalitní červené, bílé i růžové, je ihned skladem, připravíme vám ho do 90 minut a přijedeme nebo doručíme. Úplně nejlepší věc, co můžeme s vínem udělat, je samozřejmě vypít ho. Mohu však říci, že čím více o víně víte, tím si ho vychutnáte lépe. Pro ty z nás, kteří alkohol ve víně nemohou, či ho prostě z jiných důvodů nechtějí, je tu velká možnost neustálého ochutnávání a objevování. A stále přidáváme každý rok novinky a nová vína. Proto je ochutnávka vína důležitá. Vyzíváme vás, ochutnejte rozdíl v našich dealko vínech. Je tu opravdu velká nabídka dealkoholizovaného vína. S výběrem na vaše akce, oslavy vám rádi poradíme. Pokud chcete slavit, máme tady speciální degustační balíčky vín s názvem víno na tento týden.
 
Prodáváme odrůdová dealko vína z Francie, jemně perlivá dealko vína z jižní Moravy, dealkoholizovaná moravská vína Hruška z Blatničky. Jejich kolekce vín s názvem VIANTE v sobě skrývá 3 odrůdová vína bez obsahu alkoholu. Máme tu skvělá dealko vína z Rakouska, nejprodávanější víno z Německa, víno ze Španělska, skvělé nealko Prosecco z Itálie i ten váš zaručeně oblíbený Bohemia sekt. A jaké je nejprodávanější?? Ano, je to naše červené - nealkoholické víno značka Bonne Nouvelle. Má nejlepší poměr kvalita a cena. Všechna námi prodávaná značková vína jsou ve Francii vyráběna z reálných odrůdových francouzských vín a dealkoholizovaná do méně než 0,5% alk tak, aby si udržela svou pravou vůni a chuť originálního vína.
 
Kvalitní víno s příběhem, to jsou hlavní produkty, které naleznete v naší nabídce. V současnosti spolupracujeme výhradně s ověřenou firmou s dlouholetou tradicí prodeje, kde máme jistotu kvality a poctivosti. K výrobě vín jsou používány jak tradiční postupy, tak i moderní technologie. Naši dlouholeté zkušenosti ve vinařství vám proto zaručují celoroční kvalitu našich vín a stejnou cenu v naší distribuci a na prodeji víno online po celý rok. Ochutnejte rozdíl našich vín. Všechna vína jsou z nejlepších vinařských zemí Středomoří, vína od sousedů a domácí moravská vína. Prodej do celé ČR

 

Chcete ochutnat naše vína? Přivezeme je i Vám

odešlete nám poptávku na víno - zavoláme Vám a domluvíme způsob doručení