Muškát moravský z Pálavy

Vína z Moravy, víno Muškát Moravský! 

Nakupte si u nás vína

osobní odběry po celé ČR

Víno z tratě Pravá bavorská. Sklizeň hroznů odrůdy Muškát moravský probíhá již koncem září, hrozny mají nízký stupeň kyselin. Barva vína je světle žlutá až zelenožlutá s jemným zlatavým odleskem. Chuť vína je lehčí,harmonické, jemně nasládlé a minerální, s nízkým obsahem kyselin a ovocnými tóny. Vůně vína je výrazně aromatická po muškátovém květu, citrusech, meruňkách nebo broskvích. K tomuto bílému moravskému vínu doporučujeme vyzkoušet naše pravé francouzské klobásky a jemné paštiky, české sladké dezerty, velmi dobře se kombinuje s rybami a bílým masem v aromatické úpravě.
 
Doporučené pokrmy k podávání vína Muškát moravský. Víno se všobecně hodí  k předkrmům, salátům, paštikám nebo plodům moře
K tomuto našemu bílému moravskému vínu doporučujeme vyzkoušet naše pravé francouzské klobásky a jemné paštiky, české sladké dezerty, velmi dobře se víno kombinuje také s rybami a bílým masem, zejména v aromatické úpravě.Tradiční maďarské delikatesy, čabajku, a tradiční uherák. 
 
Obchod vínem a servis víno online je prodej vín Popela, vína z Perné, víno z Pálavy, Víno z Moravy, Víno ihned na Váš stůl. Rychle, bez registrace, prodej za internetové ceny pro každého. Obchod online Praha nabízí bílá, červená a růžová vína. Ochutnejte vína z úpatí Pálavy. Tato vína v supermarketu nekoupíte! Objednejte u nás víno Perná! Bílé vína z Vinařství Popela, odrůdové polosuché víno za přímé ceny z Perné. Ušetřete u nás a nakupte vína přímo od vinaře s možností osobního převzetí vína v centru Prahy. Zpracování hroznů na kvalitní víno s muškátovou vůní je náročné na umění vinaře jak ve vinici, tak ve sklepě. Jedině vína dostatečně reduktivní povahy a s příjemným obsahem kyselin mají šanci na přízeň konzumenta. Výhodné nákupy na celé kartony!

Chcete koupit Muškát z Pálav? Objednejte u nás

Prosíme vyplnit včetně tel. čísla a odeslat formulář!

Potřebujete koupit Muškát moravský z Pálavy? Formulář na odeslání je zde!

Hledáte bílé víno Muškát Moravský z Pálavy? Objednejte víno u nás! 

Bez eshopu, bez registrace, rychle, spolehlivě! Víno skladem, které objednejte u nás pomocí jednoduchého formuláře. Víno pro vás Vám připravíme na expedici. Napište nám prosím své jméno, příjmení, pokud je víno na poslání na adresu, tak přesně ulici a PSČ. Pokud je poptávané víno určené na Rozvoz po Praze, dopište do poznámky jméno přebírajícího, den a čas, kdy chcete víno doručit. Objednejte si v Praze na rozvoz vína kolik chcete, tady žádné omezení není

Pokud jste provozovna, IČ, FIRMA, Praha restaurace, nebo je naše víno určeno pro servis-gastro, napište nám svojí firemní hlavičku a DIČ. Fakturu daňový doklad obdržíte přímo se zásilkou. Na výdejní místa Zásilkovna je možné poslat pouze 3 ks vína, mají omezení do 5 kg, ale zase je to opravdu nejširší siť výdejních míst po celé ČR. Doprava po celé ČR - víno přivezeme až do domu, do firmy, do kanceláře, do provozovny. Cena za dopravní služby je stanovena dopravcem podle váhy a místa převzetí, tj vámi udané PSČ. Výdejna Praha 1 na Národní třídě, vinotéka Praha 3 vám umožní osobně převzít víno ZDARMA, celé kartony. Víno na výdejny Uloženka mají omezení do 15 kg, pohodlně se vejdou 2 kartony vín, to je 12 lahví, vína vám také můžeme různě kombinovat, bílé, červené i růžové. Snadno, rychle a za přímé ceny, tak funguje naše služba Objednejte u nás moravské víno Popela.

Obchod vínem se Vám bude ihned věnovat.