Létní víno

Prodej vína ihned v centru Praha 1, jsme v domě U Topičů, na Národní číslo 9, dobrá cena čeká na vás. 

Víno si kup zde

Víno si kup zde

Máme to nejlepší z proslulých vinic. Vyberte si druh vína, vychutnejte si skvělou pohodu. Neváhejte, Podle Gusta Obchod je e-shop nabízející široký sortiment kvalitních vín. Vína z domova i ze světově proslulých vinařských oblastí. V naší nabídce najdete všechny kategorie vín. Škála vín je však velmi široká, napříč apelacemi, odrůdami a terroiry. Nesmíme kromě vyhlášených vín červených také zapomenout na čím dál tím populárnější bílá a růžová vína. 
Prodej vína Praha po láhvi i celé balení výhodně. Vína z mnoha apelací, výběr zajímavých odrůd ke všem druhům jídel, co existují. Vína jsou skvělým dárkem pro všechny běžné i slavností příležitosti. Víno má tu moc vás okouzlit, harmonizovat a dovést požitek z konzumace skvělého vína k naprosté dokonalosti. Výběr vína v akci a ve slevě byste u nás neměli podceňovat, víno za skvělou cenu i na poslední kousky už na tento týden. Víno pošleme celá ČR až domů. Víno za skvělé ceny přímo v centru Prahy. Nákup od jedné láhve, kartonové ceny pro firmy i jednotlivce. Rychlý servis, platba až při převzetí.

Prodáváme červená a bílá vína. Víno z Pálavy, nejlepší viniční tratě pod Pálavou a letošní ročník opět v prodeji. Nakupujte on-line, rychlé dodání. Rozvoz po Praze a servis pro všechna výdejní místa v ČR

Letní růžové - u nás najdete nejlepší růžová vína za nejlepší ceny. Jsme eshop zaměřený na kvalitní víno, moravská vína z okolí Mikulova. Prodej zahrnuje červené víno, bílé víno, nejlepší růžová vína z loňské úrody připravená k okamžitému prodeji letos v létě. Ochutnejte náš balíček lehkých vín, která vás překvapí a potěší svou ovocností a svěžestí v horkých dnech. Všechna vína doporučujeme velmi dobře vychladit. Zajděte do chladničky, otevřete si láhev dobrého růžového vína, nalijte sklenku, poválejte víno po jejím okraji, přivoňte, ochutnejte a začtěte si snámi číst o víně z Pálavy.
 
Možná si říkáte, proč hned v úvodu doporučuji růžové víno. Odpověď je jednoduchá, protože patří k létu, letnímu životnímu stylu, lehkým a svěžím pokrmům i k stále více populárnímu letnímu grilování. Ženy většinou zajímá, zda je nápoj či potravina zdravá a také, zda nemá příliš mnoho kalorií, které by narušily dietní režim. Nejnovější studie ukazují, že malé množství alkoholu (8 – 12 g) konzumované denně může tělu spíše prospívat než škodit. Pozor však na vysokou kalorickou hodnotu lihovin a jejich mnohdy nejasný původ. Z hlediska zdravé výživy lze zcela jednoznačně doporučit přírodní lehké víno. Víno je v gastronomii a moderním životním stylu jednoznačným fenoménem.  Ideální jsou tedy jakostní vína s přívlastkem kabinetní či pozdní sběr, vyrobené přímo u vinaře!
 
Pro letní dny prodáváme lehká a svěží růžová vína. Jak však takové víno vzniká? Rosé v podmínkách sklepního hospodářství se vyrábí výhradně z hroznů modrých odrůd, u nás je to Frankovka, Svatovavřinecké, Rulandské modré. Technologie využívá známou vlastnost modrých hroznů, kdy veškeré barvivo obsahuje obal dužniny. A právě na způsobu uvolnění barviva z bobule je založen princip výroby červených a růžových vín. Chceme-li vyrobit z modrých hroznů červené víno, lehce pomeleme bobule a necháme je macerovat po dobu několika dnů až týdnů – zde záleží na použitém způsobu macerace. Chceme-li však vyrobit víno růžové, zkrátíme dobu macerace na několik hodin. Délka macerace ovlivní koncentraci barvy, ale i vůně a chuti. Velmi důležité je, že tak jak se uvolňuje z bobulky barvivo, dochází i k uvolňování dalších buketních a chuťových látek. Ty nejlehčí z nich, které jsou nositeli květinových a ovocných vůní a chutí se uvolňují nejrychleji, naopak třísloviny a hořčiny pomaleji. Proto v růžových vínech nenajdeme klasické projevy modré odrůdy, kterou si důkladně vychutnáme v červeném podání. 
 
My nabízíme vína přívlastková a jakostní, největší důraz klademe na servis, doručení vín naší vlastní dopravou, rozvozem Praha, nebo partnerskými výdejními místy. Vína z Pálavy doručíme až na Váš stůl, do domu, do firmy, nabízíme Vám kartonové slevy přímo od vinaře. Čas na víno v Praze, V Čechách na celé Moravě je to  jasné, růžové se prostě pije v létě a hotovo. Nikdo nevysvětlí proč, ale zkrátka to tak je. Naše kategorie růžových vín se poměrně těžko charakterizuje. Ono totiž úplně nejde ani o odrůdu daného vína, jako o proces výroby a to, odkud pochází.podle intenzity odstínu růžové se můžeme orientovat při kombinování růžovek s jídlem. Lehká kabinetní Frankovka se světle růžovou barvou se skvěle doplňuje s lososem, sušenými šunkami nebo s ovocným salátem. Polosuché Rulandské modré je mírně sytější růžové víno, které je doménou zejména vinice u Mikulova, pod Svatám Kopečkem, výborně padnou ke grilovanému kuřecímu nebo krůtímu masu, a neméně dobrá budou i v kombinaci s ovocnými dezerty. Pro naše růžové víno do fronty v marketu už nemusíte, ve večerce a ani v marketech víno z Pálavy stejně nehledejte, my Vám ho raději k jídlu a pohodě přivezeme sami.
 
Léto neléto, víno servis pro letní období prázdnin je vždy a stále připraven po celý čas letošního léta přijet s moravských vínem od  vinaře z Perné až do domu, přivezeme Vám víno i na chatu a chalupu v okolí Prahy. Nejnižší ceny a kartonové slevy již od šesti lahví pro všechny, co tráví příjemné letní dny s příjemným moravským vínem. Chystáte zahradní party, piknik nebo grilovačku a nevíte, jakým nápojem potěšit přátele? Zabodujete svěžím růžovým. Správně vychlazené růžové víno je ideálním nápojem především pro teplé večery, víno k vodě, na dietu, na zdravé hubnutí, k salátům a víno ke všem asijským jídlům. Jak růžové víno servírovat? Aby se mohlo představit v plné kráse, měli byste ho vychladit na teplotu od 8 do 12 stupňů. Servírování a skloubení vína s jídly, doporučené skleničky na víno. Nebo ho můžete podávat přímo na ledu či v koktejlech. Ale pozor, víno byste neměli přechladit a na každý druh vína by jste měli mít od nás správné skleničky, popřípadě lednici a vinotéku na víno. Naši top zákazníci mají již své vlastní dřevěné stojany na víno a my jim pouze osobně doplníme jejich prázdné a vypité lahve. Růžová vína z vinic na Pálavě jsou vždy specifická pro tento region. Vzhledem k tomu, že jižní Moravy a teplé svahy po Pálavou disponují vynikající geografickou polohou, je jasné, že pálavská růžová vína mají ty nejlepší předpoklady být součástí také světové gastronomie. Naše víno na léto se hodí zejména k rybě, k letním polévkám, k sushi, k letním salátům i letní dietě. Naše víno se dá koupit rychle a pohodlně z domova a při objednávání mít skleničku vína ihned při ruce. Není nad spolehlivý vinařský servis, slevy a akce na dopravu po celé ČR
 

Kontaktujte nás