Velké lahve Jeroboam

Prodej vína ihned v centru Praha 1, jsme v domě U Topičů, na Národní číslo 9, dobrá cena čeká na vás. 

Víno si kup zde

Víno si kup zde

Máme to nejlepší z proslulých vinic. Vyberte si druh vína, vychutnejte si skvělou pohodu. Neváhejte, Podle Gusta Obchod je e-shop nabízející široký sortiment kvalitních vín. Vína z domova i ze světově proslulých vinařských oblastí. V naší nabídce najdete všechny kategorie vín. Škála vín je však velmi široká, napříč apelacemi, odrůdami a terroiry. Nesmíme kromě vyhlášených vín červených také zapomenout na čím dál tím populárnější bílá a růžová vína. 

Prodej vína Praha po láhvi i celé balení výhodně. Vína z mnoha apelací, výběr zajímavých odrůd ke všem druhům jídel, co existují. Vína jsou skvělým dárkem pro všechny běžné i slavností příležitosti. Víno má tu moc vás okouzlit, harmonizovat a dovést požitek z konzumace skvělého vína k naprosté dokonalosti. Výběr vína v akci a ve slevě byste u nás neměli podceňovat, víno za skvělou cenu i na poslední kousky už na tento týden. Víno pošleme celá ČR až domů. Víno za skvělé ceny přímo v centru Prahy. Nákup od jedné láhve, kartonové ceny pro firmy i jednotlivce. Rychlý servis i na naše maxi velké láhve Jeroboam.

Dárková prodejna Praha - dárek pro firmy i jednotlivce - dárek top, který vždy udělá radost. Velké lahve vína - Magnum, Jeroboam, Methusalem. V naší speciální galerii vín naleznete naši nabídku kvalitních vín v exklusivních moravských velkých lahvích. Jedná se o typ Jeroboam 3 litry. Mimo vín z Moravy u nás lze vybrat vybraná italská Prosecca z vinařství Merotto či Villa Sandi, italská šumivá vína z vinařství Astoria, italská tichá vína a vynikající francouzská červená vína z vinařství Caveau la Suzienne, Champagne. Alkohol, vína a sekty dodáváme také v dárkových kartonových obalech či elegantních dřevěných boxech. Jsou tedy ideální jako velmi originální gurmánský dárek pro každého milovníka vín. Gourmet potraviny, delikatesy, vína v dárkových baleních vám rádi nakombinujme, nebo vám připravíme dárkový košíkOsobní odběr v centru města, posíláme i spediční službou, velkoobjemové lahve bez kartonového či dřevěného obalu si u nás vyberte ve foto galerii a napište nám. Zavoláme Vám, přijedeme do firmy, dárky pro Vás připravíme a dopravíme po okolí Prahy zdarma. 

Kontaktujte nás