Pravá káva

Prodej kávy v centru Praha 1, jsme v domě U Topičů, Národní č 9, dobrá cena a skvělá kvalita čeká i na vás. Kvalitní káva Praha, přímo z pražírny potěší všechny naše zákazníky.

Skvělá káva podle Gusta - ochutnej ten rozdíl

Skutečnou kávu si kup zde

V současné době prodáváme více jak 40 druhů a odrůd kávy. V nabídce je 250 g  + výhodné balení zrnkové kávy výhodně pro dům, byt, kancelář i podnikání - celé 1kg. Skvělá cena kávy v Praze přímo z pražírny až na váš stůl. Máme to nejlepší z proslulých plantáží světa. Vyberte si druh a gramáž, vychutnejte si luxusní kávu. Neváhejte, Podle Gusta Obchod je e-shop nabízející široký sortiment kvalitní kávy přímo z pražírny. Připravte si doma svojí oblíbenou kávičku, ideální ráno, po obědě i po dobré večeři. 
Jaké Coffee máme v prodeji??
Skutečně pravá zrnková káva Arabica i Robusta, vlastní kávové espresso směsi,
Brazilská káva
Dominikánská káva
Etiopská káva
Guatemalská káva
Kubánská káva
Indická káva
Kolumbijská káva
Kostarická káva
Mexická káva
Peruánská káva
Honduraská káva
Nikaragujská káva
a mnoho dalších
No a my vám k vaší kávě připravíme dobré víno. Prodej a rozvoz vína po Praze. Víno do domu i do firmy, víno servis a dáme jídlo ke všem našim druhům káv. Tak jako víno  - i kávu z celého světa umíme poslat až k vám domů, do firmy, do kanceláře celá ČR. A na jakou příležitost se hodí naše kávy? Třeba jako dárek k svátku, k narozeninám, vemte si ji na všechny oslavy, káva na vaše hezké ráno i po dobrém jídle.
No a v akci a slevě i na tento víkend je připravené také skvělé nealkoholické . Ano, víno bez alkoholu, dealko se k vaší kávě také skvěle hodí. A proč zrnková káva a víno? A co jiného si přát? Je to spojení chutí, které nelze odolat = je to božská kombinace. Odběr zdarma, čerstvě praženou pošleme celá ČR až domů.