Dokonalá káva

Prodej kávy v centru Praha 1, jsme v domě U Topičů, Národní č 9, dobrá cena a skvělá kvalita čeká i na vás. Kvalitní káva Praha, přímo z pražírny potěší všechny naše zákazníky.

Skvělá káva podle Gusta - ochutnej ten rozdíl

Dokonalou kávu si kup zde

Přes 40 druhů, výhodné balení single origin zrnka kávy pro dům, byt, kancelář i podnikání. Balení 250 g + celé 1kg. Skvělá cena kávy v Praze přímo z pražírny až na váš stůl. Máme to nejlepší z proslulých plantáží světa. Vyberte si druh a gramáž, vychutnejte si luxusní kávu. Neváhejte, Podle Gusta Obchod je e-shop nabízející široký sortiment kvalitní kávy přímo z pražírny. Připravte si doma svojí oblíbenou kávičku, ideální ráno, po obědě i po dobré večeři. 
Jaké druhy máme v prodeji?? Dokonale celý svět kávy - dokonalá kvalitní káva Arabica + Robusta 
Espresso směsi
Brazilská káva
Dominikánská káva
Etiopská káva
Guatemalská káva
Kubánská káva
Indická káva
Kolumbijská káva
Kostarická káva
Mexická káva
Peruánská káva
Honduraská káva
Nikaragujská káva
a mnoho dalších
No a my vám k vaší kávě připravíme dobré víno. Prodej a rozvoz vína po Praze. Víno do domu i do firmy, víno servis a dáme jídlo ke všem našim druhům káv. Tak jako víno  - i kávu z celého světa umíme poslat až k vám domů, do firmy, do kanceláře celá ČR. A na jakou příležitost se hodí naše kávy? Třeba jako dárek k svátku, k narozeninám, vemte si ji na všechny oslavy, káva na vaše hezké ráno i po dobrém jídle.
No a v akci a slevě i na tento víkend je připravené také skvělé nealkoholické . Ano, víno bez alkoholu, dealko se k vaší kávě také skvěle hodí. A proč zrnková káva a víno? A co jiného si přát? Je to spojení chutí, které nelze odolat = je to božská kombinace. Odběr zdarma, čerstvě praženou pošleme celá ČR až domů. Čerstvá káva ze všech koutů světa, vždy pro vás čerstvě upražená káva, plná chuti a aroma. Ochutnejte a vybírejte online, nebo zajděte osobně. U nás uvidíte přesné datum pražení, zemi původu, region a nejlépe i plantáž. Jednodruhová Arabica, Robusta i kávové směsi