Čerstvě pražená zrnková káva

Prodej kávy k vínu v centru Praha 1, jsme v domě U Topičů, Národní č 9, dobrá cena a skvělá kvalita čeká i na vás. Kvalitní káva Praha, přímo z pražírny potěší všechny naše zákazníky.

Skvělá káva podle Gusta - ochutnej ten rozdíl

Víno ke kávě si kup zde

Přes 40 druhů, výhodné balení zrnkové kávy 250 gramů nebo výhodně celé 1kg. Skvělá cena kávy v Praze přímo z pražírny až na váš stůl. Máme to nejlepší z proslulých plantáží světa. Vyberte si druh a gramáž, vychutnejte si luxusní kávu. Neváhejte, Podle Gusta Obchod je e-shop nabízející široký sortiment kvalitní kávy přímo z pražírny. Připravte si doma svojí oblíbenou kávičku, ideální po ráno, po obědě i po večeři. 
Jaké druhy u nás nakoupíte??
Espresso směsi
Brazilská káva
Dominikánská káva
Etiopská káva
Guatemalská káva
Kubánská káva
Indická káva
Kolumbijská káva
Kostarická káva
Mexická káva
Peruánská káva
Honduraská káva
Nikaragujská káva
a mnoho dalších
No a my vám k vaší kávě připravíme dobré víno. Prodej a rozvoz vína po Praze. Víno a káva do domu i do firmy, víno servis a dáme jídlo ke všem našim druhům káv. Prodej dobré kávy v centru Praha 1, jsme v domě U Topičů, Národní č 9, dobrá cena a skvělá kvalita čeká i na vás.
A jakou u nás dostanete? Pokud vá zajímá Italská, tak ta tu je, ale hlavně ta pravá, nefalšovaná, gurmánská. Dárek pro opravdové a nefalšované milovníky kávy na osluvu a party je naše výhodné balení 1 kg. Brasil z oblasti Cerrado je silná, má vydatnou chuť s plnou a tmavou pěnou. Patří u nás mezi nejlepší, neoblíbenější. Na rozvoz po Praze je jednoznačně nejprodávanější.
Tak jako víno  - i kávu z celého světa umíme poslat až k vám domů, do firmy, do kanceláře celá ČR. A na jakou příležitost se hodí naše kávy? Třeba jako dárek k svátku, k narozeninám, vemte si ji na všechny oslavy, káva na vaše hezké ráno i po dobrém jídle
No a v akci a slevě i na tento víkend je připravené také skvělé nealkoholické. Ano, víno bez alkoholu, dealko se k vaší kávě také skvěle hodí. A proč zrnková káva a víno? A co jiného si přát? Je to spojení chutí, které nelze odolat = je to božská kombinace. Odběr zdarma, čerstvě praženou pošleme celá ČR až domů. Čerstvá káva ze všech koutů světa, vždy pro vás čerstvě upražená káva, plná chuti a aroma. Ochutnejte a vybírejte online, nebo zajděte osobně. U nás uvidíte přesné datum pražení, zemi původu, region a nejlépe i plantáž. Jednodruhová Arabica, Robusta i kávové směsi.
Prodej v centru hlavního města, jsme v domě U Topičů, Národní č. 9, dobrá cena a výborná kvalita čeká i na vás. Odběr zdarma, čerstvě praženou pošleme celá ČR až domů
Čerstvá káva - to je čerstvě upražená káva, plná chuti a aroma. Ochutnejte a vybírejte online, nebo zajděte osobně. U nás uvidíte přesné datum pražení, zemi původu, region a nejlépe i plantáž.

 

Kontaktujte nás