Dárkové Portské

V Praze dárkyPortské víno  - portugalsky Vinho do Porto, dále také Oporto
 
Porto, česky hovorově Portské z Portugalska. Světově uznávaná značka portského červeného vína. 

Prodej vína ihned v centru hlavního města, jsme v domě U Topičů, na Národní číslo 9, dobrá cena a výborná kvalita čeká i na vás. Odběr zdarma, víno pošleme celá ČR až domů. Víno výhodně Podle Gusta obchod. Prodejna v přízemí domu č.p. 9, vedle Raiffeisenbank, cca 50 metrů od Národního divadla.
Kvalitní portské víno dárkové balení za skvělé ceny již od 280 Kč. Pořiďte originální dárek v Praze. Dárky po Praze s dopravou, přivezeme vína i pro Vás zdarma! Ochutnejte naše pravé delikátní portské víno, které je chloubou Portugalska. V našem internetovém a kamenném obchodu v centru nabízíme dárková portská vína a portugalská tichá vína za skvělé ceny. Dnes akce a slevy v Praze. Dárkové portské víno a sherry v centru Prahy. Royal Oporto Ruby - dárkové balení se skleničkami  - hezký dárek pro každou příležitost. Velký výběr značek

Portská vína v Praze - přivezeme i pro Vás

odešlete nám poptávku - zavoláme vám místo a čas předání

V Praze dárky a Portské víno, Vinho do Porto, dále také Oporto, přivezeme po Praze i pro Vás
Porto, česky hovorově Portské pochází ze severního Portugalska. Světově uznávanou značku portského červeného vína. 
U nás žádné platby předem, žádné více náklady, pohodlně vyberte dárek a my vám dárkově balené Portského vína přivezeme, nebo můžete využít naše výdejní místo Praha 1. Jsme zde přímo u Vás, v centru. V naší nabídce také krásné luxusní zralé Barros 40 let staré - portské víno komplexního charakteru. Vyberte si dárkově balené koncentrované likérové víno s vyšším obsahem alkoholu. Víno jako dárek za skvělé ceny na TOP DÁREK PRAHA. 
 
Vyberte si dárkově balené koncentrované likérové víno s vyšším obsahem alkoholu kombinující tóny ušlechtilého medu, jemného asijského koření, hrozinek, ořechů, kouře, tabáku a náznaku vanilky. Pro milovníky doutníků je to opravdu kultovní záležitost. A víte jak vlastně vzniká, co to je, jaké jsou druhy, kde a jak se celý proces výroby uvádí? Naše internetová galerie vín z celého světa vám napoví a ukáže popis z Portugalska až k vám.  Touriga Nacional, Touriga Francesca, Tinta Roriz, Tinta Barroca a Tinta Cao i či jiné místní vinné odrůdy se začínají sklízet v polovině září a sklizeň probíhá zhruba do konce října. Sklizené hrozny se přemístí do vinných skladů, kde se odstopkují a lisují. Při lisování se preferuje tradičný způsob: po hroznech, které jsou připravené v žulových vanách, se šlape bosýma nohama asi tak, jak se u nás šlape zelí. Proces vytváření portského začíná tehdy, když vinný mošt dosáhne žádané hustoty. A naní je tady alchmie a Vignobles. V tom momentu se na každých 450 litrů moštu přidává 100 litrů 77%-ní vinné pálenky, čímž se zastaví proces alkoholového kvašení. Zde portské získá svou jemnost a lahodnost, jeho ovocné aroma zesílí a procento alkoholu dosáhne 19 až 21. Takto připravené víno se poté převáží do sklepů v části města Porto, která se jmenuje Vila Nova de Gaia, kde se míchá. Portské zraje v dubových sudech, až 100 let starých, a to nejméně po dobu dvou let. Podívejte se také na naše doporučené servírování portských vín. V okolí řeky Douro je jediné místo, kde se může víno na portské pěstovat a umějí to tam dobře. Hledáte v Praze kvalitní portské za skvělé ceny? TOP dárky a dárkově balené portské víno, Madeira a Sherry víno. Tuby, tubusy, se skleničkou, víno v krabičce, luxusní, 10 leté, 20 leté. Ochutnejte pravé delikátní portské víno- chloubu z Portugalska. Kvalitní Portské víno. Nejlepší z Víno na Internetové Nákupní Galerii. Vyberte si podle značky, podle výrobce, barvy.
Objednejte si za přímé ceny ze sklepa

Rozvoz zajištujeme v pracovní dny do domácností a do firem 

  

osobní odběry po celé ČR

Víno v Praze - Víno za dostupné ceny - Víno ze slunce Pálavy Praha