Cordier Bordeaux

Prodej vína ihned v centru hlavního města, jsme v domě U Topičů, na Národní číslo 9

Víno Bordeaux si kup zde

Víno z Francie si kup zde

Dobrá cena a výborná kvalita čeká i na vás. Víno z Bordeaux pošleme celá ČR až domů. Máme to nejlepší z proslulých vinic. Vyberte si druh vína, vychutnejte si skvělou pohodu. Neváhejte, Podle Gusta Obchod je e-shop nabízející široký sortiment kvalitních vín ze všech koutů Francie.
 
Vína ze světově proslulé vinařské oblasti, nesoucí název podle stejnojmenného města v samém srdci této oblasti. V naší nabídce najdete všechny kategorie vín - základní aoc, cru bourgeois, grand cru classé a premier grand. Škála vín je v Bordeaux však velmi široká, napříč apelacemi, odrůdami a terroiry. Nesmíme kromě vyhlášených vín červených také zapomenout na čím dál tím populárnější bílá a růžová vína. 
Prodej vína Praha po láhvi i celé balení výhodně. Vína z mnoha apelací, výběr zajímavých odrůd ke všem druhům jídel, co existují. Vína jsou skvělým dárkem pro všechny běžné i slavností příležitosti. Víno z Francie má tu moc vás okouzlit, harmonizovat a dovést požitek z konzumace skvělého vína k naprosté dokonalosti. Výběr vína v akci a ve slevě byste u nás neměli podceňovat, víno za skvělou cenu i na poslední kousky už na tento týden. 
 
Vína ze světově proslulé vinařské oblasti, nesoucí název podle stejnojmenného města v samém srdci této oblasti. V naší nabídce najdete všechny kategorie vín - základní aoc, cru bourgeois, grand cru classé a premier grand. Škála vín je v Bordeaux však velmi široká, napříč apelacemi, odrůdami a terroiry. Nesmíme kromě vyhlášených vín červených také zapomenout na čím dál tím populárnější bílá a růžová vín. 
Prodej vína po láhvi i celé balení výhodně. Vína z mnoha apelací, výběr zajímavých odrůd ke všem druhům jídel, co existují. Vína jsou skvělým dárkem pro všechny běžné i slavností příležitosti. Víno z Francie má tu moc vás okouzlit, harmonizovat a dovést požitek z konzumace skvělého vína k naprosté dokonalosti. Výběr vína v akci a ve slevě byste u nás neměli podceňovat, víno za skvělou cenu i na poslední kousky už na tento týden. 

Kontaktujte nás