Čokoláda a víno

Prodej pravé čokolády v centru Praha 1, jsme v domě U Topičů, Národní č 9, dobrá cena a skvělá kvalita čeká i na vás. Čokoládu a víno pošleme celá ČR 

Čokoláda podle Gusta - ochutnej ten rozdíl

Víno a čokoláda. A proč nejlepší čokoláda? A co jiného si přát? Je to spojení chutí, které nelze odolat = je to božská kombinace. 
Navíc příznivě působí na srdce, na cévní soustavu, ale také na nervy a stres, což jistě dobře znáte.
Skutečně kvalitní, nešizené čokolády nabité kakaem. Vyrobené ručně a s láskou. Ideální dárek pro každou příležitost, k svátku, k narozeninám, k výročí. ta pravá čistá, nefalšovaná čokoláda pro muže, pro ženy i pro děti. 
 
Lahodná, jemná, na jazyku se rozplývající čokoláda. U nás najdete velkou škálu kvalitních čokolád. Vyberete si hořkou, bílou, mléčnou, bez cukru, s ovocem nebo s ořechy. Soustředíme se na to, aby si v našem obchodě přišly na své různé skupiny návštěvníků. Především ale vybíráme čokolády, které nám moc chutnají. Každou novou značku nejdřív důkladně ochutnáme a pak teprve se rozhodujeme, jestli ji tyto kvalitní budeme prodávat. A pod pojmem kvalitní se u nás chápe nešizená, čokoláda, vyrobená takzvaně od bobu. Ano, zde se dá zakoupit opravdu pravá kvalitní čokoláda. A jde to vůbec na internetu poznat ještě předtím, než ji dostanu balíkem, nebo si k nám pro ni zajdete osobně, než ji doma rozbalíte a ochutnám? Vždy jde pouze o poctivé informace, které můžete v našem obchodě na dálku získat. Zajímat se o přesné složení!
Jde to úplně snadno. Základním kritériem je složení. Opravdová hořká čokoláda bude mít v seznamu složení napsáno, že je z kakaové hmoty, kakaového másla a třtinového cukru. To je všechno. U mléčných čokolád bude navíc ještě sušené mléko. Niv více - tečka! Čím větší román v popisu složení, tím větší fujtajbl a hnus, který jel okolo čokolády rychlíkem. 
Tedy, pakliže je taková čokoláda vysoko procentní a víno velmi kvalitní. Protože si myslím, že dobré víno se má pít a dobrá a kvalitní čokoláda se má cucat. A bez cucání si u nás prostě nic nevychutnáte. Žádné kousání, jen malinké a poctivé tabulky, které vám dodají energii. A jaká je u nás na skladě, jaká se u nás na prodejně prodává?? 100% kvalitní čokoládová hmota je základ. Je tu tabulková vynikající čokoláda vyrobená z kakaových bobů získaných na nejlepších plantážích jižní Ameriky. Venezuela u nás vede. Nejlepší hořké čokolády z malých rodinných čokoládoven se staletou tradicí. Prvotřídní suroviny, gurmánské zpracování těch nejlepších kakaových bobů, velký sortiment výrobků. Malá česká čokoládový výrobna, kde se používají pouze vznešené suroviny. Pro naše zákazníky je to absolutní garance a znamená to, že ve svých výrobcích se zde používá pouze čisté kakaové máslo bez jakýchkoliv příměsí rostlinných tuků, třtinový cukr místo řepného, přírodní Bourbon vanilka - namísto vanilinu, nepoužívá se zde žádný sojový lecitin ani umělá aromata. Všechny níže popsané výrobky jsou 100% bez přítomnosti geneticky modifikovaných organismů, žádný palmový olej, žádný bílý cukr, žádné rostlinné tuky. U naší čokolády uvádíme vše, co potřebujete vědět. V mnohém je to stejné, jako u vína. Původ kakaových bobů, plantáže, odrůda, oblast. Naše čokoláda se také hodnotí podle barvy,  podle chuti, podle vůně. U hořké uvádíme pouze tedy tuto kakaovou hmotu, kakaové máslo a třtinový cukr. U mléčné navíc podíl sušeného mléka. Žádné romány, žádné strašně dlouhé popisy a složení u nás nenajdete. Naše čokoláda jako jedna z mála v Praze patří k těm, které je opravdu kvalitní.
 
Degustace všemi smysly. Naší čokoládu si vychutnávejte jen v klidné atmosféře.
Při degustaci čokolády je důležité využít všech pěti smyslů - stejně tak jako u vína. Než si kousek odlomíte, nasajte vůni a vnímejte její aroma. Nechte malý kousek pomalu rozpustit v ústech. Vůni čokolády nejlépe vychutnáte, když budete vdechovat ústy a vydechovat nosem. Vůně tak zaplaví všechny vaše smysly. Soustřeďte se na aroma, na texturu a na dobu, po kterou se rozpouští. Co vám vůně a chuť připomínají?
 
Na dámské jízdy, zahnání depky, nebo jako sladkou odměnu po práci. Na své si přijdou milovníci kvalitních čokolád ze všech konců světa. V nabídce našeho eshopu najdete , kterou v supermarketu běžně nekoupíte. A chlapci, jestli pak víte, která je u nás nejprodávanější? Čokoláda přímo z čokoládovny, ručně vyrobená. Každá je svým způsobem originál. Pravá, nefalšovaná, skutečně nešizená z čistého kakaového másla, bez jakýchkoli příměsí. Ta na cucání. Pokud si chce někdo líznout, olíznout, nebo vylízat, šance je tady pořád.
 

Lahodná, jemná, na jazyku se rozplývající čokoláda. U nás najdete velkou škálu kvalitních čokolád. Vyberete si hořkou, bílou, mléčnou, bez cukru, s ovocem nebo s ořechy. Soustředíme se na to, aby si v našem obchodě přišly na své různé skupiny zákazníků. Především zde nabízíme čokolády, které moc chutnají i nám. Každou novou značku nejdřív důkladně ochutnáme a pak teprve se rozhodujeme, jestli tyto jen velmi kvalitní budeme prodávat. A pod pojmem kvalitní se u nás chápe nešizená, čokoláda, vyrobená takzvaně od bobu. Ano, zde se dá zakoupit opravdu pravá kvalitní čokoláda. 

Mnoho zákazníků se ptá, zda to vůbec na internetu lze poznat ještě předtím, než ji objednají online, než ji dostanou balíkem, nebo si k nám, než ji doma rozbalít a ochutnají? Vždyť jde pouze o poctivé informace, které můžete v našem obchodě na dálku získat předem. Musíte se zajímat se o přesné složení!

Je to úplně snadné. Základním kritériem je složení. Opravdová hořká čokoláda bude mít v seznamu složení napsáno, že je z kakaové hmoty, kakaového másla a třtinového cukru. To je všechno. U mléčných čokolád se navíc ještě uvádí sušené mléko. A už nic! Nice více - tečka! Čím větší román v popisu složení, tím větší fujtajbl a hnus, který jel okolo čokolády rychlíkem. A to snad nechcete, nebo ano? Takže skutečně nešizená, jednodruhová čokoláda není zase tak drahá, ale není levná. Padesátigramová tabulka čokolády se u nás prodává od 70 korun do 200. Dražší a luxusní značky jsou zatím málo prodejné

Kontaktujte nás