Chatka a víno

Víno výhodně kup na Národní 9, Podle Gusta. Prodejna v přízemí domu č.p. 9, vedle Raiffeisenbank, cca 50 metrů od Národního divadla. Krabí maso a ostatní delikatesy k vínu. Hledáte chatka krab? Máme i 100% kousky= to je naprostá delikatesa, já tomu mu říkám luxusní pochoutka - žiraso. Prodej kamčatského kraba ve skle i v plechu v centru Praha 1, jsme v domě U Topičů, Národní č 9, dobrá cena a skvělá kvalita čeká i na vás. Víno a kraba chatku pošleme celá ČR. 

Kraba chatku kup zde

Tento krab, který je vyloven z ledové vody na Beringově pobřeží, nabízí nejlepší kvalitu a chuť krabího masa.

Víno ke krabu kup zde

Připravte si doma své oblíbené chlebíčky, ideální jako svačinka či malé občerstvení. My k vašim chlebíčkům z kraba připravíme dobré víno. Prodej a rozvoz vína po Praze. Víno do domu i do firmy, víno servis a dáme jídlo ke všem masům. Prodej vína v centru Praha 1, jsme v domě U Topičů, Národní č 9, dobrá cena a skvělá kvalita čeká i na vás. Víno pošleme celá ČR. A jaká máme vína? Na všechny oslavy, víno k svátku, k narozeninám, k dobrému jídlu, v akci a slevě i na tento víkend je připravené také skvělé nealkoholické. Ano, víno bez alkoholu, dealko se k vašim chlebíčkům také skvěle hodí. Pochoutka pánů, králů a honorace, pouze jemné kousky masa.
 
Kamčatský (královský) krab má velmi chutné a jemné maso srovnatelné s humřím, velmi ceněné labužníky. Čistá hmotnost masa: 150 g.
 
CHATKA je unikátní výrobek, připravený výhradně z vynikajícího Kamčatského kraba
 
 (Kamchatka King Crab - Pralithodes camtschaticus). T
 
Složení: kamčatský krab 100% (Paralithodes Camchatiucus) , 15% masa z noh kraba, 85% kousky masa z těla kraba, pitná voda, jedla sůl.
 
Informace byly převzaty z etikety výrobku nebo od výrobce. Alergeny zvýrazněny.
 
Podmínky skladování: uchovávat při teplotách od 0 do +25°C.
 
Maso kamčatského kraba má malý kalorický obsah (85 Kcal / 100g), je nízkotučný (1,2 /100g). Má velký obsah vitamínů, je bohatý na bílkovinu (17%), železo, hořčík, vápník, a vitamíny skupiny B. Země původu: Rusko. Skladem nebo ihned na prodejně k odběru ihned. tak se u nás pro něj zastavte. 

Kontaktujte nás