Languedoc Chardonnay  

Prodej vína ihned v centru Praha 1, v domě U Topičů

Víno si kup zde

Víno si kup zde

 

Odrůdové bílé víno, dobře dostupné již na tento víkend podle vinařství, máme to nejlepší z proslulých vinic. Vyberte si druh vína, vychutnejte si skvělou pohodu. Neváhejte jsme na Starém Městě, Praha 1,v domě U Topičů, Národní číslo 9, dobrá cena čeká i na vás. Podle Gusta Obchod je e-shop nabízející široký sortiment kvalitních vín. Vína z domova i ze světově proslulých vinařských oblastí. V naší nabídce najdete všechny kategorie vín. Škála vín je však velmi široká, napříč apelacemi, odrůdami a terroiry. Nesmíme kromě vyhlášených bílých vín také zapomenout na čím dál tím populárnější míchaná vína - cuvée. Kupáž s odrůdou Chardonnay vzniká smícháním několika odrůd hroznů, rmutů nebo moštů dohromady. Scelování této odrůdy vín pomáhá k dosažení harmonie konečného produktu. Musím zde také připomenout, že existuje verze bez alkoholu, dealkoholická Šardonka. Vína bez alkoholu z Francie, z Moravy jsou nyní velmi populární a u našich těhotných zákaznic. A já jako řidič se k nim velmi rád přidávám. Stejně tak jako naši zákazníci sportovci, důchodci a lidé se zdravotními problémy, co konzumují léky.  Tak se také přidejte a vyzkoušejte, když se to dobře vychladí, je to velmi dobré pití.
 

Prodej vína Chardonnay Praha po láhvi i celé balení výhodně. Vína z mnoha apelací, výběr zajímavých odrůd ke všem druhům jídel, co existují. Vína jsou skvělým dárkem pro všechny běžné i slavností příležitosti. Víno má tu moc vás okouzlit, harmonizovat a dovést požitek z konzumace skvělého vína k naprosté dokonalosti. Výběr vína v akci a ve slevě byste u nás neměli podceňovat, víno za skvělou cenu i na poslední kousky už na tento týden. Víno pošleme celá ČR až domů. Víno za skvělé ceny přímo v centru Prahy. Nákup od jedné láhve, kartonové ceny pro firmy i jednotlivce. Naše vína jsou vyhlášenou lahůdkou, vynikají svými typickými chutěmi a vůněmi. A k nim přidáme rychlý Chardonnay servis.

Nakupte u nás bílá vína. Servis a doprava vín až domů. Odrůda Chardonnay je vinnou odrůdou, na kterou můžete narazit po celém světě, v západní i východní Evropě. Bílé víno suché, které před lahvováním částečně zrálo v dubových sudech a nerezových tancích. Vyznačuje se krásnou zlatavou barvou a vůní po tropickém ovoci přecházející do medových a vanilkových tónů. V chuti sametové a svěží s dlouhým zakončením. Doporučená teplota podávání: 9 - 10 °C 

Prodej vína Praha - bílé Chardonnay ihned v centru hlavního města, osobní odběr na výdejním místě zdarma, bílé odrůdové víno Chardonnay doručíme celá ČR až domů. Náš eshop je zaměřený na kvalitní francouzská vína na doma, jako dárek, pro firmu či na párování s jídlem. Víno vhodné k předkrmům, mořským rybám, plodům moře, kaviáru, drůbeži, vepřovému masu, pizze a měkkým sýrům. Já miluji exotickou kuchyni s chilli, tak vína potřebuji hodně a dobře chlazené. 

Bílé tiché suché víno vyrobené ve Francii, ve vinařské oblasti Languedoc Rousillion. Bílé suché víno lahodné ovocné chuti se vyznačuje slámově žlutou barvou a vůní květů a plodů citrusů.

Nabízíme Vám francouzská vína z oblasti Languedoc, odrůdy Chardonnay, která by neměla chybět ve Vaši domácí vinotéce. Z důvodu naší jistoty v kvalitu, tradici, široké nabídky a příznivých cen, jsme se specializovali na jednoho dodavatele a tím je rodinný podnik Paul Thevenin v Burgundsku. Všechna naše vína této firmy, i když pocházejí z různých oblastí Francie, jsou stáčena v moderních provozech firmy ve městě Beaune. Jedině tento systém výroby a kontroly zaručuje vysoký standard těchto vín. Stabilizace a další úpravy vína se provádí bez chemických přísad. Značka Paul Thevenin patří mezi burgundskými vinařskými podniky mezi nejvýznamnější. Svá vína prodává výhradně do hotelů, restaurací, vinoték, leteckým společnostem, soukromé klientele a obchodním firmám. Nejedná se tedy o vína tzv. supermarketová. Značka vysoké kvality a solidnosti a francouzské vinařské jistoty. Vyberte si lahve i populární Bag in Box.

Obsah alkoholu: 13%  Pochází z Francie Barva vína je světle žlutá.

Vůně je ovocná, po jablkách, může být i méně výrazná až neutrální. V chuti připomíná lískový ořech nebo banán. Víno je kořenitější s pikantní kyselinkou, je plné a extraktivní. Patří mezi nejoblíbenější odrůdy. Pokud je víno podchlazené neuvolňuje vonné látky a víno ztrácí svůj charakter.

Doporučení k podávání s pokrmy:

Maso, ryby a Mírně upravené hovězí a vepřové maso, drůbež.

Vyzrálé Chardonnay k bažantovi, divočině. Vína s vyšší kyselostí nebo Chardonnay - Chablis taktéž k ústřicím.

Sýry: měkké sýry s bílou plísní. Ostatní: paštiky, hustší polévky a bílé omáčky.

Hledáte víno Chardonnay? - Kupte přímo u nás!

Po odeslání poptávky na víno Vás budeme kontaktovat na Váš uvedený telefon

Hledáte Víno Chardonnay? Kupte ho přímo u nás!

Naše vína si můžete přímo zakoupit po lahvích nebo kartonech na eshopu
Obchod Vínem - skvělé ceny a servis pro firmy i jednotlivce. Hledáte víno na internetu? Nakupte ho přímo u nás! Vyplňte a odešlete poptávku, víno pro Vás zajistíme! Budeme vás kontaktovat ihned na Váš telefon a objednávku vín s vámi dokončíme k plné vaší spokojenosti.
Po vašem následném potvrzení a souhlasu budeme ihned expedovat! Potřebujte od nás koupit odrůdové víno ? Kupte víno přímo u nás pomocí jednoduchého formuláře. 
Chardonnay pro vás okamžitě připravíme na expedici. Napište nám prosím své jméno, příjmení, telefon. Víno do domu snadno, rychle a za přímé ceny, tak funguje naše služba objednejte přímo z velkoobchodu víno za velkoobchodní ceny. Snadno a rychle! Objednejte si vína za přímé ceny producenta. Rozvoz v Praze zajistíme v pracovní dny do domácností a do firem. Víno měsíce za nejnižší ceny z velkoobchodu vín. 
 
Špičková vína, bohatý výběr vín skladem s možností doručení až do domu i do všech krajských měst
 
Bílé víno Chardonnay objednejte a nakupte přímo zde!