Chardonnay Vin de Pays d'Oc

Prodej vína ihned v centru Praha 1, v domě U Topičů

Víno si kup zde

Víno si kup zde

 

Odrůdové bílé víno, dobře dostupné již na tento víkend podle vinařství, máme to nejlepší z proslulých vinic. Vyberte si druh vína, vychutnejte si skvělou pohodu. Neváhejte jsme na Starém Městě, Praha 1,v domě U Topičů, Národní číslo 9, dobrá cena čeká i na vás. Podle Gusta Obchod je e-shop nabízející široký sortiment kvalitních vín. Vína z domova i ze světově proslulých vinařských oblastí. V naší nabídce najdete všechny kategorie vín. Škála vín je však velmi široká, napříč apelacemi, odrůdami a terroiry. Nesmíme kromě vyhlášených bílých vín také zapomenout na čím dál tím populárnější míchaná vína - cuvée. Kupáž s odrůdou Chardonnay vzniká smícháním několika odrůd hroznů, rmutů nebo moštů dohromady. Scelování této odrůdy vín pomáhá k dosažení harmonie konečného produktu. Musím zde také připomenout, že existuje verze bez alkoholu, dealkoholická Šardonka. Vína bez alkoholu z Francie, z Moravy jsou nyní velmi populární a u našich těhotných zákaznic. A já jako řidič se k nim velmi rád přidávám. Stejně tak jako naši zákazníci sportovci, důchodci a lidé se zdravotními problémy, co konzumují léky.  Tak se také přidejte a vyzkoušejte, když se to dobře vychladí, je to velmi dobré pití.
 

Prodej vína Chardonnay Praha po láhvi i celé balení výhodně. Vína z mnoha apelací, výběr zajímavých odrůd ke všem druhům jídel, co existují. Vína jsou skvělým dárkem pro všechny běžné i slavností příležitosti. Víno má tu moc vás okouzlit, harmonizovat a dovést požitek z konzumace skvělého vína k naprosté dokonalosti. Výběr vína v akci a ve slevě byste u nás neměli podceňovat, víno za skvělou cenu i na poslední kousky už na tento týden. Víno pošleme celá ČR až domů. Víno za skvělé ceny přímo v centru Prahy. Nákup od jedné láhve, kartonové ceny pro firmy i jednotlivce. Naše vína jsou vyhlášenou lahůdkou, vynikají svými typickými chutěmi a vůněmi. A k nim přidáme rychlý Chardonnay servis.

Nakupte u nás bílá vína. Servis a doprava vín až domů. Odrůda Chardonnay je vinnou odrůdou, na kterou můžete narazit po celém světě, v západní i východní Evropě. Bílé víno suché, které před lahvováním částečně zrálo v dubových sudech a nerezových tancích. Vyznačuje se krásnou zlatavou barvou a vůní po tropickém ovoci přecházející do medových a vanilkových tónů. V chuti sametové a svěží s dlouhým zakončením. Doporučená teplota podávání: 9 - 10 °C . Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze,

Prodej vína Praha - bílé Chardonnay ihned v centru hlavního města, osobní odběr na výdejním místě zdarma, bílé odrůdové víno Chardonnay doručíme celá ČR až domů. Náš eshop je zaměřený na kvalitní francouzská vína na doma, jako dárek, pro firmu či na párování s jídlem. Víno vhodné k předkrmům, mořským rybám, plodům moře, kaviáru, drůbeži, vepřovému masu, pizze a měkkým sýrům. Já miluji exotickou kuchyni s chilli, tak vína potřebuji hodně a dobře chlazené.

Jedno z nejlepších našich vín našeho sortimentu. Z pohledu poměru kvalita cena těžko hledat mezi jinými bílími víny soupeře. Naše nabízené víno má velmi světlou barvu. Vin de Pays d'Oc Languedoc je jihofrancouzský region sahající od pravého břehu řeky Rhony až k Pyrenejím, na jejichž úpatí se nalézá kraj zvaný Roussillon. Francie je krásná země a tento vinařský region patří dole na jihu k nekrásnějším. Vína z Francie máme po celý rok za super ceny Praha.

Obsah alkoholu: 13%  Pochází z Francie Barva vína je světle žlutá. Vůně je ovocná, po jablkách, může být i méně výrazná až neutrální. V chuti připomíná lískový ořech nebo banán. Víno je kořenitější s pikantní kyselinkou, je plné a extraktivní. Víno patří mezi nejoblíbenější odrůdy. Pokud je víno podchlazené neuvolňuje vonné látky a víno ztrácí svůj charakter, pokud je víno podáváno teplé, má nevýraznou, mdlou chuť.  

Chardonnay je odrůda, která vytváří vůbec největší bílá vína vinařského světa. Producent Paul Thevenin Vám zde nabízí přehled francouzských vín, včetně informací o klasifikaci francouzského vína, jak se francouzská vína vyrábí, jak se francouzská vína řadí, jak se vyvíjela a především o francouzských nejlepších vínech, která by neměla chybět ve Vaši domácí vinotéce. Z důvodu naší jistoty v kvalitu, tradici, široké nabídky a příznivých cen, jsme se specializovali na jednoho dodavatele a tím je rodinný podnik v Burgundsku. Všechna naše vína této firmy, i když pocházejí z různých oblastí Francie, jsou stáčena v moderních provozech firmy ve městě Beaune. Jedině tento systém výroby a kontroly zaručuje vysoký standard těchto vín. Stabilizace a další úpravy vína se provádí bez chemických přísad. Značka patří mezi burgundskými vinařskými podniky mezi nejvýznamnější. Svá vína prodává ve Francii výhradně do hotelů, restaurací, vinoték, leteckým společnostem, soukromé klientele a obchodním firmám. 

Hledáte víno Chardonnay? - Kupte přímo u nás

Po odeslání formuláře Vás budeme kontaktovat na Váš telefon