Chardonnay BAG IN BOX 

Prodej vína ihned v centru Praha 1, v domě U Topičů

Víno si kup zde

Víno si kup zde

 

Odrůdové bílé víno, dobře dostupné již na tento víkend podle vinařství, máme to nejlepší z proslulých vinic. Vyberte si druh vína, vychutnejte si skvělou pohodu. Neváhejte jsme na Starém Městě, Praha 1,v domě U Topičů, Národní číslo 9, dobrá cena čeká i na vás. Podle Gusta Obchod je e-shop nabízející široký sortiment kvalitních vín. Vína z domova i ze světově proslulých vinařských oblastí. V naší nabídce najdete všechny kategorie vín. Škála vín je však velmi široká, napříč apelacemi, odrůdami a terroiry. Nesmíme kromě vyhlášených bílých vín také zapomenout na čím dál tím populárnější míchaná vína - cuvée. Kupáž s odrůdou Chardonnay vzniká smícháním několika odrůd hroznů, rmutů nebo moštů dohromady. Scelování této odrůdy vín pomáhá k dosažení harmonie konečného produktu. Musím zde také připomenout, že existuje verze bez alkoholu, dealkoholická Šardonka. Vína bez alkoholu z Francie, z Moravy jsou nyní velmi populární a u našich těhotných zákaznic. A já jako řidič se k nim velmi rád přidávám. Stejně tak jako naši zákazníci sportovci, důchodci a lidé se zdravotními problémy, co konzumují léky.  Tak se také přidejte a vyzkoušejte, když se to dobře vychladí, je to velmi dobré pití.
 

Prodej vína Chardonnay Praha po láhvi i celé balení výhodně. Vína z mnoha apelací, výběr zajímavých odrůd ke všem druhům jídel, co existují. Vína jsou skvělým dárkem pro všechny běžné i slavností příležitosti. Víno má tu moc vás okouzlit, harmonizovat a dovést požitek z konzumace skvělého vína k naprosté dokonalosti. Výběr vína v akci a ve slevě byste u nás neměli podceňovat, víno za skvělou cenu i na poslední kousky už na tento týden. Víno pošleme celá ČR až domů. Víno za skvělé ceny přímo v centru Prahy. Nákup od jedné láhve, kartonové ceny pro firmy i jednotlivce. Naše vína jsou vyhlášenou lahůdkou, vynikají svými typickými chutěmi a vůněmi. A k nim přidáme rychlý Chardonnay servis.

Nakupte u nás bílá vína. Servis a doprava vín až domů. Odrůda Chardonnay je vinnou odrůdou, na kterou můžete narazit po celém světě, v západní i východní Evropě. Bílé víno suché, které před lahvováním částečně zrálo v dubových sudech a nerezových tancích. Vyznačuje se krásnou zlatavou barvou a vůní po tropickém ovoci přecházející do medových a vanilkových tónů. V chuti sametové a svěží s dlouhým zakončením. Doporučená teplota podávání: 9 - 10 °C . Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze,

Prodej vína Praha - bílé Chardonnay ihned v centru hlavního města, osobní odběr na výdejním místě zdarma, bílé odrůdové víno Chardonnay doručíme celá ČR až domů. Náš eshop je zaměřený na kvalitní francouzská vína na doma, jako dárek, pro firmu či na párování s jídlem. Víno vhodné k předkrmům, mořským rybám, plodům moře, kaviáru, drůbeži, vepřovému masu, pizze a měkkým sýrům. Já miluji exotickou kuchyni s chilli, tak vína potřebuji hodně a dobře chlazené.Velmi praktické nové balení kvalitního bílého vína za skvělé ceny Barva slámově žlutá se zelinkavými odlesky, voní po čerstvém chlebu a jablku. Vhodné jako aperitiv nebo k předkrmům. Vínoboxy jsou uložené ve vakuově uzavřeném vaku uvnitř kartonového boxu, tento vak zamezuje oxidaci oxidace by znehodnotila víno krátce po otevření. Když stáčíte, doma si čepujete víno z boxíku, zbytek vaku se smršťuje okolo zbývající tekutiny a tím zamezí přístupu vzduchu, víno tak zůstane stále čerstvé.

Bag in Box vína z Francie a z největší apelace Languedocu Coteaux du Languedoc , které má téměř 8 400 hektarů. Najdete ho se v oblouku mezi románskými městy Nimes a Narbonne, kde při vaší jízdě autem pořád lemují vinice jedné apelace. Jinak řečeno, 130 km na délku, 50 na šířku. Zahrnuje 168 vesnic rozličných poloh a půdního složení. Společnými jmenovateli jsou vlastně jen slunce, vítr a sucho a modré odrůdy. Převažují Grenache, Mourvedre a Syrah. Posledně jmenovaná tady na jihu získává plný hřejivý charakter a hlavně - nedělá problémy s dozráváním. Zkrátka, napijete-li se Syrah z Languedocu, opanuje vás vůně garrigue. Tak se totiž nazývá středozemní lesostep na jihu Francie. Jakési kamenité vřesovišti se také hojně pěstuje a roste rozmarýn a tymián se solitérně vyčnívajícími olivovníky. Kvalita těchto místních bílých vín je stabilní a v rámci jednotlivých ročníků se prakticky nemění. Jsou vhodná ke každodennímu pití, neurážejí a dopřejí vám po celý rok jistotu a požitek oblíbeného bílého vína.

Obsah alkoholu: 13% Pochází z Francie Barva vína je světle žlutá. Party, větší sešlost, dovolená? Není lepší řešení než bag in box! Pokud hledáte dobré víno, které je velmi dobře pitelné, osvěžující, pěkně ovocité, nemá příliš výrazné kyseliny a potřebujete, aby zachutnalo každému z vašich hostů

Vůně je ovocná, po jablkách, může být i méně výrazná až neutrální. V chuti připomíná lískový ořech nebo banán. Víno je kořenitější s pikantní kyselinkou, je plné a extraktivní. Patří mezi nejoblíbenější odrůdy. Pokud je víno podchlazené neuvolňuje vonné látky a víno ztrácí svůj charakter, pokud je víno podáváno teplé, má nevýraznou, mdlou chuť) Doporučení k podávání s pokrmy: Maso, ryby a Mírně upravené hovězí a vepřové maso, drůbež.

Vyzrálé Chardonnay k bažantovi, divočině. Vína s vyšší kyselostí nebo Chardonnay - Chablis taktéž k ústřicím.

Sýry: měkké sýry s bílou plísní. Ostatní: paštiky, hustší polévky a bílé omáčky.

Pro všechny restaurace, vinné šenky, ale i pro rodinné oslavy a návštěvy nabízíme na sezónu zahradních párty a grilování praktické balení vína v bag-in-boxu

Jedná se o plastový potravinářský vak v kartonové krabici opatřený kohoutkem, ze kterého lze vino snadno stáčet. S výčepem vína vak uvnitř krabice splaskává a nad víno se tak nedostává vzduch a víno tudíž nemůže oxidovat.

Hledáte víno Chardonnay? - Kupte přímo u nás! 

 

 

Hledáte víno Chardonnay? - Kupte přímo u nás!

Po odeslání poptávky na víno Vás budeme kontaktovat na Váš telefon!

Hledáte víno Chardonnay? - Kupte přímo u nás! 

Naše vína si můžete přímo zakoupit po lahvích nebo kartonech na eshopu
Obchod Vínem - skvělé ceny a servis pro firmy i jednotlivce. Hledáte víno na internetu? Nakupte ho přímo u nás! Vyplňte a odešlete poptávku, víno pro Vás zajistíme! Budeme vás kontaktovat ihned na Váš telefon a objednávku vín s vámi dokončíme k plné vaší spokojenosti.
Po vašem následném potvrzení a souhlasu budeme ihned expedovat! Potřebujte od nás koupit odrůdové víno ? Kupte víno přímo u nás pomocí jednoduchého formuláře. 
Chardonnay pro vás okamžitě připravíme na expedici. Napište nám prosím své jméno, příjmení, telefon. Víno do domu snadno, rychle a za přímé ceny, tak funguje naše služba objednejte přímo z velkoobchodu víno za velkoobchodní ceny. Snadno a rychle! Objednejte si vína za přímé ceny producenta. Rozvoz v Praze zajistíme v pracovní dny do domácností a do firem. Víno měsíce za nejnižší ceny z velkoobchodu vín. 
 
Špičková vína, bohatý výběr vín skladem s možnosti doručení do domu i do všech krajských měst!
Hledáte víno Chardonnay? - Kupte přímo u nás!