Cabernet Morávia

Víno Perná

Nakupte si u nás vína z Pálavy

osobní odběry po celé ČR

 
Víno ze slunce Pálavy, které je proslulá svými jedinečnými půdními podmínkami pro pěstování kvalitního moravského červeného vína. Víno zde získává svojí nezaměnitelnou chuť a aroma díky vysoce vyhřátému kvalitnímu vápencovému podloží. Víno z Moravy i dnes pro Vás za příme ceny ze sklepa Perná.
 
Nakupte tento měsíc kvalitní červené, bílé i růžové vínečko, máme ho ihned skladem.  Zákazníkům dodáváme exkluzivní vína, která se na trh dostávají jen v omezeném počtu. Převážně se jedná o vína přívlastková. 
EXKLUZIVNĚ - Tato vína nekoupíte v žádném supermarketu, benzínce, večerce smíšeném zboží kupte víno přímo od vinaře
ORIGINALITA - Vinaři ctí tradiční postupy, tvoří vína originálních chutí a vůní.
NOVÉ ZÁŽITKY S VÍNY - U některých vín z velkovýroby se klidně může stát, že vám chutě jednotlivých odrůd splývají. U vína z Pálavy se to nestane nikdy. Každý rok je každá odrůda originálem se znatelným rukopisem vinaře.
RARITA - Vína v naší nabídce se na trh dostávají jen v omezeném počtu. Odpovídá to celkové produkci viniční tratě a vinaře .
 
Ta pravá kvalitní vína z Moravy s osobním přístupem. Nakupte u nás! Máte rádi dobré červené víno odrůdové z Pálavy? Vinařství Popela sklad Praha prodává nejlepší vína z nejlepších vinařských tratí na Pálavě za přímé ceny vinařství. Vyberte si podle odrůd a pohodlně nakupte naše vína Online.‎ Výhodné ceny - kusový a kartonový prodej zajistí naše prodejna v Praze - Rozvoz po Praze až do domu a vína vám také pošleme balíkem po celé ČR.

 

Hledáte Cabernet Morávia? Kupte přímo zde!

Po odeslání poptávky vás bude kontaktovat obchodník na Vámi uvedené tel. číslo